PDA

View Full Version : تست امنیت وب سایت

Bahram0110
چهارشنبه 29 اسفند 1386, 00:39 صبح
سلام سال نو رو پیشاپیش تبریک می گم
امیدوارم سال 87مون مثل سال 86مون نباشه..!؟

من می خوام اگه دوستان سایت، منبع یا گروهی را برای تست امنیت و نفوذپذیری سایت سراغ دارن معرفی کنند یا خود دوستان اگه تجربه ای در این زمینه دارند (و وقت کافی هم دارند) ممنون می شیم ما رو بی نصیب نذارند
چون به نظر من قبل از اینکه هکر ها بخوان سایتو تست کنند بهتره که یه تست کلی توسط خود شخص یا دیگران بشه

من چون کد های سایتمو خودم نوشتم و قبلا جایی تست نشده، یکم دلهره دارم!
همین امروزم یه بنده خدای کره ای داشت تو سایت دنبال سوراخ می گشت که بره تو ولی خدا رو شکر راهی پیدا نکرد (عجب صبر و حوصله ای داشت ناکس)

Arman_gh
پنج شنبه 01 فروردین 1387, 18:47 عصر
سال نوی شما هم مبارک.

XSpider (www.winsite.com/bin/Info?8500000036166)

joker
پنج شنبه 01 فروردین 1387, 21:32 عصر
سلام سال نو رو پیشاپیش تبریک می گم
امیدوارم سال 87مون مثل سال 86مون نباشه..!؟
من می خوام اگه دوستان سایت، منبع یا گروهی را برای تست امنیت و نفوذپذیری سایت سراغ دارن معرفی کنند یا خود دوستان اگه تجربه ای در این زمینه دارند (و وقت کافی هم دارند) ممنون می شیم ما رو بی نصیب نذارند
چون به نظر من قبل از اینکه هکر ها بخوان سایتو تست کنند بهتره که یه تست کلی توسط خود شخص یا دیگران بشه
من چون کد های سایتمو خودم نوشتم و قبلا جایی تست نشده، یکم دلهره دارم!
همین امروزم یه بنده خدای کره ای داشت تو سایت دنبال سوراخ می گشت که بره تو ولی خدا رو شکر راهی پیدا نکرد (عجب صبر و حوصله ای داشت ناکس)

هستن کسانی که شغلشون را این کار انتخاب کردن ، ولی حدود یک الی 3-4 میلیون تومنی پول میگیرن که سایت را از نظر امنیتش تست کنن...
( تقریبا همه این سایتهای که میگن سایتهای امنیتی و هک سکیوریتی و اینا دارن....
منتها یه عده شون کم سواد ترن یه عده شون با سواد تر ....
خودتون هم میتونید از انواع نرم افزارآماده تست نفوذپذیری استفاده کنید.

maysamscript
یک شنبه 04 فروردین 1387, 23:29 عصر
خودتون هم میتونید از انواع نرم افزارآماده تست نفوذپذیری استفاده کنید.میشه چند نمونه نام ببرید و روش استفاده اون رو بگید

نماد امنیت وب
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 12:16 عصر
سلام دوست عزیز

خدمتتان باید عرض کنم که وب سایت نماد امنیت وب (http://softwarequality.ir) که به تازگی با تیمی کارشناس مجرب در جهت پیشگیری و رفع مشکلات امنیتی وب سایت تاسیس شده است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا با اسکن امنیتی روزانه وب سایت شما و شناسایی هرگونه آسب پذیری و ارائه راه حل آن و همچنین ارائه گزارش های جامع و پشتیبانی 24 ساعته تمامی خطرات احتمالی از جمله ورود بدافزار و حمله هکر ها و دیگر آسیب پذیری ها را از وب سایت شما دور می نماید و این امکان را برای شما فراهم می کند تا با هزینه ی کم اعتماد مشتریان خود را بدست آورید.
تمامی طراحان و برنامه نویسان وب و حتی افراد عادی می تواندد از خدمات نماد امنیت وب استفاده نمایند.

با تشکر

Tarragon
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 14:03 عصر
شنبه 07 اردیبهشت 1392 12:46 عصر - پنج شنبه 01 فروردین 1387 22:02 عصر = ؟

mehdiv
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 18:17 عصر
آخه چرا پست چند سال پیش رو بالا میارید؟؟؟؟