PDA

View Full Version : خطا بروی کمبو باکس

iransim
جمعه 17 اسفند 1386, 11:07 صبح
سلام دوستان

دوستان عزیز لطفا" به تصویر ضمیمه نگاه کنید .
من بروی فرم کلید " اضافه " را زده تا رکورد جدید را وارد نمائم . بروی کمبو باکس نوع درخواست که می روم و مقادیر دلخواه را تغییر می دهم پیام خطای روی تصویر ظاهر میشود نمیدانم مفهوم آن چیست.
درضمن می بایست با انتخاب مقادیر درون کمبو بعضی از تکس باکسها غیر فعال شود که دستورات آن را نوشتم.

ممنون

iransim
جمعه 17 اسفند 1386, 11:14 صبح
سلام دوستان

دوستان عزیز لطفا" به تصویر ضمیمه نگاه کنید .
من بروی فرم کلید " اضافه " را زده تا رکورد جدید را وارد نمائم . بروی کمبو باکس نوع درخواست که می روم و مقادیر دلخواه را تغییر می دهم پیام خطای روی تصویر ظاهر میشود نمیدانم مفهوم آن چیست.
درضمن می بایست با انتخاب مقادیر درون کمبو بعضی از تکس باکسها غیر فعال شود که دستورات آن را نوشتم.

ممنون

ببخشید فایل ضمیمه نشده بود

hbahjat
جمعه 17 اسفند 1386, 13:09 عصر
احتمالا فیلد عددی که برای کمبو باکس استفاده کردی از نوع مناسبی انتخاب نشده و مقدار عددی که به فیلد کمبو باکس اختصاص دادی از ظرفیت اون فیلد خارجه !

iransim
جمعه 17 اسفند 1386, 13:49 عصر
احتمالا فیلد عددی که برای کمبو باکس استفاده کردی از نوع مناسبی انتخاب نشده و مقدار عددی که به فیلد کمبو باکس اختصاص دادی از ظرفیت اون فیلد خارجه !

ببخشید دوست عزیز متوجه منظورتان نشدم میشه بیشتر توضیح دهید؟
من برای انتخاب مقادیر کمبو و غیر فعال شدن بعضی تکس باکسها از کد زیر استفاده کردم

Private Sub Darkhast_AfterUpdate()
Select Case Darkhast.Value
' نصب جدید '
Case "1"
id.Enabled = True
Radif.Enabled = True
Date_Sabt.Enabled = True
Num_Darkhast.Enabled = True
nam.Enabled = True
Num_esh.Enabled = False
...
...
..

مهدی قربانی
جمعه 17 اسفند 1386, 16:24 عصر
سلام
1. بعد از اینکه کدها رو اضافه کردی پیغام ظاهر میشه ؟
2 . مقادیر موجود در کامبو به نظر میاد تکست باشه ولی شما در Select Case مقدار عددی رو چک می کنی .
بهتره نمونه رو بذاری تا مشکلش بررسی شه .

hoshy345
جمعه 17 اسفند 1386, 19:36 عصر
دوست عزیز در تیبلی که ساختی فیلد سایز را متناسب با دادهای کامبو باکس انتخاب کن به این تصویر نگاه کن انشاالله که مشکلت رفع بشه

iransim
شنبه 18 اسفند 1386, 21:55 عصر
سلام
1. بعد از اینکه کدها رو اضافه کردی پیغام ظاهر میشه ؟
2 . مقادیر موجود در کامبو به نظر میاد تکست باشه ولی شما در Select Case مقدار عددی رو چک می کنی .
بهتره نمونه رو بذاری تا مشکلش بررسی شه .

مهدی جان سلام
اینم بانکی که روی آن دارم کار میکنم . ممنون میشم مثل همیشه راهنمائی کنید .

iransim
شنبه 18 اسفند 1386, 22:54 عصر
مهدی جان سلام
اینم بانکی که روی آن دارم کار میکنم . ممنون میشم مثل همیشه راهنمائی کنید .

دوست عزیز مشکل انتخاب عناوین درون کمبو حل شد ولی یک مشکل تازه وقتی عناوین انتخاب می شوند برخلاف انتظار تکس باکسی را که می خواهم غیر فعال شود کماکان فعال می ماند چرا؟

F_ashigh
یک شنبه 19 اسفند 1386, 09:04 صبح
دوست عزیز
من روی INNasb فرمت Darkhast را از حالت Number به Text تعییر دادم ، ظاهرا مشکل حل شد .

مهدی قربانی
یک شنبه 19 اسفند 1386, 15:30 عصر
دوست عزیز مشکل انتخاب عناوین درون کمبو حل شد ولی یک مشکل تازه وقتی عناوین انتخاب می شوند برخلاف انتظار تکس باکسی را که می خواهم غیر فعال شود کماکان فعال می ماند چرا؟
سلام
کدوم تکست باکس منظور شماست ؟