PDA

View Full Version : مقدار Label بعد از Redirect

Nasim_m
سه شنبه 06 فروردین 1387, 11:51 صبح
من برای لوگین پروژه ام از کد نویسی استفاده کرده ام و برای اینکه محتویات صفحه LOGIN را همیشه در بالای صفحه های خودم داشته باشم در مستر پیج خودم یک iframe قرار دادم و src آن را برابر با صفحه LOgin قرار دادم
در صفحه LOGIN.ASPX یک Label دارم که بعد از login باید مقداری در آن قرار بگیرد و طبیعتا در بالای همه صفحات دیده شود.
مشکل اینجاست که بعد از Redirect زمانی که صفحه login در بالای صفحات دیگر قرار می گیرد مقدار label عوض نشده است

ibd_iran
سه شنبه 06 فروردین 1387, 11:56 صبح
منظورت مشخص نیست ولی می توانی از
Session
استفاده کنی اون چیزی که من متوجه شد ام

Nasim_m
سه شنبه 06 فروردین 1387, 12:52 عصر
منظورت مشخص نیست ولی می توانی از
Session
استفاده کنی اون چیزی که من متوجه شد ام

من هم منظور شما را متوجه نشدم چه جوری از Session باید برای این کار استفاده کرد؟

Modifier
سه شنبه 06 فروردین 1387, 13:32 عصر
با سلام خدمت شما

اگر میخواهی مثلا نام کاربری در تمام صفحات باشه از session استفاده کن.

session["userid"] = [value]

و در مورد مشکلی هم که دارید
اگر همیشه مقدار اولیه label رو مشاهده میکنید
کد های خود رو بررسی کنید

ببینید کجا مقدار label را تغییر میدهید ؟
آیا در جای دیگری هم مقدارش رو تغییر میدهید؟

*کد های page_laod رو خوب بررسی کنید.

اما کلا به نظر من از session استفاده کنی بهتره.

اگر مشکلت حل نشد کدت رو بزار تا ببینیم

یا علی

baran_mehr
سه شنبه 06 فروردین 1387, 16:31 عصر
بچه ها من هم این مشکلو دارم کسی میتونه session را با مثال یاد بده

meysam_12001
سه شنبه 06 فروردین 1387, 16:49 عصر
بعنوان مثال کاربر لاگین کرده و میخوایم username اون رو تو صفحه های دیگه نشون بدیم (خوش آمد گفتن).
مقدار اون تکست باکس usernameی که از کاربر گرفتی رو تو session میریزی :

session("username")=TxtUsername.text

حالا اگه بخوای تو صفحه بعدی اون username رو نشون بدی ( مثلا تو یه Label ) :

LblUsername.text=session("username")

mahdi_farhani
سه شنبه 06 فروردین 1387, 18:45 عصر
اصلاً چرا از iframe استفاده میکنی ، شما میتونی یه user control برای Login بنویسی که اگر Login نشده باشه ، Username و Password بگیره ، و اگر Login شده باشه اطلاعاتو نشون بده ، این Usercontrol را میزاری داخل Masterpage .
حالا اصل مطلب ، اگر از Formsautintication استفاده کنی میتونی اطلاعات کاربری رو نگه داری و بعد با استفاده از Page.User.Identity.Name اطلاعات بخونی .
اگر هم از Session استفاده میکنی ، که دوستان توضیح دادن

Nasim_m
سه شنبه 06 فروردین 1387, 19:11 عصر
هدف من از قرار دادن iframe دقیقا همین چیزی بود که شما گفتید حالا اگه کار درستی نیست می شه لطف کنید و درباره این user control توضیح بدهید تا از آن استفاده کنم
در ضمن من از Formsautintication استفاده می کنم و نام کاربر را از طریق Page.User.Identity.Name بدست می آورم ولی برای قرار دادن تاریخ آخرین ورود کاربر در label مشکل دارم که در پست یک گفتم.

mahdi_farhani
سه شنبه 06 فروردین 1387, 22:10 عصر
Usercontrol مثل یه صفحه میمونه ، که شما میتونید هرچی که خواستی توش بزاری ، جدول بندی کنی ، Css بش بدی ، کد بنویسی و. .........
و در نهایت در مقصدی که میخواهی ازش استفاده کنی با رجیستر کردن اون به صفحه معرفی کنی .
اینکار هم به راحتی با Drog & drop انجام میشه .
شما میتونید ID کاربر رو نگه داری و همیشه بری از دیتابیس بخونی و اطلاعاتی که نیاز داری نمایش بدی ، ولی کار قشنگی نیست اینکار .
برای اینکار هنگام ورود اطلاعات مورد نظر بخون و داخل یک رشته قرار بده و با یک جدا کننده اونها را جدا کن مثلاً

15!Mahdi!Farhani!Mahdi_farhani!1386/01/06-21:38 AM
این رشته شامل ID ,Name,Family,Username,Lastlogin هست ، حالا Formsautintication این رشته رو پاس میدی .
زمانی هم که میخواهی بخونی با استفاده از جدا کننده اونها به راحتی به دست میاری و استفاده میکنی .
(join و Split )

deldel
پنج شنبه 08 فروردین 1387, 00:40 صبح
Usercontrol برای اینکار هنگام ورود اطلاعات مورد نظر بخون و داخل یک رشته قرار بده و با یک جدا کننده اونها را جدا کن مثلاً

15!Mahdi!Farhani!Mahdi_farhani!1386/01/06-21:38 AMاین رشته شامل ID ,Name,Family,Username,Lastlogin هست ، حالا Formsautintication این رشته رو پاس میدی .
زمانی هم که میخواهی بخونی با استفاده از جدا کننده اونها به راحتی به دست میاری و استفاده میکنی .
(join و Split )
میشه بگین
این رشته را چه جوری و کجا باید نگهداشت

mahdi_farhani
پنج شنبه 08 فروردین 1387, 03:17 صبح
هر جایی میتونی نگه داری، Session ، کوکی

FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage(YourStri ng, false);