PDA

View Full Version : نیاز به نمونه فرم های زیبا برای یک پروژه

amirlol
سه شنبه 06 فروردین 1387, 16:38 عصر
سلام ! نیاز دارم به فرو های خاص که برای منو های مختلف باشه توی .net زبونش مهم نیست چی باشه که بخوام ایده بگیرم برای یک پروژه سنگین و خفن دولتی !

gdevnb
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 16:01 عصر
سوال تون که خیلی کلیه و البته عجیب !
برای ایده شما یا عکس از محیط یه برنامه مشابه میخوای یا یه دمو
و اصلاًهم مشخص نکردی که پروژه در چه زمینه ایه

amirlol
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 21:45 عصر
دوست من ممنون بابت کمکت !
ببین کار مال دانشگاه ها و مراکز دولتی در کشوره !

بهتره اگه فرمی باشه که محشر میشه که ببینم و ازش استفاده هم کنم !

من برنامه KryptonToolkit رو گرفتم ولی نیاز به لایسنس دارده برای کار و ادامه !
ولی کارم خیلی خفنه و نمی تونم تریال بزارم براشون که کلی مسخره میشه

HannibalLecter
سه شنبه 13 فروردین 1387, 20:19 عصر
سلام دوست من
من یک سری فرم و یک سری کامپوننت و ابزار دارم که فقط مخصوص همین کاره .
میخاستم اینا رو آپلود کنم اما حجم اونا واقعا زیاده . هر کار کردم نشد .

اگه هنوزم کارت گیره به شماره 09355301780 تماس بگیر تا با هم صحبت کنیم .
در ضمن این رو هم بگم که باهاشون هر چی که بخای میتونی بسازی من خودم برنامه پشتیبانی بسیج مشهد رو با همین ابزار درست کردم .

BraveMind
شنبه 17 فروردین 1387, 12:42 عصر
سلام
از کامپوننت dotnetbar2 مربوط devcomponents استفاده کن واقعا محشره البته زباده روی نکن چون ممکن خیلی زشت بشه ولی در کل شکل فرمها رو از حالت نرمال خارج میکنه یه چیزی تو مایه office2007 البته اگه بجا استفاده بشه
من هم اصلیش رو دارم هم کرک شده اصلیش 20 مگا هست که یه فایل نصب داره بصورت ویژوال کار میکنه ولی کرکش فقط dll هست اگه بتونی راحت کد بنویسی از dll استفاده کن چون حجمش 2مگا بیشتر نیست
خواستی به m.dawoody@gmail.comمیل بزن تا راهنماییت کنم چون زیاد به forum سر نمی زنم

BraveMind
شنبه 17 فروردین 1387, 12:51 عصر
خواستم crack رو بزارم اما اینقدر طول کشید احسابم له شد داشتم فنا می شدم از طریق میل بهتره خواستی بگو بهت میل می زنم

gdevnb
یک شنبه 18 فروردین 1387, 06:22 صبح
خواستم crack رو بزارم اما اینقدر طول کشید احسابم له شد داشتم فنا می شدم از طریق میل بهتره خواستی بگو بهت میل می زنم
دوست عزیز گذاشتن کرک خلاف قوانین سایت هستش .
جناب amirlol شما اگه دنبال ابزار یا کمپوننت هستی تو این سایت بگردی ابزارها و کمپوننت های دات نت توزیح داده شده .
بنظر من DevExpress رو هم امتحان کن , بعد با ابزارهایی که دوستان مطرح کردند مقایسه کن.
موفق باشید.