صفحه 4 از 4 اولاول ... 234
نمایش نتایج 121 تا 129 از 129

نام تاپیک: کتاب یا مرجع آموزش سی و سی پلاس پلاس

نقل قول: کتاب یا مرجع آموزش سی و سی پلاس پلاس

با سلام

دوستان عزیز بنده این تاپیک رو تقریبا 6 سال پیش باز کردم و الان اومدم دیدم ماشاا... چقدر پیش رفته جلو و هنوز دارن پست میدن و هنوز به نتیجه نرسیدن بچه ها .
    من خودم به شخصه بعد از این چند سال اینو متوجه شدم که برای یادگیری برنامه نویسی اگر هیچی از برنامه نویسی نمی دونین بهترین حالت اینه که برین کلاس تا متوجه بشین داستان از چه قراره . البته خیلی ها با خودخوان ( self study ) بهتر از کلاس یاد می گیرن . برای این افراد پیشنهاد می کنم از چند منبع استفاده کنن تا بهتر یاد بگیرن . استفاده از چند منبع یک مزیتی داره و اونم اینه که با چند روش و متد آشنا می شین و هر منبعی روی یک متدی بیشتر مانور می ده و شما با چند منبع می تونید از چند متد استفاده کنید و چند راه برای حل مسئله یاد بگیرین .

شما شروع کنید به یادگیری خودتون متوجه می شید که چه کتاب یا منبع یا کلاسی برای شما بهتره ... اینارو همیشه تو مسیر یاد گیری خیلی بهتر متوجه می شید نسبت به زمانی که هنوز شروع نکردین ... پس فقط از یک مسیر شروع کنید اگه دیدین که با یادگیری شما متفاوته روش دیگه ای رو امتحان کنید . وقتی هدف یادگیری باشه آدم از راهی که شده یاد می گیره . پس شروع کنید و از همین حالا شروع کنید و به فردا نندازین .

همگی موفق باشید .

سلام به همگی

کتاب C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‏A Tour of . در ۱۸۰ صفحه زبان را خلاصه کرده. بیارنه استراس تروپ گفته که من از نوشتن این کتاب احساس افتخار میکنم.
    و البته بیشتر به عنوان یک منبع خلاصه دم‌دست و سبک مطرح شده که تونسته این کار رو به خوبی انجام بده.
    همواره از دو کتاب هم به عنوان بهترین کتب مرجع برای زبان C++‎‎‎‎‎ یاد میشه
    C++‎‎‎‎‎ Primer
    The Programming Language 4th Edition
    بعضیها اولی رو ترجیح میدن و بعضیها دومی رو

برای C هم کتاب The C Programming Language
    ویرایش دوم هنوز بهترین و پرفروش ترین کتابه و بر اساس C89 در دویست‌ و‌ اندی صفحه بسته شده . بعد از خواندن این کتاب هم کتاب C nterfaces and impelementation توصیه میشه معمولا

یه کتاب آموزشی 1000 صفحه ای رو شاید 1 سال هم تموم نکنید. اما با فیلم آموزشی خیلی سریع تر پیش میرید و جذاب تره
    پس چرا فیلم آموزشی معرفی نمیکنید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Fars

نقل قول نوشته شده توسط سیدرضا بازیار مشاهده تاپیک
    یه کتاب آموزشی 1000 صفحه ای رو شاید 1 سال هم تموم نکنید. اما با فیلم آموزشی خیلی سریع تر پیش میرید و جذاب تره
    پس چرا فیلم آموزشی معرفی نمیکنید؟
    چیزی که تو کتاب هزار صفه ای هست تو فیلم 1 ساعتی نیست.

کاربر دائمی آواتار matrix-program
    محل زندگی
    Iran ->Isfahan

نقل قول نوشته شده توسط محسن=0 مشاهده تاپیک
    چیزی که تو کتاب هزار صفه ای هست تو فیلم 1 ساعتی نیست.
    منکر حرفتون نیستم اما با هزار صفه کتاب ما یاد میگیرید چجوری کد بنویسید.اما با فیلم یاد میگیرید چجوری کد رو استفاده کنید!
    علاوه بر اینکه با یه ساختار ذهنی و چیدن یه محیطی که توش گم نشید و از کجا شروع کنید به کجا برید و و و و و و اینا فقط با دیدن فیلم میسر هست
    پیشنهاد من: reference های توابع و کتابخانه های مختلف + کتاب های مختلف + فیلم های نامختلف یعنی یه استاد انتخاب کنید و فیلم های اونو نگاه کنید چون طرز فکر و کد هر کسی فرق داره و هر کسی یه روشی استفاده می کنه و این طوری سردرگم می شید بیشتر

کاربر تازه وارد آواتار danyalbursin
    محل زندگی
    تهران

دوستان من کتابخانه STL و یاد گرفتم و میخوام در زمینه های گرافیک و شبکه تخصصی ادامه بدم ولی هیچ منبع فارسی وجود نداره و هیچ کتاب انگیلیسی هم رایگان نیست! همه کتابهای خوب تو سایت Amazon هست که اونم باید بخریم و بدبختانه بازم نمیشه! چون از آمریکا به ایران نمیفرستند باید بره یه کشوره دبگه ای و از طریق کسی برات بیارن! به نظرتون باید چیکار کنم؟؟؟؟.

نقل قول نوشته شده توسط danyalbursin مشاهده تاپیک
    دوستان من کتابخانه STL و یاد گرفتم و میخوام در زمینه های گرافیک و شبکه تخصصی ادامه بدم ولی هیچ منبع فارسی وجود نداره و هیچ کتاب انگیلیسی هم رایگان نیست! همه کتابهای خوب تو سایت Amazon هست که اونم باید بخریم و بدبختانه بازم نمیشه! چون از آمریکا به ایران نمیفرستند باید بره یه کشوره دبگه ای و از طریق کسی برات بیارن! به نظرتون باید چیکار کنم؟؟؟؟.
    تقریبا تمامی کتب کامپیوتر توی سایت http://gen.lib.rus.ec که یه جورایی به روز تر از it-ebooks.info هست، به صورت رایگان پیدا میشه.

اگر منبع خوبی در زمینه سی پلاس پلاس می خواید می تونید به آموزش ++C سر بزنید

در ضمن این سایت در زمینه آموزش php فعالیت می کند حتما به آموزش های دیگه اش هم سر بزنید هم رایگانه هم خوب آموزش داده شده .

من خودم برای یادگیری برنامه نویسی از این سایت استفاده کردم .

سلام پی دی افش رو دارید بفرستید

صفحه 4 از 4 اولاول ... 234

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •