PDA

View Full Version : نمایش نتیجه چند کوئری در یک کوئری

iransim
یک شنبه 12 اسفند 1386, 01:47 صبح
سلام دوستان
من چندین کوئری ساخته ام که توسط هر کدام نتایج دلخواه را استخراج می کنم و نتایج را چاپ می کنم.
حال می خواهم نتایج این چند کوئری را با هم داشته باشم و آنها را در یک صفحه چاپ کنم لطفا" بفرمائید چگونه می تونم این کار رو انجام بدم؟

مثلا" کوئری 1 تعداد درخواستهای کنتور را نمایش می دهد
کوئری 2 تعداد درخواستهائی که هزینه واریز کرده اند را نمایش میدهد
کوئری 3 تعداد درخواستهائی که کنتور انها نصب شده نمایش میدهد

حال می خواهم
کوئری 4 هر سه نتیجه (تعداد ) کوئری 1 و 2 و 3 را با هم نمایش بدهد .

ممنونم

najafzade
یک شنبه 12 اسفند 1386, 07:56 صبح
بعضی وقتها به علت نوع ارتباط بین موجودیتها نمی شود این کار رو کرد. یعنی در حقیقت جواب نمی دهد. بهترین کار اینه که یک Report درست کنین که فیلدهای هر سه کوری رو در خودش داشته باشه.:لبخندساده:

saeed razaee
یک شنبه 12 اسفند 1386, 08:31 صبح
اگر بین فیلدی ارتباط بر قرار است یک کوئری بساز و اطلاعات آن را از این سه کوئری بگیر و بعد از این کوئری چهارم REPORT بساز. به همین سادگی

iransim
دوشنبه 13 اسفند 1386, 00:07 صبح
بعضی وقتها به علت نوع ارتباط بین موجودیتها نمی شود این کار رو کرد. یعنی در حقیقت جواب نمی دهد. بهترین کار اینه که یک Report درست کنین که فیلدهای هر سه کوری رو در خودش داشته باشه.:لبخندساده:

دوست عزیز سلام
خوب دقیقا" نحوه ساختن این ریپورت را نمی دانم و اینکه چطوری این سه کوئری اجرا می شوند و پارامترهای مورد جستجو این سه کوئری چطوری به آنها برای اجرا داده شود ؟
ممنون می شوم روش را توضیح دهید .

hbahjat
دوشنبه 13 اسفند 1386, 17:48 عصر
احتیاج به اجرای کوئری نیست فقط در حالت طراحی کوئری به جای انتخاب جداول کوئری های مورد نظر را انتخاب کن

SYNDROME
سه شنبه 14 اسفند 1386, 08:36 صبح
می توانی نکوئری ها را پشت سر هم بنویسی و با دستور Union آنها را پشت سر هم نمایش دهی.
فقط نام فیلدها را را باید در جلوی Select بیاوری و تعداد فیدها هم باید برابر باشد.
موفق باشید

iransim
سه شنبه 14 اسفند 1386, 08:45 صبح
می توانی نکوئری ها را پشت سر هم بنویسی و با دستور Union آنها را پشت سر هم نمایش دهی.
فقط نام فیلدها را را باید در جلوی Select بیاوری و تعداد فیدها هم باید برابر باشد.
موفق باشید

دوست عزیز سلام
شرمنده من مبتدی هستم .اگر امکان دارد یک نمونه قرار دهید که استفاده کنم خیلی خیلی ممنون می شوم و دعایت می کنم .

iransim
چهارشنبه 15 اسفند 1386, 18:41 عصر
ترا خدا یکی منو راهنمائی کنه