PDA

View Full Version : چیکار کنم که Dll هام قابل Register شدن نباشند

mpmsoft
سه شنبه 07 اسفند 1386, 20:46 عصر
دوستان من یکسری Dll نوشتم با وی بی می خوام بعد یه مدتی دیگه کار نکنه

دوستان من فکر می کنم اگر اصلا Register نشه بهتره

راه حلی برای این منظور به نظرتون می رسه ؟

lenovo
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 14:14 عصر
اگه هدفت استفاده نشدن Dll هات توسط دیگران هستش به نظر من اینکا رو بکنی بهتره.
توی resource برنامت اونا رو بیاری
یا اینکه همیشه تو لود اولین فرمت بیای تمامی اونا رو رجستر کنی و در پایان برنامه اونا رو unregister کنی
یا بیای همه ونا رو توی فایل فشرده و پسورد گذاری شده rar زیپ کنی و همیشه موقع اجرای برنامت اونارو با استفاده از کدنویسی تو محلهاشون باز کنی و رجیسترشون کنی و همیشه بعد از پایان برنامت اونارو حذف کنی
...

mpmsoft
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 15:18 عصر
نه دوست عزیز من نظرم چیزه دیگه ای بود

من چیزی که برام جالب بود این بود که یک Dll Trial داشتم و وقتی اونو می خواستم تو VB اضافه کنم پیغامی به من می داد که می گفت لطفا نسخه رجیستر شده این Dll را تهیه کنید و وقتی یک فایل رجیستری Crack.reg رو اجرا می کردم به من اجازه می داد که اون Dll را به وی بی اضافه کنم

دقت کنید که من نمی تونستم اونو تو وی بی باز کنم و به فانکشنها و ... دسترسی پیدا کنم

Nima_NF
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 21:05 عصر
dll ها یک تابع ورودی به نام DllMain دارند که می توانید از آن استفاده کنید و مثلا پیامی را نمایش دهید.
فقط با این روش اطلاعات داخل این تابع در هنگام load شدن dll توسط یک پروسه شروع می شود و در پی آن پیام شما نمایش داده می شود ، پس توابع نمایش داده می شود .

parselearn
پنج شنبه 09 اسفند 1386, 00:14 صبح
dll ها یک تابع ورودی به نام DllMain دارند که می توانید از آن استفاده کنید و مثلا پیامی را نمایش دهید.
فقط با این روش اطلاعات داخل این تابع در هنگام load شدن dll توسط یک پروسه شروع می شود و در پی آن پیام شما نمایش داده می شود ، پس توابع نمایش داده می شود .

می تونید یک ماژول اضافه کنید
سپس داخل ماژول چنین کدی رو بزارید

Sub Main()
msgbox "Trial Version"
End Sub

البته من اینو واسه فرم استفاده می کنم
کامپوننت نساختم!

mpmsoft
پنج شنبه 09 اسفند 1386, 10:19 صبح
دوستان فکر کنم من سوالمو بد مطرح می کنم

من یک Dll دارم زمانی که در Project-> References مسیر فایل DLL می دم Error می ده یعنی اصلا به Sub Main هم نمی رسه

vbhamed
جمعه 10 اسفند 1386, 21:06 عصر
سلام
می تونی فایل dll اصلی رو encrypt کنی تا کسی نتونه استفاده کنه و موقع استفاده خوت، اول برنامت به یک نام دیگه کپی کنی و اول decrypt کنی بعد استفاده کنی و آخر برنامه اون فایل کپی رو پاک کنی

mpmsoft
شنبه 11 اسفند 1386, 12:20 عصر
حالا اومدیمو طرف بعد از اجرا شدن نرم افزار Dll رو کپی کنه ؟

vbhamed
دوشنبه 13 اسفند 1386, 00:05 صبح
سلام
یک پیشنهاد دارم
برای توابعی که داخل dll هات هستن یک پارامتر تحت عنوان پسورد بزار و اول تابع چک کن اگر پسورد صحیح نبود تابع اجرا نشه
حالا اگر dll شما لو بره بازم طرف پسورد استفاده از تابع ها رو نمی دونه !

mpmsoft
دوشنبه 13 اسفند 1386, 09:18 صبح
اینم می شه ولی اینطوری زشته

vbhamed
دوشنبه 13 اسفند 1386, 09:49 صبح
سلام
چرا زشت ؟
من خودم چند تا dll حرفه ای دیدم که این کار رو کردن
تازه نیاز نیست برای همه بزارین
چند تا تابع اصلی رو بزارید
اما عوضش سطح امنیت خیلی بالا می ره