PDA

View Full Version : استفاده از انجمن آماده

Nasim_m
یک شنبه 04 فروردین 1387, 11:55 صبح
با سلام
من پروژه ای دارم و می خواهم در کنار آن از یک محیط انجمن آماده نیز استفاده کنم فعلا تصمیم گرفته ام از YAF استفاده کنم اما چند مشگل :
1-YAF از دات نت نیوک استفاده می کند این دات نت نیوک چیست و آیا می توان از آن در کنار برنامه ام استفاده کنم؟
2-کاربران سایت من باید در آن ثبت نام کنند چطور می توانم این ثبت نام را به YAF بفرستم یعنی کاربر سایت با یک بار عضویت در سایت اصلی در انجمن هم عضو شود و لازم نباشد دوباره در انجمن عضو شود؟
3- در پایان آیا دوستان انجمن بهتری از YAF سراغ دارند یا نه؟
موفق و موید باشید

miladr
یک شنبه 04 فروردین 1387, 19:13 عصر
1 - همچین چیزی نیست بلکه نسخه هماهنگ با dotnetnuke هم داره سایتش رو بهتر مطالعه کنید.
2 - شما بیاد سورس yaf رو هم بگیرید yaf هم سه لایه ساخته شده و یک تابع برای ساخت user جدید داره شما بایدکلاسی که تابع توش نوشته شده رو تو صفحه عضو گیری سایتتون import کنید و هنگام ثبت user تو سایت خودتون این تابع رو هم فراخوانی کنید.
3 - با dotnet خیر چون خود Microsoft هم این رو جز پروژه هاش معرفی کرده.

Nasim_m
یک شنبه 04 فروردین 1387, 19:54 عصر
اول از همه از تشکر!!!

1 - همچین چیزی نیست بلکه نسخه هماهنگ با dotnetnuke هم داره سایتش رو بهتر مطالعه کنید.
.
چی نسخه هماهنگ با dotnetnuke داره ؟ مگه خود YAF از dotnetnuke استفاده نمی کنه؟
اصلا این dotnetnuke چیه ؟
(من حدس می زنم چیزی شبیه Net Framework. باشه اگه این طوره از این دوتا می شه کنار هم استفاده کرد)

KavoshGar_ir
یک شنبه 04 فروردین 1387, 20:09 عصر
من پیشنهاد می کنم اگر زمان داری خودتون یک انجمن ساده بنویسید!

cms ها خوراک هکرهاست و وقتی یک اکسپلویت برای یک cms کشف بشه از سراسر دنیا سایت شما مورد حمله قرار می گیره ! البته من این حرفی را که زدم عینا تجربه کردم!

البته تصمیم با خود شماست.

Nasim_m
یک شنبه 04 فروردین 1387, 20:12 عصر
من پیشنهاد می کنم اگر زمان داری خودتون یک انجمن ساده بنویسید!

.
کاوشگر عزیز
متاسفانه تنها چیزی که ندارم زمان است
به هر حال از تذکرتان ممنون

KavoshGar_ir
یک شنبه 04 فروردین 1387, 20:17 عصر
کاوشگر عزیز
متاسفانه تنها چیزی که ندارم زمان است
به هر حال از تذکرتان ممنون
به هر حال امیدوارم در طولانی مدت برای شما مشکلی پیش نیاید ... پس لطفا قبل از انتخاب cms از عدم وجود اکسپولیت برای نسخه مذکور صد در صد مطمئن شوید

جهت تکمیل صحبتهایم :

DotNetNuke Failed Logon Username Application Logs HTML Injection Vulnerability

Bugtraq ID: 13647 Class: Input Validation Error CVE: CAN-2005-0040
Remote: Yes Local: No Published: May 16 2005 12:00AM Updated: Feb 07 2006 08:56PM Credit: "Mark Woan" <m.woan@eris.qinetiq.com> is credited with the discovery of this vulnerability. Vulnerable: DotNetNuke DotNetNuke 3.0.8
DotNetNuke DotNetNuke 3.0.7
DotNetNuke DotNetNuke 2.1.2
DotNetNuke DotNetNuke 2.1.1
DotNetNuke DotNetNuke 1.0.10 e
DotNetNuke DotNetNuke 1.0.10 d
DotNetNuke DotNetNuke 1.0.9
DotNetNuke DotNetNuke 1.0.8
DotNetNuke DotNetNuke 1.0.7
DotNetNuke DotNetNuke 1.0.6

Not Vulnerable:

موفق باشید:اشتباه:

Nasim_m
دوشنبه 05 فروردین 1387, 15:02 عصر
سورس YAF را از کجا می توان دانلود کرد به نظر من بهترین روش برای سازگار کردن با کل پروژه استفاده از سورس است
مثلا من می خواهم علاوه بر قسمت رجیستر که در بالا گفتم قسمت ادمین YAF را هم با ادمین پروژه ام ترکیب کنم.

miladr
دوشنبه 05 فروردین 1387, 16:39 عصر
دوست عزیز yaf به تنهایی قابل نصبه بدون dotnetnuke اما برای دوتا cms یکی dotnetnuke و یکی دیگه به صورت ماژول هم ارائه شده تا کاربران این cms ها هم بی نصیب نمونن.
سایت yaf http://yetanotherforum.net/