نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: شروع C#‎

شروع C#‎

سلام دوستان

آیا واسه یادگیری سی شارپ باید Cیا C++‎ رو خوب بلد باشم؟
    یا از ابتدا هم می شه شروع کرد؟
    مرسی

چون #C یک زبان C Base است مطمئنا اگر C یا ++C بلد باشین خیلی سریعتر پیشرفت می کنین
    البته بلد نبودن آنها هم مشکلی ایجاد نمی‌کند فقط مدت یادگیریتون رو بیشتر می‌کنه
    یک نصیحت دوستانه : مجذوب محیط Visual Studio و UI برنامه‌تون نشید و حتما روی کد نویسی تون بسیار کار کنین
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

ممنون از چواب شما

منظور من از شباهت , شباهت symtax نیست بلکه منظورم ذات برنامه نویسی oop هست که توش بکار می ره.
    مثلا جاوا هم بقول شما C Based هستش ولی از نظر Class Programing با C++‎ فرق داره.

اگر از نظر شیئ‌گرایی بخوایید که C اصلا شیئ‌گرا نبود و ++C هم تا حدی خب مسلما شما نمی‌تونین با یادگیری نحوه شیئ‌گرایی ++C ، در #C هم همون روشها رو به کار بگیرین (البته باید توجه داشته باشید که شی‌گرایی یک مفهوم است).
    خیلی از چیزهایی هم که در #C اضافه شده در ++C نیست
    (منظورم از ++C در بالا ++C بیس است نه ارتقا داده‌شده های آن مثلا در Visual C++‎ .Net یا در لینوکس)
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

کاربر دائمی آواتار mohammad272005
    محل زندگی
    تهران
    به نظر من قبل از #C باید اصول برنامه‏نویسی که بین همه زبانهای برنامه‏نویسی مشترکن و در راسشون OOP رو یاد بگیرین.

نقل قول نوشته شده توسط mohammad272005 مشاهده تاپیک
    به نظر من قبل از #C باید اصول برنامه‏نویسی که بین همه زبانهای برنامه‏نویسی مشترکن و در راسشون OOP رو یاد بگیرین.
    من قبلا vb.net کار می کردم. و اصول oop رو هم می دونم.
    منظورم این بود که چطوری پایه ای تره واسه شروع C#‎

ممنون

کاربر دائمی آواتار senaps
    محل زندگی
    خونمون!

نقل قول: شروع C#‎

سلام....
    به نظرم،سی پلاس رو در حد معمولی بلد باشین،خیلی عالیه و خوب کمکتون میکنه.....
    ولی با داشتن کتاب های خوب،بدون نیاز به اون هم میتونید راحت یادش بگیرید!

کاربر دائمی آواتار j_naroogha@yahoo.com
    محل زندگی
    Microfoft Visual Studio Ultimate Version

ساختار حلقه ها . دستورات شرطی . اعلان متغییرها و ............ برای هر دو دو مشابه است
    حال چه فرقی میکنه تو کدومشون یاد بگیری؟

کاربر دائمی آواتار haniyehghassami
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    از نظر من اصل سی شارپ به 2 چیزه
    1 - طراحی کلاس ها و اشیا
    2- آشنایی کامل به هر گونه ابزار در محیط ویژوال (از دکمه معمولی بگیر تا بحث Entity و کلاس های Linq و غیره)
    به نظر من نیاز نیست از ابتدا شروع کنی زمانی که خودتون برنامه نویس هستین فقط در مباحث بالا اساسی کار کنین تا یه برنامه نویس حرفه ای بشین تو زمینه سی شارپ (البته این کار تنها در سایه تلاش و پشتکار اساسی رخ میده دوست من)

موفق باشین

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •