PDA

View Full Version : ویرایش منو در sothink html menu

maryam_jamshid
یک شنبه 26 اسفند 1386, 11:57 صبح
من منویی رو درsothink html menu ایجاد کردم , در برنامه ام که asp.net استفاده کردم،و حالا میخوام این منو رو ویرایش کنم ،چطوری اون رو در برنامه sothink html menu فراخوانی کنم تا روی اون تغییراتم رو اعمال کنم؟؟؟

golhay2
یک شنبه 26 اسفند 1386, 15:10 عصر
برای کار با sothink html menu برای اینکه منوهائی که ساختی هم مستقل از مسیر باشد و هم بدونی چگونه اونا را فراخونی کنی باید frontpage را نصب سپس یک صفحه جدید ایجادکن ابتدا اونا save کن سپس از نوار ابزار sothink که در بالای صفحه است منوی خود را بساز وقتی منو را ساختی به کد صفحه مراجعه کن و کدهائی را که بین تگهای اسکریپت هستد کپی و در صفحه ASP.Netخود کپی کنید

shahramasp
یک شنبه 26 اسفند 1386, 15:15 عصر
بله این دوستمون دقیقا درست فرمودند ! باید کدهای جاوا رو توی فایل UserContorl مجزا ذخیره کنی بد Import کنی تو برنامت . متشکرم

m.hamidreza
یک شنبه 26 اسفند 1386, 23:23 عصر
،چطوری اون رو در برنامه sothink html menu فراخوانی کنم تا
توی Sothink مگه فایلتو save نکردی ؟ همون فایل رو با Sothink باز کن ویرایش کن .

maryam_jamshid
شنبه 17 فروردین 1387, 11:02 صبح
من منو رو خیلی وقت پیش ساختم و فایل این منو رو در sothink html ندارم،زمانی که این رو ساخته بودم به صفحه asp.net،اون رو publish کردم من حالا صفحه asp.net رو دارم و منو را در حالت اجرا می بینم و فایلهای جاوا در اون مسیر هم کپی شدند ولی منو رو با فرمت pgt ندارم که بتونم در sothink html اون رو باز کنم؟؟؟؟

m.hamidreza
شنبه 17 فروردین 1387, 11:35 صبح
از طریق اسکریپت های فایل js ای که تو پروژت ایجاد کرده میتونی ویرایش کنی ولی راحت تر اینه که دوباره بسازیش تو Sothink!