PDA

View Full Version : یک مشکل در JSP

handinux
سه شنبه 21 اسفند 1386, 23:46 عصر
سلام.من یک host از یکی از دوستانم گرفتم.اینطور که این دوست من می گه این سرور روش Tomcat نصب هست اما من نمی دونم فایلهای WAR رو کجا و در کدوم پوشه آپلود کنم.توی Cpanel که واردمی شم چند تا پوشه هست که یکیش www و او یکی هم public_html هست.من فایل war رو توی کدوم از اینا باید آپلود کنم؟ آیا باید توی اینها پوشه ای بسازم و فایل رو اونجا آپلود کنم؟ اصلا اگر ممکنه ساختار tomcat رو یه توضیح خیلی مختصر بدید.ممنونم

javaphantom
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 11:30 صبح
سلام.من یک host از یکی از دوستانم گرفتم.اینطور که این دوست من می گه این سرور روش Tomcat نصب هست اما من نمی دونم فایلهای WAR رو کجا و در کدوم پوشه آپلود کنم.توی Cpanel که واردمی شم چند تا پوشه هست که یکیش www و او یکی هم public_html هست.من فایل war رو توی کدوم از اینا باید آپلود کنم؟ آیا باید توی اینها پوشه ای بسازم و فایل رو اونجا آپلود کنم؟ اصلا اگر ممکنه ساختار tomcat رو یه توضیح خیلی مختصر بدید.ممنونم

من که حوصله تام کت توضیح دادن ندارم ولی اگر می خوای war فایل deploy کنی
فرض می کنیم که قبلا یک war فایل به نام xtest.war بوده
این جوری عمل می کنیم
۱. اول اونو پاک کن یعنی xtest.war از توی مسیر
TOMCAT_HOME/webapps/xtest.war
۲. حالا war فایل جدید بزار جاش
۳. tomcat رو بیار بالا

handinux
چهارشنبه 29 اسفند 1386, 20:49 عصر
سلام من مشکلم هنوز حل نشده.ساختار دز cpanel بصورت زیر است فایل war را در کدام از اینها باید قرار بدم؟در ضمن پوشه webappی وجود ندارد.ممنونم

/home/faryabi

.cpaddons

.cpanel

.trash

access-logs

etc

mail

public_ftp

public_html

mazdadoost
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 16:22 عصر
مطمئن نیستم: اما اگه اشتباه نکنم tomcat هم باید مثل jrun که من باش کار کردم hotdeploy رو پشتیبانی کنه.فایل ها رو خودتون unzip کنید.با ftp بریزید رو هاست.حالا هرجاش. هاست شما احتمالا روتش به عنوان یه virtual dir به Tomcat معرفی کرده.
برای اطلاع باید عرض کنم فایل های jsp نیازی به Deploy ندارن.مثل فایل های ASP و PHP.
سرور jsp به طور خوذ کار به servlet کامپایل میکنه و تمام.میتونی یه فایل jsp تو فلدر های مختلف سایتت بذلری و ببینی.اگه پروژت کاملا به jsp مشکلی نسیت. اما اگه از مکانات خواص j2ee استفاده کرده باشی حتمت باید Deploy کنی.(Tomcat از EJB,JMS ,.... \پشتیبانی نمیکنه)معمولا هاست های jsp که از Tomcat استفاده میکنن همون سناریوئی رو که گفتم برای اجرای فایل های jsp دنبال می کنن.(www: ریشه سایته!فرض کنید فولدر برنامه به اسم APP زیر WWW کپی کردین.حالا به این آدرس وارد برنامه شین :www.YOUR_SITE_NAME/APP)
موفق باشی.