PDA

View Full Version : اجرا از ستاب ویندوز

MOSTAFANAVVAB
جمعه 17 اسفند 1386, 17:40 عصر
اساتید گرامی سلام
آقا برنامه نورتون قوست یا آنتی ویروس نورتون که قبل از بالا آمدن وینوز از طریق داس شرو به کار می کند را دیدید
حالا من میخوام برنامه ای بنویسم که از انجا اجرا بشه یعنی قبل از بالا آمدن وینوز این برنامه من کار کنه ((دفتر تلفن))
حلا نمی دونم چیکار کنم و چجوری برنامه را طراحی کنم که قبل از باز شدن وینوز اجرابشه و از اونجا هم راحت وارد ویندوز بشم؟؟
دوستان کسی می دونه من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:اشتباه:: شتباه::اشتباه::اشتباه::عصبا ی:

سالروز شهادت رسول اکرم پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه))
برتمام آفرینش هستی تسلیت باد او نور پر فروزی بود که حیات بشر از آن سرچشمه بزرگ
جرعه ای معرفت نوشید البته ((هنوز در مناطقی از دنیا لوله کشی معرفت نشده و عشق به قرآن و اهل بیت رسول در جانشان آتش عشق را فروزان نکرده است))

Mahdi.Kiani
جمعه 17 اسفند 1386, 20:05 عصر
با برنامه های دات نتی نمی تونی
چون واسه اجرا نیاز به فریم ورک دارن و تا ویندوز بالا نیاد فریم ورکی هم وجود نداره

MOSTAFANAVVAB
جمعه 17 اسفند 1386, 23:17 عصر
با برنامه های دات نتی نمی تونی
چون واسه اجرا نیاز به فریم ورک دارن و تا ویندوز بالا نیاد فریم ورکی هم وجود نداره

پس چه راهی به نظر شما می رسه

من یک رئیس دارم که میگه مصطفی هر چیزی که بشه ان را تصور کرد قابل اجرا است و میشه آن را بوجود آورد:متفکر::متفکر:

mehrzad007
شنبه 18 اسفند 1386, 10:36 صبح
من یک رئیس دارم که میگه مصطفی هر چیزی که بشه ان را تصور کرد قابل اجرا است و میشه آن را بوجود آورد
اتفاقا ریستون درست می گه ;)
اما به این سادگی نیست توی سایت چند بار در مورد این نوع نرم افزار ها بحث شده یه سرچ کن .

razavi_university
یک شنبه 19 اسفند 1386, 14:57 عصر
میتونی لینکی از برنامه ات رو به جای صفحه WellCome ویندوز بگذاری و به جای اون صفحه برنامه ات لود بشه (امتحان کردم میشه ولی مسیر رجیستریش یادم نیست)
ولی قبل از اون رو نمی دونم.
راستی قبل از تغییر اون مسیر (اگه با جستجو پیداش کردی) حتما از اون مسیر Export بگیر

MOSTAFANAVVAB
یک شنبه 19 اسفند 1386, 17:14 عصر
میتونی لینکی از برنامه ات رو به جای صفحه WellCome ویندوز بگذاری و به جای اون صفحه برنامه ات لود بشه (امتحان کردم میشه ولی مسیر رجیستریش یادم نیست)
ولی قبل از اون رو نمی دونم.
راستی قبل از تغییر اون مسیر (اگه با جستجو پیداش کردی) حتما از اون مسیر Export بگیر
]

با تشکر از همه دوستان ولی یک سوال
راه دیگری هم بنظرتون میرسه آخه یک مشکلی است که اگر ما خاسته باشیم برنامه را تحت شبکه هم در بیاوریم نیازی به دیتا بیس داریم
پس این یک مشکل دیگس
با این حال بقول دوستمون من جستجو می کنم و اگر به جوابی رسیدم براتون مینویسم
اگر هم شما به جواب رسیدید ماراهم از الطاف خودتون بی نصیب نگزارید

در ضمن روز اول ربیعالول را به شما دوستان تبریک میگوییم:قهقهه::قهقهه::اشتبا :

raravaice
یک شنبه 19 اسفند 1386, 17:20 عصر
سلام

جسارتا این مابین یه چیزی برای من مبهم هست!!!!

چرا باید این دفترچه تلفن قبل از اجرای ویندوز و در محیطی خارج از محیط ویندوز اجرا بشه؟؟

صورت مسئله چیزه دیگه ایه یا اینکه هدف خاصی داره دنبال میشه؟

موفق باشید.

MOSTAFANAVVAB
دوشنبه 20 اسفند 1386, 07:33 صبح
درسته هدف خاصی را دنبال می کنم یک از خواص این دفترچه تلف اینکه شما دیگه نیاز نیست 2ساعت منتظر بمانی تا ویندز بالا بیاد بعد برناممه ها لود بشن تازه بتونی دفتر تلفن رو تماشا بکنی

razavi_university
سه شنبه 21 اسفند 1386, 11:12 صبح
درسته هدف خاصی را دنبال می کنم یک از خواص این دفترچه تلف اینکه شما دیگه نیاز نیست 2ساعت منتظر بمانی تا ویندز بالا بیاد بعد برناممه ها لود بشن تازه بتونی دفتر تلفن رو تماشا بکنی
این برنامه فقط میتونه برای جایی مثل اطلاعات تلفن مخابرات مفید باشه.درسته؟

MOSTAFANAVVAB
شنبه 25 اسفند 1386, 21:05 عصر
این برنامه فقط میتونه برای جایی مثل اطلاعات تلفن مخابرات مفید باشه.درسته؟
خوب راهش چیست؟