PDA

View Full Version : کنترل editor برای #‍‍C

amirniknam
دوشنبه 13 اسفند 1386, 10:57 صبح
من چند بار با اسامی مختلف در تاپیک ها جستجو کردم و چیزی در این مورد پیدا نکردم ممنون می شم اگر کمکم کنید
من یه ادیتور حساس به syntax می خواهم که این فابلیت رو داشته باشه که بتونه بلاک ها رو surround کنه مثل ادیتور خود VS Studio که مثلا برای بلاک ها در #C این کارو انجام می ده تو codeproject چند تا چیز پیدا کردم اما هیچکدوم این دو قابلیت رو با هم نداشت

beh_develop
دوشنبه 13 اسفند 1386, 20:36 عصر
دوست عزیز می تونین از کنترل زیر استفاده کنین ، من این فایل رو از تاپیک زیر پیدا کردم ولی اطلاعات زیادی ندارم، امید وارم که بتونین به راحتی استفاده کنین :

436569

amirniknam
سه شنبه 14 اسفند 1386, 01:05 صبح
ممنون دوست عزیز این کنترل همونیه که می خواستم فقط یک فایل sorcedocument میخواد که احتمالا باید به صورت xml باشه اما فرمتش رو نتونستم گیر بیارم اگر طرز کارشو به طور کامل یاد گرفتم همین جا قرار می دم تا دوستان دیگه هم استفاده کنند

amirniknam
سه شنبه 14 اسفند 1386, 09:51 صبح
بالاخره درست شد این لیست کامل زبان های برنامه نویسی اگر زبانی توش نبود با همون فرمتی که هست می تونید درست کنید برای استفاده از این کنترل code.controls.editor رو روی فرم قرار بدید به صورت خودکار یه syntaxdocumnet اضافه میشه بعد تو رویداد form load این کد رو بنویسید:

;"syntaxDocument1.SyntaxFile = "CSharp.syn

در اینجا فایل سی شارپ انتخاب شده می تونید فایل های دیگر روهم همین طور انتخاب کنید
دیگه ادییتورتون آماده هستش :لبخند:
فایل زبان ها رو از پایین همین پست بگیرید