PDA

View Full Version : لود یک عکس و بررسی قبل اجرای برنامه

amini699
شنبه 10 فروردین 1387, 01:09 صبح
دوستان من هر جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم میخوام یک قبل اجرای برنامه مثل برنامه فتوشاپ بیاد اول یک عکس رو نشون بده و همه چیز رو چک کنه و بعد برنامه اجرا بشه اگه نمونه سورس هم بزارید ممنون میشم

اوبالیت به بو
شنبه 10 فروردین 1387, 15:04 عصر
دوستان من هر جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم میخوام یک قبل اجرای برنامه مثل برنامه فتوشاپ بیاد اول یک عکس رو نشون بده
زیاد سخت نیست. یه عکس رویه فرمت + Timer + nterval

همه چیز رو چک کنه و بعد برنامه اجرا بشه اگه نمونه سورس هم بزارید ممنون میشم
مثلاً چه چیزی رو چک کنه؟ مگه فتوشاپ چیزی رو چک می کنه؟

Mr'Jamshidy
شنبه 10 فروردین 1387, 15:10 عصر
خود ویبی همچین چیزی رو داره

شما میتونید در پنجره Project Explorer گزینه Add سپس Form رو بزنید
سپس از پنجره باز شده (Add Form) گزینه Splash Screen رو انتخاب کرده و Open رو بزنید

بقیش هم معلومه

amini699
یک شنبه 11 فروردین 1387, 00:39 صبح
اگه دقت کرده باشید وقتی فتوشاپ می خواد اجرا بشه اول تمامی چیزهای که برای اجرا و کار با محیط چک می کنه و بعد اجرا میشه

vahidm
یک شنبه 11 فروردین 1387, 01:20 صبح
سلام دوست عزیز
شما یک فرمی رو کوچیک کنید به اندازه دلخواه
یک تایمر درونش بزارید
بعد interval تایمرتون رو مثلا قرار بدید 5000 قرار بدید بعد می تونید یک عکسی رو بزارید روی فرمتون
داخل تایمر بنویسید form10.hide
form2.show
به همین راحتی
ببخشید بای

ƒxmahdi
یک شنبه 11 فروردین 1387, 09:37 صبح
دوستان من هر جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم میخوام یک قبل اجرای برنامه مثل برنامه فتوشاپ بیاد اول یک عکس رو نشون بده و همه چیز رو چک کنه و بعد برنامه اجرا بشه اگه نمونه سورس هم بزارید ممنون میشم

در صورتی که برنامه شما دیر لود بشه این روش روش خوبی هست ولی اگه می خواهید ظاهری این کار رو انجام بدید که اون جداست حداکثر مدت زمانی برنامه شما بخواد لود بشه مگر چند ثانیه است خوب نرم افزار فتوشاپ خیلی چیزها رو چک می کنه ( font و style و...)
و مدت نسبتا زیادی طول می کشه که بیاد بالا اگه شما بخواهید چنین کاری بکنید مطمئنن نخواهید دید که برنامه چگونه لود می شه حتی اگر 20 عکس را هم لود کنه

Mr'Jamshidy
یک شنبه 11 فروردین 1387, 15:06 عصر
درسته اما اگر چنین چیزی رو تو برنامه بزاریم جلوه خوبی به برنامه میده
من همیشه از این استفاده میکنم مگر زمانی که برنامه باید سریع لود بشه