PDA

View Full Version : مقایسهDotfuscator با dot NET Reactor

regbyte
سه شنبه 07 اسفند 1386, 17:05 عصر
من یه برنامه نوشتم که حجمش 2.5MB است از یه DLL 2.5MB هم در کنارش دارم استفاده می کنم.
وقتی از dot NET Reactor برای obfuscate کردن برنامه استفاده می کنم
(Protection: Application Strongest
DLL مورد نظر را نیز از قسمت Additional Files به برنامه Link می کنم)

حجم نهایی فایل خروجی حدود 2.7MB (تقریبا %50 Compressش می کنه)
و دیگه توسط نرم افزارهای Reflector قابل خواندن نیست.

اما در Dotfuscator Professional امکان فشرده سازی تا این اندازه وجود ندارد و فایل بصورت obfuscate شده توسط نرم افزارهای Reflector قابل خواندن است.

(قیمت Dotfuscator تقریبا 20 برابر dot NET Reactor است .)

لطفا تفاوتهای این دو نرم افزار و در نهایت کدام یک از نظر شما بهتر است؟
(البته شرکت سازنده Dotfuscator جزء Gold Partner های Microsoft است و در نتیجه Microsoft مسلما Dotfuscator رو پیشنهاد می کنه)

gdevnb
چهارشنبه 15 اسفند 1386, 05:23 صبح
من خودم dot NET Reactor رو ترجیح می دم ولی خوب شکستنش هم راحته . منظور این که , شما میگی با Reflector ها قابل خودن نیست ولی کدش رو راحت میشه بدست آورد(فقط به پک کردنش بسنده نکن حتما کدتو دستکاری کن)

aminva
دوشنبه 20 اسفند 1386, 16:34 عصر
برنامه dot net REACTOR رو از کجا میشه دانلود کرد؟
میشه بگید این برنامه روی سورس کار می کنه یا روی فایل کامپایل شده برنامه؟
ممنون می شم

gdevnb
دوشنبه 20 اسفند 1386, 22:16 عصر
What is .NET Reactor?

Background

Due to the fact that .NET assemblies contain CIL code(Common Intermediate Language), it is very easy to reproduce original source code. Tools like .NET Reflector
are able to reproduce the source code of any .NET assembly in seconds.

Conventional Solution

There are several tools which try to protect .NET assemblies using obfuscation. Obfuscation makes decompilation more difficult by replacing meaningful names with meaningless symbols. In this case names of classes, methods, properties and fields are changed but the source code within your methods is not protected.

.NET Reactor

In contrast to other tools .NET Reactor completely stops decompiling by mixing any .NET Assembly (written in C#, VB.NET, Delphi.NET, J#...) with native machine code. In detail, .NET Reactor builds a native code wall between potential hackers and your .NET code. The result is a non CIL conforming file. The original .NET code remains intact, well protected by native code and invisible for prying eyes. There is no tool which is able to decompile .NET Reactor protected assemblies.

Furthermore .NET Reactor comes with a powerful licensing system. This helps you to lock your assemblies with a rich variation of trial and hardware locks.

.NET Reactor offers you an easy and reliable way to:
- Secure your .NET applications and .NET libraries
- Replace CIL code with native code
- Perform additional layers of protection, including obfuscation
- Merge assemblies
- Lock assemblies with trial and hardware locks.

Supported Platforms : Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista
Supported Platforms (Mono) : Linux - SUSE, Novell, Red Hat, Mac - OS X 10.3, 10.4, Solaris 8, BSD - OpenBSD, FreeBSD, NetBSD

fat_roze2000
دوشنبه 25 شهریور 1387, 14:48 عصر
اضافه کردن فایل ها

در این قسمت در قسمت Main Assembly فایل اجرایی برنامه را قرار دهید.
در قسمت Additional Files اگر DLL اضافه دارید اضافه کنید
در قسمت Quick Setting مشخص کنید که قصد ساخت فایل اجرایی دارید یا کتابخانه. همچنین Necrobit و Obfuscation را هم تیک بزنید. این هر کدام یک نوع کدینگ فایل می باشند که بر اساس آن فایل اجرایی کد می شود.

تنظیمات

در قسمت General Setting قسمت Compression را true کنید.
در قسمت Protection Setting چنانچه Compact Framework Protection mode را true کنید نیاز به نصب dotNetFramework نخواهید داشت.String Encryption را نیز True کنید.
در قسمت Lock Setting چنانچه تنظیمات مربوط به Inbuild Evaluation Period را ست کنید میتوانید مشخص کنید که چند روز یا چند دقیقه بشود از نرم افزار استفاده کرد. اگر تنظیمات مربوط به Inbuild Expiration Date را ست کنید میتوانید مشخص کنید که تا چه تاریخی بتوان از نرم افزار استفاده کرد. چنانچه تنظیمات مربوط به Inbuild Number of Use را ست کنید میتوانید مشخص کنید نرم افزار چند بار اجرا شود.
Show Expiration Screen مشخص می کند که پنجره مربوط به انقضاء نرم افزار نشان داده شود یا نه.
در قسمت Dialog میتوانید متن مربوط به پنجره انقضاء را تنظیم کنید.

قفل گذاری

قسمت های Evaluation Time, Expiration Date, Number of Use دقیقا مثل قسمت قبل است. منتها در قسمت Hardware Lock میتوان قفل سخت افزاری تعریف کرد. برای این کار از منوی Tools گزینه Hardware ID Tools را انتخاب کنید. مسیری از شما خواهد پرسید که یک فایل اجرایی در این مسیر قرار خواهد داد. با اجرای این فایل یک فایل متنی تولید خواهد شد که شامل یک سریال منطبق با اطلاعات سخت افزاری می باشد. این سریال را در قسمت Hardware ID کپی کنید. چنانچه از تنظیمات این تب استفاده کنید یک فایل لیسانس ساخته خواهد شد که بایستی کنار فایل اجرایی نرم افزار باشد

در انتها Protect را کلیک کنید تا فایل اجرایی مورد نظر ساخته شود.

mohammed
سه شنبه 26 شهریور 1387, 10:37 صبح
من خودم dot NET Reactor رو ترجیح می دم ولی خوب شکستنش هم راحته . منظور این که , شما میگی با Reflector ها قابل خودن نیست ولی کدش رو راحت میشه بدست آورد(فقط به پک کردنش بسنده نکن حتما کدتو دستکاری کن)

سلام

شما برای اینکه برنامه های نوشته شده با دات نت resource نشوند استفاده از چه ابزاری را پیشنهاد می کنید؟ آیا ترکیبی از چند ابزار را توصیه می کنید؟

kiuhnmgtrdcv
سه شنبه 26 شهریور 1387, 13:42 عصر
کسی میتونه dot net reactor را با pro lock مقایسه کنه؟
اینم ادرسش
http://www.novinmedia.com/