PDA

View Full Version : visual studio 2008 error

hamed_bostan
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 04:46 صبح
با سلام
من ویژوال استودیو 2008 رو نسب روی ویندوز ویستا دارم . تا چنر روز پیش برنامه ها و پروژه ها روی اون درست کار می کردن ولی از دیروز تا حالا برنامه وبسایت رو باز نمی کنه و ای« خطا رو میده:

WebDev.WebServer.EXE' (Managed): Loaded 'C:\Windows\assembly\GAC_MSIL\System.Drawing\2.0.0 .0__b03f5f7f11d50a3a\System.Drawing.dll', Skipped loading symbols. Module is optimized and the debugger option 'Just My Code' is enabled.
'WebDev.WebServer.EXE' (Managed): Loaded 'C:\Windows\assembly\GAC_32\System.Web\2.0.0.0__b0 3f5f7f11d50a3a\System.Web.dll', Skipped loading symbols. Module is optimized and the debugger option 'Just My Code' is enabled.
'WebDev.WebServer.EXE' (Managed): Loaded 'C:\Windows\assembly\GAC_MSIL\System.Configuration \2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Configuration.dl l', Skipped loading symbols. Module is optimized and the debugger option 'Just My Code' is enabled.
'WebDev.WebServer.EXE' (Managed): Loaded 'C:\Windows\assembly\GAC_MSIL\System.Xml\2.0.0.0__ b77a5c561934e089\System.Xml.dll', Skipped loading symbols. Module is optimized and the debugger option 'Just My Code' is enabled.
The thread 0x7e8 has exited with code 0 (0x0).
The program '[1352] iexplore.exe: Script program' has exited with code 0 (0x0).
The program '[1408] WebDev.WebServer.EXE: Managed' has exited with code 0 (0x0).

ایا ویژوال استودیو روی ویستا مشکلی داره یا patch خاصی داره یا ؟؟؟

ممنون می شم راهنماییم کنین

maxpayn2
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 12:59 عصر
سلام
روی ویستا که مشکلی نداره چون من دارم باش کار میکنم (2008) ،‌فقط دقت کن یه پروژه که با دات نت قبل از 3 نوشته شده رو که میخوای با 2008 باز کنی میپرسه میخوای تبدیلش کنم یا نه ، شاید اونجا گفتی آره و به هم ریخته

hamed_bostan
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 14:33 عصر
نه . کانورت نشده اش هم اجرا نمیشه
حتی الان سایت هایی رو که با خود دات نت جدید میسازم رو هم اجرا نمی کنه . توی اینترنت هم این خطا رو جستجو کردم خیلی ها این مشک رو دارن اما راه حلی واسه اش پیدا نکردم
لطفا راه حلی بده یکی

hamed_bostan
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 14:33 عصر
ویندوزی ها رو اجرا میکنه اما وبسایت ها رو نه
جالب اینکه الان تست کردم با فایر فوکس مشکلی نداره و پروژه رو اجرا میکنه اما با ie نه و باز نمی کنه . قاعدتا بایأ مشکل از ie در ویستا باشه یا نه تنظیمی چیزی داره؟ من که کاملا گیج شدم