PDA

View Full Version : یک پیغام Runtime Error بعد از آپلود کردن سایت

mpmsoft
شنبه 25 اسفند 1386, 20:19 عصر
دوست بعد از آپلود کردن سایت این پیغامو بهم می ده در فایل webconfig هم customeerror را برابر off کردم ولی باز این خطا رو بهم میده می شه یکم راهنماییم کنید.

raravaice
شنبه 25 اسفند 1386, 20:22 عصر
سلام

ببین پوشه Bin و فایل Global رو آپلود کردی؟

موفق باشید

m.hamidreza
شنبه 25 اسفند 1386, 20:29 عصر
فایل وب کانفیگ case sensitive هست و به حروف بزرگ و کوچیک حساسه طفلک ! off نه Off .
معمولا اسکریپت Host روی NET1.1. هست ببین این چی میگه ! اگه هست بزارش رو 2.0 ....

mpmsoft
شنبه 25 اسفند 1386, 20:50 عصر
مرسی مشکلم برطرف شد

یک سوال من آیا حتما باید فایل های Default.aspx.vb رو هم تو سایت بزارم

آیا صفحات کامپایل نمی شن و یا من اشتباه می کنم چون تا ظاهرا این فایلها رو نذاریم تو سایت صفحه مربوطه باز نمی شه

raravaice
شنبه 25 اسفند 1386, 20:54 عصر
سلام

اگر شما پروژه خودتو Public کنی باید پوشه Bin رو که حاوی Dll های برنامت هست آپلود کنی ولی اگر Public نکنی باید کد های برنامه رو آپلود کنی.

موفق باشید

m.hamidreza
شنبه 25 اسفند 1386, 21:51 عصر
البته منظور برادر ایشون Publish بوده ... :چشمک:

mpmsoft
شنبه 25 اسفند 1386, 21:52 عصر
دوست عزیز چطوری باید Dll تحیه بکنم ؟

shahab_ksh
شنبه 25 اسفند 1386, 23:01 عصر
پروژه رو کامپایل کنید dll ها در دایرکتوری bin ساخته میشه

asi_hesam
شنبه 25 اسفند 1386, 23:28 عصر
دوست عزیز چطوری باید Dll تحیه بکنم ؟

بر روی قسمت root کلیک کن سپس گزینه Publish Web Site رو انتخاب کن یه پنجره میاد اونجا تیک های اول و دوم رو بزن و مسیر رو انتخاب کن بعدش هم ok کن... حالا برو اونجایی که folder رو ساخته بودی و هر چی توش هست رو کپی کن و بریز تو httpdocs ... حله؟؟

فایل های dll نو پوشه bin خودشون ساخته میشن.

mamizadeh
شنبه 25 اسفند 1386, 23:32 عصر
دوست عزیز تو اطمینان داری که هاستت دات نت 2 را ساپورت می کنه و یا تنظیماتش به هم نخورده
چون من یه سایتی داشتم که دات نت 1 را ساپورت می کرد وقتی دات نت 2 رو روش بالا اوردم دقیقا این پیغام را واسم می داد وقتی به شرکت گفتم و هاست رو روی دات نت 2 تنظیم کرد مسئله حل شد

shahab_ksh
شنبه 25 اسفند 1386, 23:35 عصر
دوست عزیز تو اطمینان داری که هاستت دات نت 2 را ساپورت می کنه و یا تنظیماتش به هم نخورده
چون من یه سایتی داشتم که دات نت 1 را ساپورت می کرد وقتی دات نت 2 رو روش بالا اوردم دقیقا این پیغام را واسم می داد وقتی به شرکت گفتم و هاست رو روی دات نت 2 تنظیم کرد مسئله حل شد

این پیام برای 10001 اشتباه برنامه نویسی میاد

mpmsoft
یک شنبه 26 اسفند 1386, 08:12 صبح
دوست asi_hesam مرسی از پاسخی که دادی

من این کار هارو انجام دادم ولی پوشه به اسم Bin ساخته نشد و خبری هم از Dll نیست

hamedgh
یک شنبه 26 اسفند 1386, 09:13 صبح
من این کار هارو انجام دادم ولی پوشه به اسم Bin ساخته نشد و خبری هم از Dll نیست

مطمئنی درست انجام دادی!

یک بار دیگر تلاش کن چون راهش همین است!