PDA

View Full Version : ارسال متقیر به کریستال ریپورت

MOSTAFANAVVAB
شنبه 11 اسفند 1386, 09:27 صبح
بنام خدا
دوستان من یک دیتابیس توی اکسس ساختم و میخوام با توجه به فورمی که کاربر داره اون رو تماشا میکنه، در صورت نیاز همان رکورد رو گزارش بگیری ((چون شکل فورم گزارش ;کریستال ریپورت را هم خودم طراحی کردم از راه ویزارد نتونستم وارد بشم ))و متقیری هم که فرستادم را قبول نکرد ،الان ماندم چه جوری این کار را انجام بدم .در کتاب کریستال ریپورت نویسنده :مهندس رمضان عباس نژاد هم پاراگراف جالبی پیدا کردم که کمک زیادی میکنه ولی فکر کنم کتاب یکم قدیمی و برنامه جدیدشده ولی عین عبارت رو مینویسم تا دوستان اگر کسی چیزی به نظر شان رسید بیان کنند

""تیتر موضوع اینه::تعیین پیکر بندی data Source:
اطلاعاتی که در پیکر بندی datasource می توان تعیین کرد عبارت اندازه:مسیر ی که فایل های داده مربوط به data source قرار دارند و انواع فایل هایی که میتوان در data source انتخاب کرد . برای تعیین پیکر بندی پیش فرض data sourceمراحل زیر را انجام دهید:
1گزینه file/options را اجرا کنید تا پنجره options ظاهر شور
جالب اینجاست که file/options وجود ندارد یا اقلا در ورژن 2008 ویژوال استریو نیست....اگر کسی چنین آدرسی را پیدا کرد برای من هم بنویسید
2در پنجره option ، صفحه data source defaults را کلیک کنید تا پنجره options به شکله کتاب تغییر یابد
3اطلاعات را تغییرداده و دکمه ok را بفشارید

من که نتوانستم پیدا کنم اگر دوستان را عنایتی و مارا بفیض اکمل برسانند از صمیمانترین نقطه و جودم او را مرسی جانانه خواهم گفت وآرزو دارم خداکنه که به حق پنج طن آمین :تشویق::تشویق::تشویق:

MOSTAFANAVVAB
شنبه 11 اسفند 1386, 16:29 عصر
ملت شریف ایران جوابم را یافتم از انجاک این برنامه آپدیت شده بود جای optionsتقییر یافته و رفته به این آدرس
بر روی فورم راست کلیک کنید و به این آدرس برویدDesighn/defults setting:لبخند::لبخند:

ولی هنوز نتوانستم متغیر ارسال نمایم:ناراحت::اشتباه:کمکم کنید