نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: html to doc

کاربر دائمی آواتار MNosouhi
    محل زندگی
    اصفهان

html to doc

چطوری فایل های html رو به doc تبدیل کنم؟(یا اینکه html رو به عکس تبدیل کنم)
    آخرین ویرایش به وسیله MNosouhi : جمعه 23 فروردین 1387 در 23:14 عصر

از رابط COM مربوط به Word استفاده کنید (مثلا TWordApplication در تب Servers)...
    با استفاده از متد SaveAs از ActiveDocument می تونید فایل رو به فرمت دلخواه (مثلا DOC) ذخیره کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار MNosouhi
    محل زندگی
    اصفهان
    مشکل اینه که نمی تونم فایل html رو load کنم تا در مرحله بعد بتونم به صورت doc ذخیرش کنم.

کاربر دائمی آواتار babak_delphi
    محل زندگی
    آستارا
    آقای کشاورز ، می تونید منبعی برای یاد گیری کامپوننت های این تب معرفی کنید؟
    من مدتی دنبالش گشتم ولی چیز خاصی نتونستم پیدا کنم
    اگه منبعی هست لطفا معرفی کنید.
    ممنون

می تونید منبعی برای یاد گیری کامپوننت های این تب معرفی کنید؟
    MSDN متدها، رویدادها و خصوصیت شون رو کامل توضیح داده. فکر کنم عنوان کلی اش در اونجا Office Development باشه. علاوه بر اون اگر می خواید عملیات خاصی انجام بدید و نمی دونید چطور باید انجام بشه، کافی برنامه Office مربوطه رو باز کنید و گزینه Record Macro را فعال کنید. به این ترتیب اون برنامه ماکرویی با VBScript تولید میکنه که کد مربوط به عملیات مورد نظر شما ست. با مشاهده اون ماکرو متوجه میشید که چه چیزی را برای انجام آن عملیات باید فراخوانی کنید. نام این متدها، رویدادها و خصوصیات همه جا (VBScript، دلفی و...) یکسان هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •