PDA

View Full Version : جمع چند فیلد

hoshy345
سه شنبه 21 اسفند 1386, 21:39 عصر
با سلام و ضمن عرض ادب خدمت سروران گرامی

من یک مشکل دارم که مدتهاست با ان دست بگریبانم ولی متاسفانه عقل ناچیز من به اون نمیرسه استدعا دارم به من کمک کنید این هم فایل نمونه
متشکرم

مهدی قربانی
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 01:13 صبح
سلام
دوست عزیز با استفاده از کد SQL و شیء رکوردست خواسته شما قابل اجرا خواهد بود به کدهای نوشته شده در رخداد On Current فرم توجه بفرمائید .

hoshy345
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 18:36 عصر
ممنون از لطف شما دوست عزیز ولی این منظور من نبود من میخام فیلد Balance در سابفرم
به همون شکل محاسبه کنه در رکورد اول میشه balance=credit-Debit
در رکورد دوم میشهbalance=(credit-Debit)+balance از رکورد اولی. الی اخر

متشکرم

bad_boy_2007
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 20:05 عصر
ممنون از لطف شما دوست عزیز ولی این منظور من نبود من میخام فیلد Balance در سابفرم
به همون شکل محاسبه کنه در رکورد اول میشه balance=credit-Debit
در رکورد دوم میشهbalance=(credit-Debit)+balance از رکورد اولی. الی اخر

متشکرم

فکر کنم منظور شما دستورات Cube و RollUp در T-SQL هست ، این دستورات در T-SQL وجود داره ولی با استانداردهای Ansi سازگار نیست یه سرچ بزن فکر کنم تو اکسس هم پشتیبانی میشه

مهدی قربانی
شنبه 25 اسفند 1386, 14:13 عصر
سلام
نمونه بر اساس خواسته شما اصلاح شد برای اجرای محاسبه شما می تونید با استفاده از کامند باتون مربوطه این کار رو انجام بدید عملیات مورد نظر شما کماکان با کمک گرفتن از شیء Recordset پیاده سازی شده .

hoshy345
شنبه 25 اسفند 1386, 17:59 عصر
سرور گرامی جناب مهدی
با با عرض ادب خدمت ان استاد بزرگوار از اینکه به سوالم توجه فرموده و مشکلم را حل نمودید کما تشکر را دارم
همیشه پیروز وموفق باشید
یا هو

nader200912
یک شنبه 12 مهر 1388, 22:32 عصر
من یه فایل دارم که از مطالب بالا ساختم ولی مسئله اینجاست وقتی کلیک می کنم محاسبه انجام می شه ولی همه با هم جمع میشه و مثل تیبلی که در فایل با نام نمونه گذاشتم محاسبه نمیشه