نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: قیمت این نرم افزار چقدر است ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Cool قیمت این نرم افزار چقدر است ؟

سلام
    من می خواهم برای یک جای دولتی یه برنامه با مشخصات زیر بنویسم به نظر شما چه قیمتی مناسبه ؟

- یک بانک اطلاعاتی که مشخصات مقالات مختلف را نگه داری می کند و شامل :
    نام نویسنده ، موضوع ، متن مقاله ، سال ، اطلاعاتی مربوط به نویسنده ، تاریخ ، جاهایی که مقاله چاپ شده ، و یک سری اطلا عات دیگر ...

- برنامه امکان جستجو بر اساس : نام نویسنده ، موضوع ، سال ، ....

- جستجو مقالات در یک دوره زمانی خاص .، تعداد مقالاتی که یک نفر به ثبت رسانده و ...

- امکان خذف ، اضافه ، ویرایش اطلاعات

این برنامه تحت شبکه نیست ، اگر تحت شبکه باشه چقدر به قیمت اضافه می شه ؟

با تشکر

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران

با سلام

چنین برنامه ای از 200،000 تا 1،000،000می تواند قیمت داشته باشد.
    این تفاوت قیمت به شرایطی مانند:
    1-طراحی برنامه.
    2-سرعت اجرای عملیاتها.
    3-امکانات جانبی برنامه.
    4-پشتیبانی برنامه.
    5-تغییرات با توجه به نیاز مشتری.
    راحتی کار برنامه.
    ....
    بستگی دارد.
    این قیمت را باید بعد از اتمام نرم افزار گذاشت تا قابلیت نرم افزار قابل مشاهده باشد.
    موفق باشید.

I'm leaving please delete this ID
    آخرین ویرایش به وسیله hack.ir : سه شنبه 27 فروردین 1387 در 02:03 صبح

پیاده کردن این برنامه بدون جزئیاتش 2 روز کامل بیشتر زمان نمیبره
    به نظر من قیمت دادن به خودت برمیگرده ، ببین واست چقدر زمان میبره ، ارزش زمانت رو هم که خودت بهتر از همه میدونی ؟ ( تازه تمام اینها زمانیکه رقیب نداشته باشی )
    آخرین ویرایش به وسیله کیوان معینی : شنبه 26 خرداد 1397 در 04:30 صبح

I'm leaving please delete this ID
    آخرین ویرایش به وسیله hack.ir : سه شنبه 27 فروردین 1387 در 02:03 صبح

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    خیلی ممنون از همه ، این مورد تحت شبکه رو کسی نگفت!
    اگه بخواد تحت شبکه باشه چی؟

نقل قول نوشته شده توسط hack.ir مشاهده تاپیک
    من رو تجربه 15 ساله ام این قیمت گفتم و با کیفیتی خاصی که از کار توی ذهنم بود.
    شخصاً با دولتی ها خیلی وقته کار نمی کنم.
    در مورد قیمت چون توافقیه نظر شخصی خودم رو گفتم اما 2-3 تا جدول و 2 روز کار برام جالب بود.

وقتی فکر می کنید 80% پروژه انجام شده فقط 20% اون انجام شده.
    من زمان مفید رو گفتم ، اگه قرار باشه یک خط کد بنویسی 2 ساعت چای بخوری ، آره خیلی بیشتر از اینها طول میکشه و مشتری باید پول چایی خوردنمون رو هم بده ، که نمیده .
    آخرین ویرایش به وسیله کیوان معینی : شنبه 26 خرداد 1397 در 04:29 صبح

دوست عزیز قیمت نرم افزار شما بر میگرده به کیفیت طراحی شما ... چه از نظر کد نویسی و بهینه بودن چه از نظر شکل و شمایل و رابط کاربری ساده و قدرتمند ... که هر کدوم میتونه تاثی به سزایی داشته باشه ...

قیافه مشتری رو نگاه کن ببین چقدر حاضره بپردازه بغد می تونی بین 100 تا 400 به نظر من بفروشی. در مورد دوستانی که میگن 2 روزه کار انجام میشه مسائلی مثل پشتییانی و ... رو در نظر بگیرن و کسی هم که 15 سال سابقه داشته باشه با توجه به مدت زمان آموزشی که دیده و هزینه هایی که کرده به نظر من تو این صنف حداقل حقوقش ساعتی 10000 تومان هست پس با برآورد همین آقا میشه 2*8*10000=160000

نقل قول نوشته شده توسط echoes مشاهده تاپیک
    قیافه مشتری رو نگاه کن ببین چقدر حاضره بپردازه بغد می تونی بین 100 تا 400 به نظر من بفروشی. در مورد دوستانی که میگن 2 روزه کار انجام میشه مسائلی مثل پشتییانی و ... رو در نظر بگیرن و کسی هم که 15 سال سابقه داشته باشه با توجه به مدت زمان آموزشی که دیده و هزینه هایی که کرده به نظر من تو این صنف حداقل حقوقش ساعتی 10000 تومان هست پس با برآورد همین آقا میشه 2*8*10000=160000

در تمام قراردادها هزینه تهیه نرم افزار ، ارائه پشتیبانی ، آموزش کاربران، تعهدات تکمیلی ، ... جداگانه ذکر میشود ، دقت کنید که این دوستمون قیمت نرم افزار رو خواسته بود .
    آخرین ویرایش به وسیله کیوان معینی : شنبه 26 خرداد 1397 در 04:28 صبح

حداقل 2/500/000 نومان بصورت شرکتی ، ( شخصی رو نمی تونم نظر بدم ) به همراه عقد قرارداد دقیق که چهارچوب پروژه مشخص بشه نه اینکه فردا به بهانه این سیستم مجبورت کنند ERP بنویسی.
    دوستان برنامه نویس که اولین کارهای تجاری خود را انجام می دهند کاملا توجه کننده که قرارداد نرم افزاری باید بسیار دقیق نوشته بشه و الا از نقص یک بند قرارداد کارفرمای شما می تونه پروژه ماکروسافت ویستا رو مطالبه کنه

کاربر دائمی آواتار jeus
    محل زندگی
    لباسام

نقل قول: قیمت این نرم افزار چقدر است ؟

دوست من لطفا نتیجه کار و تجربیاتت را توی سایت قرار بده تا باسه بقیه تجربه بشه
    ممنونم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •