صفحه 5 از 7 اولاول ... 34567 آخرآخر
نمایش نتایج 161 تا 200 از 271

نام تاپیک: سورس کامل برنامه های کاربردی مهم و ضروری دلفی

واقعا دست همتون درد نکنه تاپیک جالبی
    اول ببخشید که من درخواستمو اینجا مطرح میکنم
    کسی برنامه ای داره که بشه باهاش حجم تصویر رو کم کرد البته کیفیت خیلی پایین نیاد تصاویری که من دارم 3300*2480 هستش و حجمشون فوق العاده بالا اگر بتونم Dimension تصاویر رو کم کنم حجمشونم کم میشه.
    ممنمن می شم اگر کسی بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه .

نقل قول نوشته شده توسط dup_azad مشاهده تاپیک
    واقعا دست همتون درد نکنه تاپیک جالبی
    اول ببخشید که من درخواستمو اینجا مطرح میکنم
    کسی برنامه ای داره که بشه باهاش حجم تصویر رو کم کرد البته کیفیت خیلی پایین نیاد تصاویری که من دارم 3300*2480 هستش و حجمشون فوق العاده بالا اگر بتونم Dimension تصاویر رو کم کنم حجمشونم کم میشه.
    ممنمن می شم اگر کسی بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه .
    به دنبال کامپوننت ImageEn‌ بگرد . حتی Scan و Capture‌هم می کنه

نمونه برنامه ای که مدت زمان کار نکردن کاربر با برنامه را بر حسب ثانیه به شما را نمایش می دهد . برای درست کردن یه چیزی شبیه به Screen Saver یا نمایش آرم شرکت در برنامه .
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : دوشنبه 06 اسفند 1386 در 16:16 عصر

فعال و غیر فعال کردن Screen Saver

اگه برنامه هایی مثل سی دی های آموزشی می خواهید بنویسید . این نمونه برنامه بدردتون می خوره چون ممکنه کاربر هنگام نگاه کردن فیلم آموزشی نمایش اسکرین سیور براش مزاحمت ایجاد کنه . این نمونه برنامه اسکرین سیور رو عوض نمی کنه فقط اون رو غیر فعال و یا فعال می کنه .

منظورم از یک موتور گزارشگر اینه که بتونم یک بانک رو بهش بدم و برام از بانک گزارش تهیه کنه. نرم افزارهای زیادی هست ولی هیچکدوم سورس نداره.

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/
    منظورم از یک موتور گزارشگر اینه که بتونم یک بانک رو بهش بدم و برام از بانک گزارش تهیه کنه. نرم افزارهای زیادی هست ولی هیچکدوم سورس نداره.
    FAST REPORTS
    می تونید به آقای احدی مراجعه کنید. موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط __Bug__ مشاهده تاپیک
    بدون شک پیشنهاد می کنم با FastReport کار کنی . البته هر نوع مثالی هم بخواهی تو خودش هست .

این نمونه برنامه با توجه به حرکت ماوس روی سایر پنجره های ویندوز سه مولفه زیر را به شما نمایش می دهد .

1- هندل شی
    2- نام کلاس
    3- متن یا کپشن شی .

نمونه برنامه ای که گذرگاهی را که بوسیله آن به شبکه متصل هستید نمایش می دهد . مثلا LAN,Modem , ...

سورسی برای کپی کردن یک پوشه

من هر چه تلاش کردم نتوانستم سورس رو بنویسم لطفاً راهنمایی کنید
    ضمناً آیا میشه فایل با پسوند gif در دلفی استفاده کرد

کاربر دائمی آواتار DAMAVAND
    محل زندگی
    همين اطراف

Wink

نقل قول نوشته شده توسط ho.yasreby مشاهده تاپیک
    من هر چه تلاش کردم نتوانستم سورس رو بنویسم لطفاً راهنمایی کنید
    ضمناً آیا میشه فایل با پسوند gif در دلفی استفاده کرد
    سلام
    دوست عزیز اول جستجو بعدا زدن پست جدید !
    در مورد سوال اولتون قبلا زیاد بحث شده یه نمونه اینجا :
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=69892
    در ضمن هر پست رو به یه موضوع اختصاص بدید !
    در مورد سوال دوم باید از کامپوننت استفاده کنید.
    جستجو کنید زیاد تو این سایت گفته شده.
    با تشکر

از تمامی برنامه هایی که در صفحات قرار دادید متشکرم
    امیدوارم که همواره موفق باشید

نمایش پنجره Properties استاندارد ویندوز

این نمونه برنامه صفحه Properties استاندارد ویندوز را مربوط به فایلی که مشخص می کنید نمایش می دهد .

با سلام خدمت همه دوستان
    در ابتدا از همه دوستانی که بدون هیچ چشمداشتی وقت ارزشمند خودشان را در این تالارها برای حل مشکلات دیگران صرف می کنند نهایت تشکر رو دارم بالاخص کسانی که در این تایپیک فعالیت دارند.(چرا که بنده خیلی از مشکلاتم در این سایت برطرف شده است)

این تایپیک یکی از تایپیکهای فعال و پر کاربردی است که کم و بیش همه به اون سری می زنند بر اساس همین امر تصمیم گرفتم یه فهرستی از برنامه های قرار داده شده تهیه کنم تا کسانی که به تازگی به این تایپیک مراجعه می کنند مجبور به مرور کل صفحات نباشند

بنده فهرست برنامه های موجود را بر اساس شماره پست دسته بندی می کنم امیدوار مثمر ثمر باشد:

- برنامه ای برای بدست اوردن ولوم درایو های ویندوز
    - برنامه ای جهت بدست آوردن کد اسکی کیبورد
    - برنامه ای جهت تکه تکه کردن فایل ها با سایز دلخواه
    - شما با متد Hack میتونید به عکس ها و نوشته های DbNavigator خود دلفی دسترسی پیدا کنید و هر شکل و هر متنی رو که بخواهید بنویسید
    - برنامه نمونه برنامه ای که نحوه قرار دادن چک باکس در پیغام Message Dialog را نشان میدهد.مانند پیغامهایی که در بعضی برنامه ها مینویسد که( دیگر این پیغام نمایش داده نشود )
    - برنامه نمونه برنامه ای که نحوه قرار دادن چک باکس در پیغام Message Dialog را نشان میدهد.مانند پیغامهایی که در بعضی برنامه ها مینویسد که( دیگر این پیغام نمایش داده نشود )
    - در این مثال با نحوه قرار دادن ChechBox در DbGrid آشنا میشوید.به کد نویسی های انجام شده توجه نمایید
    - نمونه ای آسان جهت استفاده از Dll ها دردلفی.در این مثال شما با نحوه فراخوانی یک DLL بصورت Dynamic آشنا میشوید
    - مثال بسیار جامع و کاملی در رابطه با استفاده از فایلهای Blob و عکس و صدا و فیلم در دیتابیس
    - نمونه ای برای کار با Edit Mask برای دریافت تاریخ و کنترل آن برای مقادیر ورودی اشتباه (تاریخ شمسی ).
    - نمونه کاملی جهت یادگیری جستجو در سیستم با انواع فرمتها.در این مثال نحوه Find و جستجو در دایرکتوری یا هارد دیسک رامی آموزید
    - نمونه برنامه ای جهت ثبت برنامه خود در قسمت Control Panel.
    - با این کد میتوانید رکوردهایی را که مثلا فیلد Number آنها برابر مقدار 8 است را به رنگ دیگری مثلا قرمز نمایش میدهد
    - نمونه ای جهت تغییر رنگ و فونت هاینت یا توضیح مختصر در برنامه
    - برنامه ای کامل جهت قرار دادن کنترلهای زیر در یک جدول :
    DateTime Picker
    DbLookup ComboBox

- برنامه کاملی جهت کار با فایلها و دایرکتوری در دلفی.شامل اعمالی مانند ایجاد فایل و پوشه و حذف فایل و ...
    - نمونه ای برای راست چین کردن کنترل TreeView .البته کد اونو جناب کرانتی نوشتند و من اونو بصورت سورس در یک مثال گذاشتم
    - نمونه برنامه ای برای ساختن محیط چت روی شبکه
    - برنامه با این نمونه شما میتوانید برنامه خود را در TaskBar نمایش داده یا آن را مخفی کنید
    - نمونه برنامه ای که با آن میتوانید همانند ماسک ادیت در یک فیلد در دی بی گرید اعداد و ارقام را از هم جدا منید
    - شما در این آدرس میتونید برنامه ای رو دریافت کنید که در اون روش تغییر فونت منوی اصلی در فرمها رو نشون میده
    - برنامه شما با استفاده از این برنامه میتونید شکلک موس رو تغییر بدید
    - با این برنامه میتوانید عکس قسمت Computer Property رو تغییر بدید.برای مشاهده تغییرات هم میتوانید روی آیکون My Computer کلیک راست کنید
    -نمونه ای برای کار با TreeView در دیتابیس
    - نمونه ای برای کار با Tree View که تنظیمات خاص برنامه را در خود ذخیره میکند(مانند نرم افزار هلو).
    - نمونه ای ساده برای ارتباط دو جدول با هم
    - من یک برنامه نوشتم که قادر است یک فرم را روی فرم دیگر کپی کند
    - بعضی اوقات در دلفی هنگام کامپایل یکسری مشکلاتی بوجود می آید ، درواقع دلفی برای کامپایل کردن پروژه ها فایلهای موقتی ایجاد می کند که گاهی اوقات باعث دردسر می شوند با اجرای این فایل در مسیر پروژه تان می توانید فایلهای اضافی را حذف نمائید و دوباره برنامه را کامپایل کنید
    - اگه یک برنامه نوشته باشید که مثلاً 200 فرم داشته باشه و حالا می خواهید بدانید که چه فونتهایی رو در این فرمها استفاده کرده اید می توانید از این برنامه ای که نوشته ام استفاده کنید
    - ساختن و کامپایل کردن برنامه دلفی بدون اجرای دلفی!!!!
    - این یک نمونه برنامه کوچک است که چگونگی باز کردن در سی دی درایو - بدست آوردن سریال و مشخصات هر درایو و اجرای یکی از آپلت های کنترل پانل را نشان می دهد
    - نمونه برنامه ای که با اون میتونید دیتابیسهای اکسس و SQL Server رو باز کرده و ویرایش کنید
    - این نمونه برنامه کارهای زیر را انجام می دهد

1- عکس برداری از مانیتور
    2- فیلم برداری از مانیتور
    3- نمایش نوع درایوها (اعم از ثابت ، سی دی رام ، رم درایو ، فلاپی و ...)
    4- مخفی کردن آیکن و اسم برنامه در حال اجرا از نوار TaskBar
    5- فعال و غیر فعال کردن دکمه Start
    6- مخفی و ظاهر کردن نوار TaskBar
    7- نمایش وضعیت در حال اجرا بودن IDE دلفی

- کپی کردن یه فایل به همراه نمایش پروگرسبار
    - ایجاد جلوه Spray بر روی فرم
    - خواندن کلمات مانند برنامه TalkIt با استفاده از MicrosoftSpeechAPI

- نرم افزار بانک اطلاعات سی دی
    - نرم افزار فروش بلیط هواپیما - قطار - اتوبوس
    - نرم افزار کتابخانه
    - مسابقه شرکت Iolol Technologic برای نمایش دادن Caption فرمهای Shell32.dll بدون نمایش آنها
    - Encoding و Decoding در 64 بیتی
    - نشان دادن فرم با افکت های زیبا
    - این برنامه مانیتور را خاموش / روشن می کند
    - این برنامه اشاره گر ماوس را مخفی / آشکار می کند
    - برنامه ای جهت غیر فعال کردن کی برد در ویندوز
    - برنامه ای جهت از کار انداختن ماوس در ویندوز
    - برنامه ای جهت اضافه کردن آیتم به سیستم منو
    - برنامه ای جهت تغییر رزولوشن مانیتور
    - برنامه ای جهت گیر انداختن ماوس در پنجره برنامه
    - نمایش یک تصویر بجای یک فرم
    - برنامه ای جهت جابه جایی فرم با استفاده از درگ کردن بر روی خود فرم .
    - برنامه ای که یک بار اجرا می شود .
    - برنامه ای ساده برای یادگیری کار با کنترل مدیا پلیر و کم و زیاد کردن ولوم از درون برنامه دلفی
    - این پروژه برنامهء دبیرخانه ست که به طور چندزبانی(انگلیسی, فارسی, فرانسه) نوشته شده.
    - این برنامه یک Agent ایجاد می کند که می توانید به آن دستور دهید .
    -یافتن رمز دیتابیس اکسس
    - برای کار با TBitmap:
    - اینم کامپوننت رایت به سی دی &‌ CD to ISO & ISO to CD & ایجاد سی دی صوتی و ... + نمونه کد
    - کد یک Exe Packer بنام Morphine که کارش Encrypt کردن فایلهای PE و در کل مخفی کردن OEP برنامه هست.
    - یک پسورد دامپر برای کلیه نگارشهای یاهو مسنجر. با مرور این سورس کد با طرز کار دامپر ها که با ReadProcessMemory کار میکنن آشنا میشید.
    - ترکیب Delphi & C Builder با استفاده از فایلهای obj تولید شده C.
    - نمونه ای برای فشرده سازی فایل مثل zip.
    -یه نمونه بسیار ساده برای آشنایی با محوه کدنویسی برای پروژه های کالا و انبار .
    - جستجو رنگی کردن یک کلمه در متن
    - نمونه ای جهت گرفتن بک آپ و ریستور کردن دیتابیس پایگاه داده SQL Server
    - اینم لینک برنامه توربو پاسکال 5.5
    - در این نمونه شما میتونید رنگ آیتم انتخاب شده در عنصر لیست باکس را عوض کنید و با رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید .
    - فرم با اشکال :
    - اسپلش اسکرین ( Splash Screen Ex v0.2 ) :
    - نمونه ای که با استفاده از اون میتونید یه مقدار دلخواه رو در رجیستری نوشته و بالعکس اونو از رجیستری بخونید :
    - کامپوننتی برای به دست آوردن اطلاعاتی راجع به درایوها مانند شماره سریال ، شماره ولوم ، فضای آزاد و فضای اشغال شده ، نوع فایل سیستم و ...
    - یه برنامه درباره نحوه کار تراکنش در پایگاه
    - برای کار کردن با برنامه های شرکت NullSoft Winamp :
    - خالی کردن Recycle Bin :
    - اضافه کردن یه Item به Item های ی فولدر (همون Contex Menu خودمون) :
    - تبدیل کردن فهیا های آیکن (.ico) به Bitmap (.bmp :
    - یه Media Player ساده ولی برا تمرین خیلی عالیه :
    - Mice کردن یه آدرس
    - برای تغییر نوشته روی دکمه Start Menu :
    - برای عوض کردن زبان ویندوز XP (فارسی - انگلیسی) :
    - نشان دادن تمام صفحه هایی که از Internet Explorer باز است :
    - اینم یه نمونه برنامه برای کپی فایل با استفاده از Thread و با نمایش ProgressBar ...
    - اولی ( IP2Name , Name2IP , Get Ip ) : بدست آوردن IP و تبدیل IP به Name و بالعکس
    دومی (Split & Merge Files) : تقسیم فایل به چند قمست و بالعکس
    سومی (Get free disk space) : نشان دادن فضای خالی و پر درایو به صورت Chart مثل Properties خود ویندوز
    چهارمی (Get Dialup info.rar) : گرفتن اصلاعات از Dial UP Account (اکانتی که با آن اینترنت وصل میشیم)
    پنجمی ( Make Circle Form) : تغییرشکل فرم به دایره - کارای زیاد و جالبی میشه باهاش کرد

- مجموعه ای بی نظیر از سورس کدها و مثالهای آماده دلفی در زمینه های مختلف
    - کپی کردن چند فایل در ClipBoard
    تبدیل فایل ICO به BMP
    تبدل فایل BMP به JPEG
    برعکس بالایی
    تبدیل فایل SWF به EXE

- اینم یه برنامه شبیه به ذره بین ویندوز یا همان magnify
    - نمونه برنامه ای که زیر شاخه های یک درایو یا پوشه و همچنین حجم پوشه و مشخصات آنرا به همراه نمودار کلوچه ای نمایش می دهد
    - نمونه برنامه ای که ترافیک شبکه را نشان می دهد اعم از
    1- سرعت ورود و خروج دیتا
    2- Mac آدرس
    3- نام کارت شبکه
    و ...

- نمونه برنامه ای که می تواند فایلهای StartUp را نشان داده و همچنین مسیر فایل اجرایی را به لیست آنها اضافه کند . یه چیزی شبیه به MSConfig ویندوز
    - نمونه برنامه باز و بسته کردن درب سی دی رام .
    - نمونه برنامه ای که یک خط کش برای شما روی DeskTop ایجاد می کند و می توانید با راست کلیک کردن روی آن واحد و دیگر تنظیماتش را تغییر دهید
    - اگه نرم افزار Radmin رو دیده باشید این نمونه برنامه تقریباً چیزی مثل اونه
    - بدست آوردن لیست تمامی برنامه های نصب شده در ویندوز :
    - اینم یه Media Player با قابلیت های نسبتا بالا و جالب - رقص نور هم داره :D !
    - اضافه کردن Data به یه فایل EXE :
    - Invert کردن رنگ یه تصویر Bitmap ::
    - سورس یک برنامه جستجوگر ، با قابلیت جستجو در SubFolder ها ::
    - برنامه ای جهت عدم نمایش آیکونهای روی دسکتاپ کاربر.:
    - برنامه ای جهت اجرای فایلهای swf ...:
    - نمونه برنامه استفاده از فونت TTF بدون نیاز به نصب:
    - نمونه برنامه ای جهت چک کردن اتصال به اینترنت:
    - نمونه برنامه ای جهت بدست آوردن ورژن ویندوز:
    - نمونه برنامه ای که لیست درایوهای شبکه را نشان می دهد .
    - نمونه برنامه ای که با دریافت یک آدرس صفحه اینترنتی لیست تمام لینکهای تصویر نرا نمایش می دهد .
    - نمونه برنامه ای که یک آدرس اینترنتی را دریافت کرده و آنرا بعنوان Home Page در اینترنت اکسپلورر قرارمی دهد .
    - نمونه برنامه ای که یک فایل را با نمایش ProgressBar از اینترنت داونلود می کند .
    - یه کامپوننت OpenSource که به زودی فایل فارسی ساز و RTL شدش رو براتون می فرستم.
    برای کنترل سطح دسترسی کاربران Login و ... که با ADO,BDE,DBEXPRESSو ... کار می کنه

- نمونه برنامه ای که پسوند فایل را دریافت و فایل اجرایی مرجع آنرا نمایش می دهد مثلاً Txt. بعنوان ورودی و %systemRoot%\system32\notepad.exe %1بعنوان خروجی .
    - نمونه برنامه ای که لیست دستگاه های متصل به پورتهای Com و LPT‌ را نشان می دهد .
    - نمونه برنامه ای که پسوند فایلی خاص را به ویندوز معرفی می کند . تا با دابل کلیک کردن روی آن برنامه شما اجرا شود
    - این نمونه برنامه اطلاعاتی از قبیل رشته ، تصویر و رکورد را بین دو برنامه دلفی انتقال می ده .
    - نمونه برنامه ای که مدت زمان کار نکردن کاربر با برنامه را بر حسب ثانیه به شما را نمایش می دهد . برای درست کردن یه چیزی شبیه به Screen Saver یا نمایش آرم شرکت در برنامه .
    - فعال و غیر فعال کردن Screen Saver
    - این نمونه برنامه با توجه به حرکت ماوس روی سایر پنجره های ویندوز سه مولفه زیر را به شما نمایش می دهد .
    1- هندل شی
    2- نام کلاس
    3- متن یا کپشن شی .

- نمونه برنامه ای که گذرگاهی را که بوسیله آن به شبکه متصل هستید نمایش می دهد . مثلا LAN,Modem , ...
    - این نمونه برنامه صفحه Properties استاندارد ویندوز را مربوط به فایلی که مشخص می کنید نمایش می دهد .
    آخرین ویرایش به وسیله nassim_20 : پنج شنبه 04 مرداد 1386 در 06:05 صبح دلیل: اصلاح آدرسها بر اساس پست

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    یه مشکلی هست! شماره صفحه ها بستگی به تنظیمات کاربر داره. من کل این تاپیک را توی 5 صفحه می بینم. بهتره از شماره ی پست استفاده کنید

دوست عزیز حق با شماست من به این موضوع دقت نکرده بودم بنابراین فهرست رو بر اساس تایپیک چیدم

امروز که لیست رو نگاه می کردم یکی دو تا چیز دیدم از کاربرام محرتم خواهش می کنم اگر از سایت های دیگه تاپیک های دیگه برنامه ها را جمع آوری می کنند نام نویسنده را تغییر ندهند بابا اینقدر نامردی نکنید خیلی زوره آدم برنامه ای را که خودش نوشته به اسم یکی دیگه ببینه.

ایندفعه نخواستم نام ببرم دفعه بعد با ذکر منبع و ... تاریخ دار نام می برم .

از nasim_20 هم ممنون که باعث شد متوجه این مورد بشم.

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    جناب kamran_br

فقط نرم افزار هاست سورس نیست

سورس هاشون اگر امکان داره قرار بده

موفق و موید باشی

نقل قول نوشته شده توسط Arman_1367 مشاهده تاپیک
    امروز که لیست رو نگاه می کردم یکی دو تا چیز دیدم از کاربرام محرتم خواهش می کنم اگر از سایت های دیگه تاپیک های دیگه برنامه ها را جمع آوری می کنند نام نویسنده را تغییر ندهند بابا اینقدر نامردی نکنید خیلی زوره آدم برنامه ای را که خودش نوشته به اسم یکی دیگه ببینه.
    بهتره دقیقاً نام ببرید . شاید شما اشتباه می کنید . یک طرفه به قاضی رفتن هم زیاد جالب نیست .
    نقل قول نوشته شده توسط Arman_1367 مشاهده تاپیک
    ایندفعه نخواستم نام ببرم دفعه بعد با ذکر منبع و ... تاریخ دار نام می برم .
    هیچ فکر کردید که این تهدید برای افرادی که قلبشون ضعیفه مضره ؟

Arman_1367 : سعی کنید مورد را از طریق PM با کاربر مربوطه بصورت دوستانه مطرح کنید، یا موضوع را از طریق PM با مدیران سایت در میان بگذارید تا در صورت لزوم با کاربر مربوطه برخورد شود.

هیچ فکر کردید که این تهدید برای افرادی که قلبشون ضعیفه مضره ؟
    قرار نیست اینجا مزه بریزید!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

فکر نمی کنم این تحدید باشه چون جزو قوانین بود که منبع ذکر شود.

در ضمن برای آقای کشاورز نام و ... را pm زدم.

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    persian DLL Sample :
    نمونه ای از نحوه استفاده از دی ال ال Persian DLL جهت استفاده از تاریخ شمسی در برنامه های دلفی . با کمک توابع موجود در این دی ال ال شما میتونید براحتی از تاریخ شمسی در برنامه ها و بانکها و گزارشهاتون استفاده نمایید

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    Combobox In MessageDialog. :
    نمونه ای از نحوه قراردادن کنترلهای اضافی در صفحه Messag Dialoge
    با استفاده از این نمونه می آموزید که چگونه کنترلی مانند Combobox را در صفحه Message Dialogue قرار دهید

کاربر دائمی آواتار mehdi5106
    محل زندگی
    جوين
    از دوستان خواهش می کنم اگه نمونه سورسی برای طراحی ربات یاهو دارند(مثل رویا وEnvision) اینجا قرار بدن.چون بدجوری بهش نیاز دارم.
    تا حالا که هر کجا عنوان کردم خبری نشده ، ببینیم اینجا مثل جاهای قبلی یا نه؟

کاربر تازه وارد آواتار persianboy
    محل زندگی
    تهرون
    اینم از طرف من :
    یه برنامست که از توی processes list (task manager) حذف نمیشه .
    پیغام :
    ---------------------------
    Unable to Terminate Process
    ---------------------------
    The operation could not be completed.

Access is denied.

میده . البته باید madcollection رو از سایت www.madshi.net
    بگیرید . در ضمن برنامه یه اشکال کوچولو داره که هرکی بگه جایزه داره ( البته پیدا کردنش
    زیاد سخت نیست ولی برطرف کردنش سخته ( من که نتونستم ))

محل زندگی
    تهرون
    این یکی هم بد نیست . یکی از دمو های دلفی رو یه کم دست کاری کردم .
    یه بار بیشتر باز نمیشه و اگر هم minimize باشه ، با اجرای برنامه میاد بالا .

محل زندگی
    تهرون
    یه mp3player کوچولو ، tag رو هم نشون میده ، trackbar هم داره .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آنجا سرای ابدی است
    کسی حوصله نداره برنامه های گذاشته شده را در اولین تاپیک با توضیح مختصر فهرست کنه؟
    خیلی زیاد شدن و نمی شه دید چی به درد می خوره و چی نه!!!
    باتشکر

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    من هم با جناب خطیبی موافقم مسئولین سایت باید برای این موضوع فکری کنند از این حالت حجیم بودن خارج شود و وقت گیر بودن
    من پیشنهاد می کنم چند صفحه ایجاد شود و برنامه ها و سورس کدها بصورت موضوعی دسته بندی و طبقه بندی شود و هر کس بنابر موضوع لینک بشود به صفحه مربوطه
    این پیشنهاد این حقیر
    اگر دیگران پیشنهاد دارند بسم الله

موفق و موید باشی

اگر برنامه ای می خواهید بنویسید که کاربر بتونه با درگ کردن فایلها روی فرم برنامه ، عملیاتی روی فایل انجام بده می تونید از این نمونه برنامه استفاده کنید .

کسی حوصله نداره برنامه های گذاشته شده را در اولین تاپیک با توضیح مختصر فهرست کنه؟
    درسته، اما این تاپیک دائما در حال گسترش است و اگر لیست سوس ها به اول تاپیک اضافه شود، بزودی لیست دوباره نامرتب می شود، غیر از آنکه کاربران زحمت بکشند و هر چند وقت یکبار لیست را مرتب کنند و در اختیار مدیران قرار دهند تا در صفحه اول تاپیک قرار گیرد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تهرون
    اینم یه برنامست که shutdown شدن سیستم رو تشخیص میده و میتونه قبل از shutdown
    هر کاری که خواستید انجام بدید . فقط کافیه که بین then و inherited هر کدی که خواستید ،
    بذارید .

محل زندگی
    تهرون
    این برنامه رو من برای یکی از دوستام که کافی نت داره درست کردم .
    دو تا کار انجام میده : 1- بعد از اینکه برنامه اجرا شد و رفت تو tray ، اگر کلید F3 رو بزنید ،
    سیستم لوگ آف میشه و اگه F4 رو بزنید ، about برنامه میاد ( این قسمت تعریف hotkey ها
    و تعریف وظایف اونا رو یاد میده )(خدمت دوستانی که احتمالا نمیدونن hotkey چیه باید عرض
    کنم که وقتی شما مثلا کلید F3 رو به عنوان hotkey تعریف میکنید ، اگر برنامتون باز باشه (چه
    minimize باشه ، چه maximize و چه توی tray باشه ) هر جای ویندوز که باشید ، با زدن F3
    کاری که شما می خواین انجام میشه)
    2-برنامه utilman رو که با (پنجره + U ) فعال میشه رو از کار میندازه ( دوستانی که کافی نت رفتن
    باید بدونن که با استفاده از این برنامه میشه مجانی از اینترنت و بازی های گیم نت ها استفاده
    کرد )

کاربر دائمی آواتار Batman
    محل زندگی
    ناكجاآباد
    با سلام دوستان از آدرس زیر میتونید فایل برنامه مرتب سازی مربوط به این تاپیک رو بردارید
    موفق باشید
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=75701

نقل قول نوشته شده توسط dkhatibi مشاهده تاپیک
    باتشکر
    اگر چند صفحه قبل رو یک نگاهی بیندازید یکی از برادران این کار رو کرده (لذت ببرید!)

محل زندگی
    تهرون
    اینم یه بازی بیمزست که مربوط به دو سال پیش ، اگه سورس برنامه خیلی بد و غیر استاندارد ،
    به بزرگی خودتون ببخشید . آخه مربوط به بچگیامه .
    در ضمن cheat هم داره ( مورچه چیه که کله پاچش چی باشه ) اگه هر جای بازی '~' رو بزنید
    بعد بنویسید : zendebadiran جواب بازی رو بهتون میده .
    اگه دوباره همون رو بزنید بعدش بنویسید : javidiran ، یک دقیقه به وقت بازی اضافه میکنه .

کاربر دائمی آواتار Rocker
    محل زندگی
    تهران

یک مدیا پلیر با دلفی 7

دوستان سلام:
    وقتی که این تاپیکو دیدم منم تصمیم گرفتم تا یکی از برنامه های ساده خودم رو در اینجا بزارم تا بقیه دوستان هم از اون استفاده کنن این برنامه یک مدیا پلیر است که قادر است فایلهای mp3,mpg و ... را پخش نماید.و icon برنامه در قسمت try (کنار ساعت) میافته پس شد یه تیرو دو نشون.
    البته برای try نیاز به یک کامپوننت است اگه خواسنیئ اونم براتون میزارم.
    نظر یادتون نره.
    فدای شما Rocker معروف.

کاربر دائمی آواتار ب- تات
    محل زندگی
    ایران- شيراز - دلتا فناوران

درخواست جدید

اگر امکان داره ک مثال یا کامپوننت برای گذاشتن متن متحرک در Title bar یک فرم همچنین گذاشتن دکمه در Title bar و بعلاوه یک StatusBar با امکان قرار دادن اجزا مثل Progressbar درآن مثال بزنید.

نمایش و تعیین وضعیت سرویسهای ویندوز

این نمونه برنامه عملیات زیر را انجام می دهد .
    1- لیست کردن تمام سرویس های ویندوز
    2- نمایش وضعیت هر سرویس با کلیک بر روی آن (Started Or Stopped)
    3- فعال یا غیر فعال کردن هر سرویس

محل زندگی
    تهرون
    اینم یه مثال برای caption متحرک ، چند تا چیز به درد بخور دیگه هم توش چپوندم

صفحه 5 از 7 اولاول ... 34567 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید