PDA

View Full Version : انتخاب واحد

Alireza_64
چهارشنبه 29 اسفند 1386, 12:15 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من یک پرو‍ژه انتخاب واحد دارم که باید به زبان جاوا نوشته شود و با دیتابیس my sql کارکند
در این پروژه دانشجو باید درس ها را انتخاب و حذف کند و بعد نمایش دهد و اگر تثبیت کند شهریه را هم نمایش دهد من تمام فسمتهایی که مسئول اموزش باید اطلاعات را وارد کند را نوشتم .

مشکل بنده در این است که من چطور می توانم این اطلاعات را از دیتا بیس فراخوانی بکنم و به کاربر نشان دهم اگر بنده را راهنمایی کنید بسیار ممنون خواهم شد

با تشکر

علی رضا

javaphantom
چهارشنبه 29 اسفند 1386, 15:00 عصر

من یک پرو‍ژه انتخاب واحد دارم که باید به زبان جاوا نوشته شود و با دیتابیس my sql کارکند
در این پروژه دانشجو باید درس ها را انتخاب و حذف کند و بعد نمایش دهد و اگر تثبیت کند شهریه را هم نمایش دهد من تمام فسمتهایی که مسئول اموزش باید اطلاعات را وارد کند را نوشتم .

مشکل بنده در این است که من چطور می توانم این اطلاعات را از دیتا بیس فراخوانی بکنم و به کاربر نشان دهم اگر بنده را راهنمایی کنید بسیار ممنون خواهم شد

با تشکر

علی رضا

JDBC
java database connectivity

mojtaba_java
جمعه 02 فروردین 1387, 14:30 عصر
با سلام
من تکه کدی برات میزارم شاید بدردت بخوره
توجه داشته باش روشهای متفاوتی برای اتصال به بانک وجود دارد.
قبلش باید odbc بانکت را ایجاد کنی.

public class Control {
private Connection connection ;
private Statement statement;
private String nameBazres;
private String password;
private int valid;
private String codeBazres;

public void createConnection() {
try {
Class.forName("sun.jdbc.odbc.JdbcOdbcDriver");
connection =DriverManager.getConnection("jdbc:odbc:keyfiat");
setStatement(connection.createStatement());
} catch (Exception e) {
e.printStackTrace();
.
.
.

javaphantom
جمعه 02 فروردین 1387, 16:23 عصر
با سلام
من تکه کدی برات میزارم شاید بدردت بخوره
توجه داشته باش روشهای متفاوتی برای اتصال به بانک وجود دارد.
قبلش باید odbc بانکت را ایجاد کنی.

از نظر من این تکه کدی گذاشتی به هیچ دردی که نمی خوره بلکه کلی هم ناقص و گیج کننده است.

تکنولوژی JDBC چیزی نیست که با یک تیکه کد سر و تهش و هم بیاری و این حرفها.

می دونم قصد شما کمک بوده ولی به نظر من این کمک نیست.
چاکس

Alireza_64
یک شنبه 04 فروردین 1387, 15:59 عصر
مشکل بنده در کانکت شدن به jdbc نیست منظورم این بود که بهتر است از جداول یا چیزهای دیگر استفاده کنم . در کل ممنون از راهنمایی شما

achilles
یک شنبه 04 فروردین 1387, 19:18 عصر

با تشکر

علی رضا

اگر میخوای خوب انجامش بدی، به سادگی هر چه تمام تر باید براش کد بنویسی!
اما اگر میخوای کارت سریع راه بیافته و دستت هم به css گرمه، استفاده از Entity های NetBeans رو بهت پیشتهاد می کنم.
NetBeans میتونه کل لایه های Data، Business و Presentation رو برات تولید کنه؛ البته به شرطی که نخوای جنگولک بازی وسط دیتا دادن و گرفتن در بیاری!

Customize کردن چیزی که NetBeans بهت تحویل میده سخته؛ ولی شدنی...

javaphantom
یک شنبه 04 فروردین 1387, 23:21 عصر
اگر میخوای خوب انجامش بدی، به سادگی هر چه تمام تر باید براش کد بنویسی!
اما اگر میخوای کارت سریع راه بیافته و دستت هم به css گرمه، استفاده از Entity های NetBeans رو بهت پیشتهاد می کنم.
NetBeans میتونه کل لایه های Data، Business و Presentation رو برات تولید کنه؛ البته به شرطی که نخوای جنگولک بازی وسط دیتا دادن و گرفتن در بیاری!

Customize کردن چیزی که NetBeans بهت تحویل میده سخته؛ ولی شدنی...

جنگولک بازی رو خوب اومدی :قهقهه: