نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: این پیغام خطا ماله چیه؟

کاربر دائمی آواتار sajjad_kochekian
    محل زندگی
    اصفهان نصف جهان

این پیغام خطا ماله چیه؟

سلام
    این پیغام خطا ماله چیه؟
    منو کلافه کرده وقتی می خوام برنامه رو ببندم این پیغام رو میده

err.JPG

کاربر دائمی آواتار wolfstander
    محل زندگی
    کتاب اکسس

نقل قول: این پیغام خطا ماله چیه؟

خوب این بنده خدا داره میگه که حجم هارددیسک شما پر شده و نمیتونه کارشو تا آخر انجام بده
    شما سعی کن حجم هاردتو خالی کنی یا با برنامه Partition Magic ؛ اندازه پارتیشنت رو بزرگ کنی

محل زندگی
    اصفهان نصف جهان

آره ماله همین بود
    دیگه از بس این اکسس ییغام های الکی میده دیگه مخم نمی کشه
    خیالم راحت شد
    فکر کردم بانکم فاتحه اش خوانده شده

محل زندگی
    کتاب اکسس

نقل قول نوشته شده توسط sajjad_kochekian مشاهده تاپیک

حالا من یه مورد دیگه ای هم بود که خدمت شما نگفتم
    یک بار روی سرور شرکت این مساله بود ، هرکاری هم میکردیم و هارد رو مسئول کامپیوتره خالی میکرد نمیشد
    بعدش پاشد رفت از اتاق خودش ، دید که ارور نمیده
    تازه فهمید که از سطح دسترسی من تو شبکه بوده
    حالا چرا همچین اروری رو اکسس میداد ، نمیدونم
    شاید به این خاطر بود که میخواست فایل تمپ درست کنه و من دسترسی Full Control نداشتم

البته اطلاعات من در شبکه ، از اطلاعاتم از اکسسی که الان از دوستان یه چیزایی یاد گرفتم کمتره ها
    شاید دلیل دیگه ای داشته ، ولی اینو به ما گفتن ، ما هم گفتیم قبول

سلام

اگر گرینه Compact On Close فعال باشه , در صورت استمرار این کار , دور نیست که فاتحه اون فایل خونده بشه , از در اختیار داشتن فضای کافی جهت کار با برنامه های اکسس اطمینان حاصل کنید

شاید دلیل دیگه ای داشته ، ولی اینو به ما گفتن ، ما هم گفتیم قبول
    بیراه نگفتن - میتونه یکی از دلایل محکم بوده باشه
    اکسس در هنگام اجرا یک فایل Lock همنام با خودش درست میکنه , دسترسی Read/Write الزاماً باید مهیا باشه تا این فایل ایجاد بشه و به تبع اون اجرای برنامه هم بدون مشکل

موفق باشید

محل زندگی
    اصفهان نصف جهان

نقل قول نوشته شده توسط nabeel مشاهده تاپیک
    اگر گرینه Compact On Close فعال باشه , در صورت استمرار این کار , دور نیست که فاتحه اون فایل خونده بشه , از در اختیار داشتن فضای کافی جهت کار با برنامه های اکسس اطمینان حاصل کنید
    سلام یه سوال و اینکه چرا اکسس 2007 مثل 2003 زیاد فایل رو فشرده نمی کنه
    من با هردوی آنها امتحان کردم ولی 2003 بیشتر فشرده می کنه
    فرقش توی چیه

سلام sajjad_kochekian
    نمیشه در مورد این مساله نتیجه گیری دقیقی به این شیوه ای که شما کردید , داشت
    در یک فایل ثابت , این افزایش حجم و به دنبال اون کم شدن حجم در موقع بسته شدن هم ثابت نیست
    فاکتورهای زیادی بر روی افزایش حجم موقتی فایل تاثیر دارن , از جمله مدت زمان کار کردن با برنامه در یک جلسه کاری و به دنبال اون باز و بسته کردن تداد بیشتر آبجکتها و انجام عملیات تراکنش
    هر یک از این فعالیتها به تناسب منجر به افزایش حجم میشن که در موقع بسته شدن فایل , اکسس سعی میکنه فایل رو به وضعیت مطلوبی مرتب و جمع و جور کنه
    پس امکان مقایسه دقیق دو فایل وجود نداره
    ولیکن در خصوص Access 2007 , به هر حال فرمت نهایی این فایل کاملاً تغییر کرده , امکانات و تنظیمات داخلی زیادی به اون اضافه شده که همه اینها به همراه هر فایل ذخیره میشن و همین امر منجر به سربار حجمی بیشتر شده

موفق باشید

محل زندگی
    کتاب اکسس

نقل قول نوشته شده توسط nabeel مشاهده تاپیک
    سلام
    سلام
    میخواستم بدونم که تیک خوردن این گزینه مشکل خاصی رو ایجاد میکنه یا اینکه روی شبکه فضای کافی وجود نداشته باشه؟

سلام Wolfstander
    من یه مقدار در این خصوص توضیح بدم
    برخی تنظیمات در داخل اکسس هست که عمومیه و با تنظیم در داخل یک فایل بر روی کل اکسس تاثیر میذاره و برخی از اونها تنها مربوط به یک فایل میشه
    تنظیم Compact On Close تنها بر روی فایلی تاثیر میذاره که بر روی اون فعاله و به صور مستقیم باز و بسته میشه
    در صورتی که شما یک فایل رو به صورت غیر مستقیم باز و بسته میکنید , فرضاً فایل موجود بر روی شبکه در حالت BackEnd قرار داره و شما توسط Front End موجود بر روی کلاینتها به اون وصل شدید , عملاً گزینه فوق بر روی کلاینت تاثیر گذاره و نه سمت Server
    البته فعال بودن این گزینه بر روی Server هم بی تاثیر نیست ولی واقعیت اینه که افزایش حجم کذایی / پدیده Blob , در سمت Server چندان مشهود نیست
    توضیحات در همین حد کفایت میکنه , چرا که توضیح کامل اون از حوصله بنده , متاسفانه خارجه
    البته اگر سئوالی خاص و مختصر داشتید بنده در حد امکان پاسخی رو ارائه میکنم ولی امکان ارائه یک موضوع مبسوط وجود نداره
    موفق باشید

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •