PDA

View Full Version : فروم فارسی Asp.net 2.0

ali_md110
یک شنبه 04 فروردین 1387, 18:31 عصر
آدرس دانلود سورس یک فروم فارسی تحت Asp.ne t2.0 رو کی داره ممنون میشم از شما

m.hamidreza
یک شنبه 04 فروردین 1387, 20:01 عصر
قبلا بحث شده ، جستجو بفرمایید ....

nazaninam
یک شنبه 04 فروردین 1387, 20:10 عصر
به سایت http://yetanotherforum.net یک سر بزن و اونو دانلود کن
فارسی سازشو برات گذاشتم که دانلود کنی
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=15613&d=1206284445
موفق باشی

ali_md110
سه شنبه 06 فروردین 1387, 01:55 صبح
ادرس فارسی ساز فروم asp.net موجود نیست لطفا یه آدرس دیگه لطف کنید

Nasim_m
سه شنبه 06 فروردین 1387, 12:47 عصر
ادرس فارسی ساز فروم asp.net موجود نیست لطفا یه آدرس دیگه لطف کنید
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=10799&d=1189238574

IranVisual
یک شنبه 11 فروردین 1387, 09:07 صبح
من تونستم دانلودش کنم ولی الان خیلی وقته که من باهاش ور میرم اما نمیتونم راهش بندازم آخه حتی بانک هم نداره فقط لیست میده میگه باید درست کنی منم زیاد وارد نیستم
لطفا اگه کسی آمهده با کارش رو داره بزاره اینجا ممنون میشم

Nasim_m
یک شنبه 11 فروردین 1387, 14:08 عصر
من تونستم دانلودش کنم ولی الان خیلی وقته که من باهاش ور میرم اما نمیتونم راهش بندازم آخه حتی بانک هم نداره فقط لیست میده میگه باید درست کنی منم زیاد وارد نیستم
لطفا اگه کسی آمهده با کارش رو داره بزاره اینجا ممنون میشم
اول توی sql یک دیتا بیس جدید درست کن بعد از پوشه install فایلهای SCRIPt را برای همین بانک جدیدت اجرا کن تا جدولهای مورد نیاز توی دیتابیست ایجاد بشه در آخر کار هم conection string را در yafnet.config اصلاح کن

IranVisual
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 20:27 عصر
من یه کمی تازه کارم نمیدونم چجوری باید اسکریپتها رو برای بانکم اجرا کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید در ضمن آیا باید با خود نرم افزار sql server این کار رو کنی یا اینکه با همین visual studio میشه این کار رو انجام داد

ali_md110
جمعه 30 فروردین 1387, 03:06 صبح
ابتدا نسخه YAF-v1.9.1.8-FINAL-SRC را از سایت ان دانلود کنید این نسخه با vs2008 کار میکند بعد از کپی فایل در یک پوشه خاص از کامپیوترتان مثلا c:\myweb از طریق منوی فایل file>open>web site پروژه را باز کرده چنانچه برنامه از شما خواست نامی برای پروژه تان انتخاب کنید گزینه exiting project را انتخاب نمائید ممکن است از شما بابت نام پروژه سوالی اصلا نشود پس از لود فایلهای برنامه در ویژوال استودیو شما باید یک بانک برای برنامه در اسکیول سرور درست کنیدجهت ساخت بانک جدید در سرور از منوی view گزینه server explorer را انتخاب نموده در سمت چپ برنامه تب سرور اکسپلورر را باز کرده و و بر روی Data Source کلیک راست نمایید و create new sql servre Database را انتخاب کنید در دیالوگی که باز میشود ابتدا در خانه server name به 2 صورن میتوان سرور خود را معرفی کرد بدین صورت sqlexpress\. دقت کنید ابتدا یک نقطه سپس نام سرور را بنویسید و طریقه دوم computername\sqlexpress همان گزینه اول راحت تر میباشد پس از تعیین نام سرور نام بانکی که می خواهیم بسازسم رو در خانه New Database Name در پایین همان دیالوک مینویسیم در اینجا ما نام yafnet را انتخاب میکنیم سپس دکمخ ok را زده بلافاصله بانک ساخته میشود و اگر در سرور اکسپلورر توجه کنیم یک بانک جدید اضافه خواهد شد
سپس جهت ساختن جداول- تریگرها - استورد پروسیجرها - ویوها و غیره از منوی Data>T-sql editor را انتخاب نموده سپس در دیالوگ نمایش داده شده از شما بانک مورد نظز را انتخاب نموده چنانچه در کشوی انتخاب بانک yafnet وجود ندارد بر روی دکمه new connecton کلیک کرده و طبق مرحله قبلی ابتدا نام سرور را server\. در خانه server name تعیین نموده . از کشوی پایین select or enter a database name بانک yafnet را انتخاب کنید و دکمه ok را بزنید و همچنین دکمه ok دیالوگ انتخاب بانک را هم بزنید اگر دقت کنید صفحه سفید رنگی در وسط ویژوال استودیو میبینید فایلهای اسکریپت بصورت txt و با پسوند sql در پوشه install حدودا 7 عدد در مسیر برنامه وجود دارد باز کرده و محتویات هر کدام را select All نموده و سپس در ویرایشگر سفید روبرویتان کپی کنید و بر روی آن کلیک راست کرده ایتم Execute Sql را بزنید دقت کنید ابتدا اسکریپت table و سپس index, و بعد از ان اسکریپتهای دیگر را اجرا کنید
تا اینجا کار بانک تمام شد
سپس در سمت راست در سولوشن اکسپلورر ابتدا web.config موجود را خذف کرده و Defuult.config را به WEb.config تغییر نام دهید
سپس باید در yafnet.config تعییراتی در رشته اتصال بانک بدهید
اولین خط پس از <yafnet> کد رشته اتصال را اصلاح نموده و کد زیر را جایگزین کنید
<connstr>Data Source=.\sqlexpress;Initial Catalog=yafnet;Integrated Security=True</connstr>
سپس بر نامه را اجرا کنید شما در این مرحله باید پیکربندی بانک را انجام دهید از شما سوالاتی گرفته میشه و شما طبق ان مراحل راتکمیل کنید چنانچه پیکربندی بانک سرور مشاهده نشد و برنامه خطا داشت در سولوشن اکسپلورر پوشه install را باز کرده و فرمdefault.aspx را انتخاب و سپس برنامه را اجرا کنید
من فکر کنم شیر فهم شده باشید
اگر مشکلی بو د در خدمت شما هستم