نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: فرمول نویسی توسط کاربر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره -فکر- هوا- عشق- زمین مال من است.

فرمول نویسی توسط کاربر

فرمول نویسی توسط کاربر برای محاسبه مثلا مالیات چه راهی را پیشنهاد می نمائید ؟
    یه چیزی مثل experession builder
    (در یک فرمی فیلدها در یه listbox و نمادهای ریاضی در یه listbox دیگر با انتخاب کاربر وارد یک textbox واز انجا به کوئری یا جدول مربوطه ملحق گردد )

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج
    سلام
    من حسابداری بلد نیستم ولی برنامه را بزار و راه حل محاسبه را بگو برات با کد نویسی درست کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ممنون
    فرض کنید شه یه جدول داری با فیلدهای a,b,c,d,.....از نوع عددی
    حالا اگر کاربر بخواد خودش فرمولهای متغیر بده
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج
    سلام
    ببین این نمونه چه جوری است.
    نمونه برنامه ای که به ایمیلت زدم دیدی . اون چه جوری بود.

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران
    سلام
    آقا مصطفی عالی بود فقط فکر می کنم اگر در listbox نام فیلدها بجای استفاده از Value List از Field List استفاده بشه کار راحت تره ، منظورم در قسمت Row Source Type برگه Data هست .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ممنون
    حالا یه کمبو بزاریم که دران نام جدولها باشند با چه کدهای نام فیلدها در لیست باکس ظاهر میشه ؟

محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط moustafa مشاهده تاپیک
    ممنون
    حالا یه کمبو بزاریم که دران نام جدولها باشند با چه کدهای نام فیلدها در لیست باکس ظاهر میشه ؟
    مصطفی جان سلام
    اگر همونطوری که در پست قبلی عرض کردم لیست باکس نام فیلدها رو تنظیم کنی کافیه در رخداد After Update کامبو این کد رو اضافه کنی :

Me.List8.RowSource = Me.ComboName

محل زندگی
    تهران
    مصطفی جان یادم رفت در مورد ساخت کامبوی حاوی اسامی جداول جواب بدم ، روی نمونه خودت که آقای سهرابلو زحمت تکمیلش رو کشیدن 2 کامبوباکس مطابق چیزی که مورد نظرت هست رو به اضافه عملیاتی که در پست بالا توضیح دادم اضافه کردم البته برای لیست شدن اسامی جداول در کامبو باکس 23 به Module1 دقت کن اما در کامبو باکس 30 از روش دیگه ای استفاده کردم و اون روش اینه که شما ابتدا باید به منوی Tools و Option بری و تیک گزینه System Objects رو بزنی بعد یه کوئری جدید با استفاده از جدول MySysObjects و صدا کردن فیلدهای Name و Type و Flag که در قسمت Criteria برای فیلد Type عدد 1 و برای فیلد Flag هم عدد 0 در نظر گرفته شده باشه بسازی حالا اگر کوئری رو اجرا کنی خواهی دید که اسامی جداولی که Hide نیستند رو نشون میده .
    موفق باشی

نقل قول: فرمول نویسی توسط کاربر

من یه جدول دارم که به کمبو باکس ارتباط دادم توی این جدول دو تا فیلد هست که در قسمت تنظیمات کمبو باکس display member رو همون فیلد اصلی جدول ام قرار دادم و حالا می خوام با انتخاب این کلید اطلاعات فیلد دوم جدولم داخل یه تکست باکس نمایش داده بشه ، من در قسمت value member فیلد دوم جدول را قرار دادم و selected value رو هم none قرار دادم حالا وقتی روی مقدار کمبو باکس کلیک می کنم به راحتی مقدار فیلد دوم را با یه کد ساده به تکست باکس انتقال می ده ولی چون من در قسمت کد نویسی رودیداد select change ، combobox مقدار تکست باکس را مساوی مقدار Selected value کمبو باکس قرار دادم به من پیغام خطا می ده که مقدار ی که انتخاب شده null هست حالا من چه کاری انجام بدم که وقتی توی تکست باکس ام مقدار نمایش داده میشه دیگه این پیغام نال بودن رو نده ، وقتی ام کد رو عوض می کنم و مقدار تکست باکس رو مساوی value member می کنم پس از انتخاب مقدار کمبو باکس نام فیلد من در تکست باکس نمایش داده می شود لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •