PDA

View Full Version : محدودیت که در ارتباط با استفاده از Callbacks

razaghi
سه شنبه 07 اسفند 1386, 11:29 صبح
محدودیتی که در ارتباط با استفاده از Callbacks در ASP.NET 2.0 وجود دارد این است که مقادیر ارسالی به کلاینت تنها می توانند مقادیر رشته ای باشند و "مقادیر نوع دار" قابلیت ارسال شدن ندارند. اگر ما در صفحه
<div id=divscroll runat server> را داشته باشیم. و بخواهیم GridView به صورت دینامیک بسازیم و به divscroll اضافه کنم. و می خواهیم divscroll به کلاینت ارسال کنیم چکار باید بکنیم.

Behrouz_Rad
سه شنبه 07 اسفند 1386, 11:47 صبح
حداقل می گفتی که اون 2 خط اول نقل قول از بنده هست ;)

کار خاصی نباید بکنی! اون هم یک رشته است که به کلاینت پاس میدی.
البته دقیقا متوجه نشدم که چکار میخوای بکنی.

موفق باشید.

razaghi
سه شنبه 07 اسفند 1386, 14:02 عصر
شرمنده که ذکر نکردم.
من در صفحه به صورت دینامیک GridView می سازم به این صورت که از GridView یک آبجکت می گیرم. تمام خصوصیات آن را تنظیم می کنم. و مستقیم از Toolbox این آبجکت به صفحه اضافه نمی کنم.(به خاطر یکسری نیازها در برنامه مجبور به این کار شدیم.)
بعد از تنظیم GridView یک <Div در صفحه دارم که این آبجکت را به آن add می کنم. می خواهم با زدن یک کلید page 2 را نشان بدهم.می خواهم در onclick کلید ، یک تابع که مربوط به لود GridView هست call کنم. برای فراخوانی یک تابع از این روش استفاده کردم. و تابع من یک <div که شامل GridView هست برمی گرداند. و یا خود GridView برمیگرداند. نمی توانم به رشته تبدیل کنم. اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم.

Behrouz_Rad
سه شنبه 07 اسفند 1386, 16:50 عصر
حقیقتا جمله بندی خیلی نامفهومی داری.
متاسفانه با وجود اینکه چند بار پستتت رو خوندم اما متوجه مشکلت نشدم.
انشاا... دوستان دیگه بتونن کمکت کنن.

موفق باشید.

razaghi
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 08:09 صبح
با توجه به این محدودیت که فقط باید رشته ای باشد. چطور می توان آبجکت GridView به رشته تبدیل کرد؟

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 09:38 صبح
منم درست نفهمیدم اما ظاهرا میخواهی کلا منطق ajax رو نقض کنی . مگر شما میتونی grid رو به رشته تبدیل کنی

razaghi
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 10:57 صبح
می شود grid به html تبدیل کرد. و بعد Html به صورت string برگرداند. می خواهم DataGridView به html تبدیل کنم.