PDA

View Full Version : لود شدن فرم در فایل اجرایی

ƒxmahdi
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 13:50 عصر
دوستان سلام
فرض کنیم که من یه برنامه نوشتم که 4 فرم داره حال من برنامه را تبدیل به فایل اجرایی می کنم و می فرستم به یک نفر مثلا شما . در برنامه امکان دسترسی به 3 فرم هست حالا نرم افزاری برای هک هست که فایل اجرایی نرم افزار منو دستکاری کنه و فرم 4 را که من نمی خوام لود بشه را ببینه چکار کنم که هیچ راهی نباشه برای دیدن فرم 4
ممنون

Mbt925
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 14:06 عصر
راهش اینه که فرم 4 رو خذف کنید.

j_kashani2003
چهارشنبه 22 اسفند 1386, 20:30 عصر
اگه نمی خواهید فرم 4 نمایش داده بشه چرا حذف نمی کنید و عملیات مربوطه رو تو یه فایل کلاس نمی ذاری؟
بعدش هم من بعید می دونم که کسی بتونه فایل exe رو به source تبدیل کمه اگه این طوری باشه که همه برنامه ها رو میشه حک کرد

ali_habibi1384
پنج شنبه 23 اسفند 1386, 21:51 عصر
اگه نمی خواهید فرم 4 نمایش داده بشه چرا حذف نمی کنید و عملیات مربوطه رو تو یه فایل کلاس نمی ذاری؟
بعدش هم من بعید می دونم که کسی بتونه فایل exe رو به source تبدیل کمه اگه این طوری باشه که همه برنامه ها رو میشه حک کرد
اتفاقا برنامه تبدیل به سورس توی همین سایت هستش فقط اونو تبدیل به کد اسمبلی می کنه . همین

ƒxmahdi
شنبه 25 اسفند 1386, 14:33 عصر
می بخشید که دیر اومدم چند روزه که خیلی کار دارم

راهش اینه که فرم 4 رو خذف کنید.

خیر ! من می خوانم فرم 4 هم باشه شما فقط اگر برنامه ای را می شناسید که برنامه را دستکاری بکنه که فرم 4 هم لود بشه اسمشو بگید با تشکر

Nima_NF
شنبه 25 اسفند 1386, 17:09 عصر
افرادی که نمی خواهند فرمی در برنامه وجود فیزیکی داشته باشد ، آن را به صورت resource به برنامه اضافه نمی کنند ، یعنی با استفاده از توابع ساخت غیر مستقیم دیالوگ/فرم آن را هنگام اجرا با مقادیر اولیه خاص ایجاد و نمایش می دهند تا در دسترس این نرم افزار ها قرار نگیرد و فقط کد هایی ذخیره شود.

بعضی دیگر از شرکت هم فرم ها را را در Dll ها قرار می دهند و از ان ها استفاده می کنند، تا جلوی این امر گرفته شود و فرم در فایل اجرایی ذخیره نشود.