PDA

View Full Version : نمونه فایل text و DBF صورتحساب بانک...

فرزاد دلفی باز
دوشنبه 05 فروردین 1387, 13:53 عصر
با سلام :
از دوستان کسی نمونه فایل text یا DBFصورتحساب یکی از بانک ها رو داره .
جهت آشنایی با ساختار اون فایل و استفاده ازش .....

ممنون میشم

SYNDROME
دوشنبه 05 فروردین 1387, 18:29 عصر
بانکها از پسوند txt یا dat استفاده می کنند.
بیمه تامین اجتماعی از پسوند dbf استفاده می کند.
هر بانک ساختار مخصوص به خودش را دارد و هیچ کدام از بانکها در این مورد با هم شباهت ندارند.
مثلا هر خط نمایانگر یک نفر است.
شماره حساب ، مبلغ و تاریخ واریز.
خودتان می توانند از بانکها تهیه کنید.
موفق باشید

فرزاد دلفی باز
سه شنبه 06 فروردین 1387, 00:00 صبح
البته حق با شماست .... میشه از بانک درخواست کرد الان هم ایام عیده ، شما یک نمومه از این فایلها را جهت آشنایی ندارید (هر بانکی) ...

SYNDROME
سه شنبه 06 فروردین 1387, 08:30 صبح
البته حق با شماست .... میشه از بانک درخواست کرد الان هم ایام عیده ، شما یک نمومه از این فایلها را جهت آشنایی ندارید (هر بانکی) ...
الان همراهم نیست.اگر تا شنبه(10/01/87)مشکلتان حل نشد بگویید رفتم شرکت یک نمونه را برایتان بگذارم.
موفق باشید

فرزاد دلفی باز
سه شنبه 06 فروردین 1387, 13:51 عصر
لطف میکنی من سعی می کنم یکسری به بانک مراجعه کنم اگه نشد زحمت بکشید برام بفرستید.....

راستی یک سوال آیتم های تشکیل دهنده یک فایل صورتحساب فقط شامل :1-تاریخ 2- شماره سند 3-کد عملیات4-بدهکار 5 -بستانکار 6- شرح است یا ممکنه آیتن های دیگه ای هم داشته باشد

mrm0101
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 01:15 صبح
سلام . شما باید با توجه به فرمت نرم افزار بانک و چه فیلد هایی را داره یک خروجی از فیلد مشتریان و.... به اون بانک بدید . هر بانک و نرم افزار اون فرمت خودش رو داره در ضمن نرم افزار بعضی از بانکها تحت داس است که باید با یک مبدل ایران سیستم به داس اون مشکل رو حل بکنی
موفق باشید

فرزاد دلفی باز
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 01:32 صبح
سلام . شما باید با توجه به فرمت نرم افزار بانک و چه فیلد هایی را داره یک خروجی از فیلد مشتریان و.... به اون بانک بدید . هر بانک و نرم افزار اون فرمت خودش رو داره در ضمن نرم افزار بعضی از بانکها تحت داس است که باید با یک مبدل ایران سیستم به داس اون مشکل رو حل بکنی
موفق باشید

من می خواهم از بانک فایل بگیرم و در مورد ساختار فایل بحثه نه اینکه فایل به بانک بدم .....
.
.
.
.
راستی کسی تا حالا یک فایل صورتحساب از بانک نگرفته یا با این مورد برخورد نداشته ؟؟؟؟؟؟

SYNDROME
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 09:09 صبح
موفق باشید
فرم فایل فوق را بانک تعیین می کند.
دربانک یک فایل می دهد تا مغایرت بانکی را با اطلاعات بانک و اطلاعات خودمان در بیاوریم و معمولا در سیستم های خزانه داری مورد استفاده قرار می گیرد.
موفق باشید