PDA

View Full Version : یک سوال تخصصی در مورد کار با اشیاء خارج از برنامه !!!

ali_mohamadi8928
دوشنبه 20 اسفند 1386, 20:11 عصر
سلام دوستای عزیز ...

یک سوال تخصصی در مورد کار با اشیاء خارج از برنامه داشتم ....

وقتی unit که با نام CommCtrl هست رو به پرژه اظافه کنیم یک سری فرامین به لیست فرامین پرژه اظافه میشه .... فرماین مورد نظر من فرامین مربوط به کنترل یک ListView در خارج از پرژه هستش که با استفاده از هندل اون میتونیم اون رو کنترل کنیم ....

من به راحتی میتونم هندل ListView مورد نظرم رو بدست بیارم .... فقط یک مشکل عمده و اساس دارم ...با کدوم فرمان میتونم نوشته های یک خونه ی مشخص ListView رو بدست بیارم ؟؟؟

فرماینی همچون

ListView_GetImageList()

ListView_GetItem()

ListView_GetItemA()

و ... وجود داره ولی من هر کاری کردم نتونستم نوشته های یک خونه ی مورد نظرم رو بدست بیارم ( با توجه به اینکه من هندل شیء ListView مورد نظرم رو هم بدست میارم ) .....

اگه میشه دوستان یک چند تا مثال برای بدست اوردن نوشته ها ی خونه ی مورد نظر رو بزارن خیلی ممنون میشم .... گره ی کارم باز میشه .....

لطفا اگه از دستتون بر میاد کمک کنید ... :ناراحت:

babak_delphi
سه شنبه 21 اسفند 1386, 01:03 صبح
اگه برنامه با زبانی غیر از دلفی نوشته شده باشه هم میتونی؟

ali_mohamadi8928
سه شنبه 21 اسفند 1386, 11:39 صبح
دوستان اگه میتونن لطفا به زبان دلفی کمک کنن.... اگه زبان دیگه ای هم بدو عیبی نداره ....

یعنی هیچ کس نمیتونه توی این زمینه کمکی کنه ؟؟؟؟

ali_mohamadi8928
سه شنبه 21 اسفند 1386, 16:23 عصر
بچه ها من هر کاری میکنم نمیتون ... از اون موقع تا حالا دارم روش کار میکنم ... هر کاری کردم نشد ....

لطفا اگه میتونید کمک کنید دریغ نکنین .... دیگه دارم دیوونه میشم :عصبانی++:

لطفا کمک کنید :ناراحت:

vcldeveloper
سه شنبه 21 اسفند 1386, 16:55 عصر
کسی از دوستان متوجه شده که مشکل این برادر چی هست؟!

dkhatibi
سه شنبه 21 اسفند 1386, 17:27 عصر
به نظر می رسه ایشون می خوان یک TreeView ی که در برنامه ی دیگری وجود داره را چیزی شبیه به هوک روش انجام بدن.
یعنی موقعی که کاربر گره ای از درخت را انتخاب کرد ایشون باید بفهمند کدوم گره بوده!(با توچه به این که تو برنامه ی اصلی خودشون هم نیست.)

ali_mohamadi8928
سه شنبه 21 اسفند 1386, 19:45 عصر
بچه ها اصلا فکر نکنم ربطی به هوک داشته باشه ها ... من به راحتی با داشتن هندل میتون گزینه ی مورد نظر رو حتی حذف کنم ولی فقط مشکلم اینه که نوشته های درون لیست رو بخونم و نمیدونم با کدوم فرمان باید این کار رو بکنم ....