PDA

View Full Version : درست کردن صفحات سمت سرور

ehsan2007
پنج شنبه 16 اسفند 1386, 23:24 عصر
من با اجاکس کار میکنم و صفحاتو سمت سرور درست میکنم و سپس توی جداول صفحه میفرستم میخواستم ببینم اینکار من که مشکلی نداره برای سرور

و سوال دومم هم اینکه من با کنترل های اجاکسی میکروسافت کار نمیکنم و به وسیله مقاله آقای راد تمامیه کارهامو انجام میدم اینجوری دستو بال آدم بازه و هر کاری بخواد توی صفحه میکنه با آجاکس ولی با کنترل های آجاکسی یک جورایی دستو بال آدم بستست
میخواستم ببینم فرقی همداره که از کنترل ها میکروسافت استفاده کنم یا از مقاله جناب راد

این صفحهای که درست کردمو ببینید فرقشو میفهمید

http://irking.qsh.es/default2.aspx

Behrouz_Rad
پنج شنبه 16 اسفند 1386, 23:53 عصر
نه مشکلی وجود نداره.
اتفاقا این روش یک روش متداول برای به انتظار نموندن کاربر برای لود کامل صفحه هست!
قبلا هم عرض کردم هر چیزی رو بهر کاری ساختند. من فکر می کنم همین روشی که در حال حاضر استفاده می کنی خوب هست.

پ.ن: مقاله های من Copyright دارن برادر ;)

ehsan2007
جمعه 17 اسفند 1386, 08:06 صبح
من کد هارو سمت سرور با کلاس مینویسم و چون زیاد میشه کدها میخوام کلاسهاشو از صفحه کد جدا کنم
میشه یک توضیح بدید چه شکلی این کارو به صورت درست انجام بدم
و دوم اینکه میهن بلوگ همین کار منو یک جور دیگه انجام میده یعنی میره از یک صفحه دیگه اطلاعاتو میخونه و میزاره توی صفحه اولش فکر کنم
اون روش بهتره یا کار من
اگه اون روش بهتره میشه بگید چه شکلی توی یک صفحه این شکلی کد برگشت داد
http://mihanblog.ir/soucket/worker.aspx?aid=login
سورس صفحرو نگاه کنید فقط کد جداولو میبینید هیچی از کدهای <head> و دیگر کدهارو نمیبینید چه شکلی میشه اینجوری صفحرو برگشت داد

ببخشید مقالتونو جناب راد بدون کپی رایت گذاشتم

Behrouz_Rad
جمعه 17 اسفند 1386, 10:33 صبح
قبلا هم در یک تاپیک دیگه توضیح داده بودم.
یک فایل ashx بساز که Query String رو به صورت پارامتر ورودی میگیره و بر مبنای اون کد HTML یا جاوا اسکریپت مقتضی رو با Response.Write به خروجی میده.
فایل های ashx چرخه های حیات اضافی صفحات معمول رو ندارن و به همین دلیل در افزایش سرعت و انجام چنین کارهایی کاربرد دارن.

موفق باشید.

ehsan2007
جمعه 17 اسفند 1386, 16:32 عصر
یعنی کاری که من کردم سرعتش لود صفحاتش پایینتر از لود صفحات به وسیله ashx است
کاری که من کردم صفحات مستقیم درست میشه و به صفحه بیننده فرستاده میشه ولی با ashx صفحه به وسیله آدرس دیگه ای ابتدا درست میشه و بعد از اون آدرس کد خونده میشه و میزاره توی صفحه

Behrouz_Rad
جمعه 17 اسفند 1386, 16:50 عصر
لطفا موقع نوشتن مطالبت، قواعد نگارشی رو رعایت کن. الان مشخص نیست جملت "سوالیه" یا "خبری" !
اگر سوالی هست، جواب خط اول پستت "بله" است.

موفق باشید.

ehsan2007
جمعه 17 اسفند 1386, 20:52 عصر
با تشکر از جناب راد عزیز