PDA

View Full Version : execution time of 30 seconds exceeded

Bahram0110
سه شنبه 21 اسفند 1386, 22:01 عصر
سلام
جستجو کردم!
توی یه تاپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=91881) این سوالو پرسیدم ولی کسی جواب نداد! شاید به این دلیل بود که نویسندهء تاپیک سوالش حل شده بود و دوستان تمایلی به باز کردن دوبارهء تاپیک نداشتند.......

من تو یه قسمت از اسکریپتم به فلان سایت وصل می شم و مثلا آخرین اخبار یا ورژن برنامه رو می گیرم و به مدیر سایت نشون می دم
حالا اگه همین خطای execution time of 30 seconds exceeded رخ بده بقیهء کدم اجرا نمی شه

می خوام این کارو انجام بدم :
اگه اجرای اسکریپت فرضا بیش از 20 ثانیه طول بکشه برنامه بی خیال اون قسمت بشه و بقیه کد رو اجرا کن

Bahram0110
پنج شنبه 23 اسفند 1386, 23:13 عصر
مثل اینکه کسی حوصله نداره جواب ما رو بده

امید امرایی
جمعه 24 اسفند 1386, 00:06 صبح
دوست عزیز شما نمی تونیدبا استفاده از PHP یه همچین کاری انجام بدید . البته اگه از فریم ها استفاده نمی کنید !

tabib_m
جمعه 24 اسفند 1386, 01:08 صبح
در کل اون قسمت از کدت رو توی یک فایل جدا بذار و به وسیله ی javascript در جای لازم در کد اصلیت، فراخوانیش کن.

sweb
جمعه 24 اسفند 1386, 01:10 صبح
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
; Resource Limits ;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

max_execution_time = 30 ; Maximum execution time of each script, in seconds

error handling ....

گوگل کن ...

Bahram0110
جمعه 24 اسفند 1386, 04:44 صبح
برنامه هایی مثل phpbb (و فکر کنم vBulletin) وقتی به اینترنت وصل نباشیم یا سرعت خیلی پائین باشه اخطار می دن که ارتباط با سرور برقرار نشد(جایی که آخرین نسخه رو نشون می دن - تو قسمت مدیریت) بدون اینکه اون خطا رو نشون بدن؟

کسی از این روشی که توی phpbb (یا هر پرتال دیگه ای...) استفاده می شه اطلاع نداره؟
خودم فعلا حوصله ندارم بشینم کدشونو بخونم :(

Bahram0110
جمعه 24 اسفند 1386, 04:46 صبح
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
; Resource Limits ;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

max_execution_time = 30 ; Maximum execution time of each script, in seconds

فکر نکنم این کد جواب بده چون اگه بازم بیش از 30 ثانیه طول بکشه خطا می ده (البته فکر می کنم!)

در کل اون قسمت از کدت رو توی یک فایل جدا بذار و به وسیله ی javascript در جای لازم در کد اصلیت، فراخوانیش کن.با ای جکس منظورتونه؟
اگه آره... اینجوری هم فکر نمی کنم حل بشه چون خروجی که باید نمایش داده بشه همون خطا هستش

پست بالا رو ببینید لطفا

hidensoft
جمعه 24 اسفند 1386, 07:33 صبح
یکی از راه های جلوگیری از این خطا http://ir.php.net/set_time_limit

musiox
جمعه 24 اسفند 1386, 08:30 صبح
سلام.
از CURL استفاده کن.( CURLOPT_TIMEOUT )