PDA

View Full Version : هدایت نکردن کاربر در زمان لوگین

tanha_nabash
سه شنبه 07 اسفند 1386, 01:50 صبح
من چند کاربر دارم هر کاربر به چند صفحه دسترسی دارند هر کاربر در تاریخ تعیین شده باید اطلاعات صفحه(یکی از صفخات یا بعضی یا همه) مشخص شده را وارد کند بعد از از این تاریخ مثلا تا دوروز لینک صفحه مربوطه غیر فعال شود در پایگاه داده دو جدول دارم
جدول1-id,pass,role
جدول2-id ,datestart,datefinish
roleرا این طوری تعریف کردم مثلا کاربر 1 به 5 صفحه دسترسی دارد عدد1 را ست می کنم ودر هنگام لوگین 5 صفحه را لینکشان را فعال می کنم
حالا اگر کاربر قرار باشد فقط در یک صفحه اطلاعات راوارد کند و نکرد چطور لینک ان صفحه را غیر فعال کنم؟
ببخشید من تازه مبحث احراز هویت ، حق دسترسی را شروع کردم خیلی مشکل دارم تمام تایک های این مبحث را خواندم بعضیهاشون کمکم کردند ولی بعضی دیگر غیر سطح بالا بود:خجالت::خجالت::خجالت::نار حت::ناراحت::افسرده::افسرده:: ریه::گریه::گریه::گریه:

shahramasp
سه شنبه 07 اسفند 1386, 09:10 صبح
من خیلی سعس کردم بفهمم مشکلتون چیه ولی متوجه نشدم بیشتر و واضح تر توضیح بدین!

tanha_nabash
سه شنبه 07 اسفند 1386, 11:04 صبح
من چند کاربر و صفحه دارم هر کاربر به یک سری صفخات دسترسی دارد
تمام لینکها و صفحه لوگین در یک صفحه است مثلا
کاربر 1 به 5 صفحه دسترسی دارد من این 5 صفحه را در یک پانل قرار دادم تا هروقت لوگین کرد پانل فعال شود
ادمین تاریخی برای ورود اطلاعات هر صفحه(می تواند یکی یا بیشتر از یک صفحه باشد) تعیین کند اگر تعیین مهلت تمام شد باید لینک ان صفحه برای مدتی غیر فعال شود ولی من تاما لینکهای مرتبط به کاربر را در یک پانل قرار دادم چطور مشخص کنم که کدام لینک را غیر فعال کند
عکس صفحه اول را هم ضمیمه می کنم

abadanboy
سه شنبه 07 اسفند 1386, 13:06 عصر
نمی دونم در ست فهمی دم یا نه
ولی شما باید تو db یه فیلد داشته باشی که بتونی توش بگی که اگه 0 بود لینک غیر فعال و اگه 1 بود لینک فعال بشه و خود لینک هم از تو db بخون راحت تره و داینامیک هم هست بعد هم با یه دیتالیست یا repeater تو صفحه نمایشش بده.
این مشکل تو بخاطر اینه که لینک هات static هست. db بگیر هم تغییرش راحته هم سطح دسترسی دادن بهش

موفق باشی