PDA

View Full Version : در خواست کامپوننت دکمه

vistas
دوشنبه 12 فروردین 1387, 20:00 عصر
با سلام
دوستان لطف کنن و اگه چند نوع دکمه ی خوب و بسیار زیبا دارند بزارن
تمام پست های تایپیک اکتیویکس که اون بالا به عنوان تایپیک مهم هست رو خوندم
ولی دکمه ی مورد نظر خودم رو پیدا نکردم
حتماً می گید دیگه به غیر از این ها دیگه دکمه یی وجود نداره ولی من دکمه هایی طرح ویستا
و خیلی خوشکل رو دیدم که چشمام داشتن در میو مدند البته توی اینترنت و پولی بودند
می خواستم واقعاً هرکه هر چی داره بزاره ممنون میشم
ضمناً چه جوری می تونم خودم دکمه طراحی کنم و توی وی بی به کار بگیرم منظورم ساخت اکتیویکس هست ولی نه به اون سختی خیلی هم سخت نیست ولی من دارم برنامه ای می نویسم و وقت هم ندارم
ولی اگه یه اکتویکس دکمه ی خیلی خوب بزارین خیلی خیلی عالیه
متشکرم

Mr'Jamshidy
دوشنبه 12 فروردین 1387, 20:10 عصر
شما میتونید از این کامپوننت استفاده کنی و برای ساخت کامپوننت هم میتونی سرچ کنی

vahidm
دوشنبه 12 فروردین 1387, 21:21 عصر
با سلام این دکمه واقعا عالی هست
با امکانات بسیار زیاد امیدوارم خوشتون بیاد
ببخشید

perfeshnal
دوشنبه 12 فروردین 1387, 21:47 عصر
سلام

دکمه های خیلی زیبایی در اینترنت هست ولی به قول خود شما پولی بوده پس بحثی درش نمیمونه
در همین تاپیکی که جناب مدیر زحمتش رو کشیدند دکمه های خیلی زیبایی هست

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=78376
در سایت هم جستجو کنید فکر کنم دکمه طرح ویستا باشه
موفق باشید

sh2007
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 14:16 عصر
دوستان سلام
یه کمند باتن هم من توی این لینک گذاشتم دانلود کنید

موفق باشید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=98554

roze_abi-r
یک شنبه 18 فروردین 1387, 20:29 عصر
این هم یکی دیگه که امیدوارم به دردتون بخوره 14 حالت هم داره که میتونی هر کدوم رو که خواستی ازش استفاده کنی

RezaS_1354
دوشنبه 19 فروردین 1387, 05:06 صبح
دوست عزیز اتفاقا به نظر من ساده ترین کار درست کردن button هست چون هر کلیدی از هر جایی را که خوشم میاید از اون با print screen عکس میگیرم و با نرم افزارهای طراحی هر تغییری بخواهم روی ان میدهم و سپس اگر خواستم بصورت active X ان را در می اورم و خصوصیات button را به ان میدهم و اگر هم ساده تر خواستی اون رو توی یک کنترل Picture بیانداز و فقط چند خط کد توی روالهاش بنویس امتحان کن بد نیست کار من را که راه میاندازه البته آماتوری ولی بهتر از هیچی است و خیلی کارهای دیگر ... اگر خواستی برای اکتیو ایکس یا غیره بفرمائید ....

Mbt925
دوشنبه 19 فروردین 1387, 10:00 صبح
دوست عزیز اتفاقا به نظر من ساده ترین کار درست کردن button هست چون هر کلیدی از هر جایی را که خوشم میاید از اون با print screen عکس میگیرم و با نرم افزارهای طراحی هر تغییری بخواهم روی ان میدهم و سپس اگر خواستم بصورت active X ان را در می اورم و خصوصیات button را به ان میدهم و اگر هم ساده تر خواستی اون رو توی یک کنترل Picture بیانداز و فقط چند خط کد توی روالهاش بنویس امتحان کن بد نیست کار من را که راه میاندازه البته آماتوری ولی بهتر از هیچی است و خیلی کارهای دیگر ... اگر خواستی برای اکتیو ایکس یا غیره بفرمائید ....

با این روشی که شما گفتین فقط میشه دکمه های آماتور نوشت.

دکمه ی استاندارد نوشتن خیلی ساده نیست.
یکی از پردردسر ترین ابزارها دکمه هست.