PDA

View Full Version : ایجاد یک Partial Class برای یک فرم

رضا عربلو
پنج شنبه 09 اسفند 1386, 19:06 عصر
حتماً تا بحال دیده اید که هنگامی که یک فرم در سی شارپ درست می کنید، پارشال کلاس Form1.Designer.cs به همراه فایل ریسورس فرممان بصورت یک ساب آیتم فرممان ضاهر می شود.
خوب حالا من می خوام پارشال کلاس Form1.MyMethods.cs نیز بصورت یک ساب آیتم Form1 نمایش داده شود. سعی کردم تو فایل پروژه ام دست ببرم ولی موفقیت آمیز نبود.

najafzade
شنبه 11 اسفند 1386, 20:22 عصر
حتماً تا بحال دیده اید که هنگامی که یک فرم در سی شارپ درست می کنید، پارشال کلاس Form1.Designer.cs به همراه فایل ریسورس فرممان بصورت یک ساب آیتم فرممان ضاهر می شود.
خوب حالا من می خوام پارشال کلاس Form1.MyMethods.cs نیز بصورت یک ساب آیتم Form1 نمایش داده شود. سعی کردم تو فایل پروژه ام دست ببرم ولی موفقیت آمیز نبود.

یه فرم جدید از نوع قبلی درست کنین.
حل میشه.

رضا عربلو
شنبه 11 اسفند 1386, 22:22 عصر
میشه یک نمونه بگذارید؟
من یک همچین چیزی می خواهم. یعنی تو object browser تان چیزی شبیه زیر ببینید.

Form1.cs
-Form1.Designer.cs
-Form1.Mycodes.cs
-Form1.resx

sinpin
یک شنبه 12 اسفند 1386, 09:55 صبح
من بعید میدونم که با پارشال کردن یک کلاس الزاما فایلها زیر مجموعه ی هم بشن و فکر میکنم این مورد فقط در مورد فایلهای مربوط به کلاس فرم باشه. (اصلا مطمئن نیستم)

هدفتون چیه و چرا از دایرکتوریها استفاده نمیکنید ؟

رضا عربلو
یک شنبه 12 اسفند 1386, 16:18 عصر
هدف خیلی ساده است، لایه UI را می خواهم در چند تا فایل بنویسم (این کار برای فرم های بسیار شلوغ خیلی کمکم می کند) همچنین جمع و جور کردن Solution Explorer (در ضمن نمی خوام برای هر فرمم یک فولدر درست کنم).
اگر به فایل پروژه تان نگاه کنید می بینید که فرمتش XML است و در اونجا می توانید ببینید که

<Compile Include="Form1.cs">
<SubType>Form</SubType>
</Compile>
<Compile Include="Form1.Designer.cs">
<DependentUpon>Form1.cs</DependentUpon>
</Compile>