PDA

View Full Version : طریقه ساخت فرم ورود اعضا

webpardaz
یک شنبه 12 اسفند 1386, 09:36 صبح
سلام
من هرچی تو فروم جستجو کردم تاپیک خاصی که بتونه منو در ضمینه ساخت بخش ورود اعضا کمک کنه پیدا نکردم البته چند تایی بود ولی فکر کنم نویسندشم چیزی دستگیرش نشده
قرض من از باز کردن این تاپیک ساخت فرم ورود اعضا برای اینکه اعضا بتونن به یک کنترل پنل شخصی وارد بشن
من خودم در حال کار روی این بخش هستم ولی از اونجایی کا من یک تازه کاره به تمام معنا هستم در برنامه نویسی به همین دلیل از دوستان با تجربه خودم تو این فروم در خواست کمک دارم امید وارم این تاپیک به درد دوستانی هم که دنبال این موضوع هستن هم بخوره
باتشکر

Behrouz_Rad
یک شنبه 12 اسفند 1386, 09:39 صبح
خوب انشاا... به سلامتی.

حالا مشکل چیه؟

online_mansoor2007
دوشنبه 13 اسفند 1386, 00:17 صبح
سلام
من هرچی تو فروم جستجو کردم تاپیک خاصی که بتونه منو در ضمینه ساخت بخش ورود اعضا کمک کنه پیدا نکردم البته چند تایی بود ولی فکر کنم نویسندشم چیزی دستگیرش نشده
قرض من از باز کردن این تاپیک ساخت فرم ورود اعضا برای اینکه اعضا بتونن به یک کنترل پنل شخصی وارد بشن
من خودم در حال کار روی این بخش هستم ولی از اونجایی کا من یک تازه کاره به تمام معنا هستم در برنامه نویسی به همین دلیل از دوستان با تجربه خودم تو این فروم در خواست کمک دارم امید وارم این تاپیک به درد دوستانی هم که دنبال این موضوع هستن هم بخوره
باتشکر

سلام .
ببین دوست عزیز این کار از آب خوردنم راحت تره ! البته برای آدمای تنبل آب خوردن کاره سختیه:بامزه:(دور از جون شما-خودما می گم ) برای اینکار تو بانکت یه جدول با دو فیلد مثلا User و pass دوروست کن . اطلاعات رو داخلش بریز . بعد برای ورود دوتا تکس باکس بزار تا از کاربر user و pass رو بگیره . بعد با توجه به اطلاعات ورودی توسط کاربر اطلاعات را از بانک select کن ( Select user,pass from table1 where user like('" & textbox1.text & "') and Pass like('" & textbox2.text & "') ) بعد اگه وجود داشت هر کاری می خوای بکن و اگه نبود پیغام دلخواهتا نشون بده .
من خیلی سریع توضیح دادم اگه متوجه نشودی بگو سورس برات بزارم .
:قلب:

saina2006
دوشنبه 13 اسفند 1386, 14:38 عصر
دوست عزیز برای این کار فقط کافی است از دستور زیر استفاده کنی:

If Membership.ValidateUser(txtUserName.Text, txtPassword.Text) Then
FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage(txtUserN ame.Text, chkCookie.Checked)
Else
FailureText.Text = "نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نمیباشد"
End Ifاگر هم میخوای بیشتر بدونی این مقاله را بخون که البته دو قسمتی است :
http://www.dotnetbips.com/articles/fa24ae73-1c03-4f7b-8f58-b255b77271ab.aspx
http://www.dotnetbips.com/articles/d0733f82-ebd9-4282-9fce-389c4257f870.aspx

amirniknam
دوشنبه 13 اسفند 1386, 14:49 عصر
البته دوستان خیلی خلاصه و مفید توضیح دادن اما مطالب گفته شده امنیت خیلی پایینی داره و باید خیلی مسائل رو توش رعایت کنی مثل Hash کردن پسورد ها ، جلوگیری از sql injection و ... توصیه می کنم برای شما که تازه کار هستی از امکانات vs 2005 مثل کنترل login استفاده کنی طریقه تنظیم این کنترل ها و سایتت رو توی این کتاب پیدا می کنی : Wrox.Beginning.ASP.NET.2.0

mp2009
دوشنبه 13 اسفند 1386, 14:56 عصر
سلام .
ببین دوست عزیز این کار از آب خوردنم راحت تره ! البته برای آدمای تنبل آب خوردن کاره سختیه:بامزه:(دور از جون شما-خودما می گم ) برای اینکار تو بانکت یه جدول با دو فیلد مثلا User و pass دوروست کن . اطلاعات رو داخلش بریز . بعد برای ورود دوتا تکس باکس بزار تا از کاربر user و pass رو بگیره . بعد با توجه به اطلاعات ورودی توسط کاربر اطلاعات را از بانک select کن ( Select user,pass from table1 where user like('" & textbox1.text & "') and Pass like('" & textbox2.text & "') ) بعد اگه وجود داشت هر کاری می خوای بکن و اگه نبود پیغام دلخواهتا نشون بده .
من خیلی سریع توضیح دادم اگه متوجه نشودی بگو سورس برات بزارم .
:قلب:

وقتی membership و FormsAuthentication هست دیگه چرا لقمه رو دور سر خودمون بچرخونیم

webpardaz
دوشنبه 13 اسفند 1386, 16:39 عصر
سلام
این امکان وجود داره که سورسی برای کمک به من قرار بدید
متشکر
ابراهیم

sepide1
دوشنبه 13 اسفند 1386, 19:09 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=95888&page=2