نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: درخواست راهنمائی

درخواست راهنمائی

با سلام و خسته نباشید
    چند سئوال راجع به برنامه دفترچه تلفن برایم حاصل شده که از دوستان می خوام که مرا راهنمائی کنند:
    1:وقتی که یک (Id) در اکسس ایجاد کردم و خصوصیت(Premary Key) را برای ان قرار دادم در هنگام اجرای برنامه فقط می توانم که دو یا سه اسم را وارد برنامه بکنم وبعد از ان یک خطا نمایش داده می شود وبرای ادامه باید برنامه را ببندم و دوباره شروع کنم.
    2:مسیر نصب دیتا بیس در (Document) قرار دارد و فایلهای برنامه مثلا در درایو(E) هستند واگر بخواهم که فایل دیتا بیس را در کنار فایلهای برنامه قرار بدهم برنامه اجرا نمیشود وبا متن خطا روبرو می شوم ایا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟.
    3:اگر بخواهم که برنامه را روی یک سیستم دیگر اجرا کنم چگونه می توان بر مشکل شماره دو فائق شد؟
    4:دو ابزار(DBEdit) برای گرفتن نام جدید وشماره جدید و سه ابزار(Button) به اسمهای جدید و تایید وحذف قرار دادم .می خواستم که دوستان کدهای لازم برای اتصال (Button)ها به (DBEdit)ها را اگر ممکن است برایم بنویسند.
    با تشکر

از کمک شما سپاسگزارم
    ولی باید بگم که اگر یک نظام اموزشی در مملکت بود من وامثال من سر در گم نمی شدیم و معلوم می شد که به کجا مراجعه کنیم و با یک همچین پاسخی روبرو نمی شدیم .
    و اگر جواب میدادی چیزی از بزرگی شما کم نمی شد (مشکل مناطق محروم در این است که همه از ثروتهای انها می خوردند و اهالی انجا را به خاک سیاه می نشانند)
    شب خوش.
    آخرین ویرایش به وسیله Good Looking : شنبه 31 فروردین 1387 در 23:51 عصر

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران

با سلام

نقل قول نوشته شده توسط Good Looking مشاهده تاپیک
    1:وقتی که یک (Id) در اکسس ایجاد کردم و خصوصیت(Premary Key) را برای ان قرار دادم در هنگام اجرای برنامه فقط می توانم که دو یا سه اسم را وارد برنامه بکنم وبعد از ان یک خطا نمایش داده می شود وبرای ادامه باید برنامه را ببندم و دوباره شروع کنم.
    فکر نکنم ربطی به Pkey داشته باشد احتمالا در کد برنامه مشکل دارید.
    2:مسیر نصب دیتا بیس در (Document) قرار دارد و فایلهای برنامه مثلا در درایو(E) هستند واگر بخواهم که فایل دیتا بیس را در کنار فایلهای برنامه قرار بدهم برنامه اجرا نمیشود وبا متن خطا روبرو می شوم ایا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟.
    بهتر است DataBase را در کنار Exe قرار دهید و در زمان نظیم ADOconnection مسیر را به ADOConnection ندهید و فقط نام بانک را بنویسید تا هر جا برنامه را اجرا کردید به دنبال بانک در کنار برنامه بگردد.
    3:اگر بخواهم که برنامه را روی یک سیستم دیگر اجرا کنم چگونه می توان بر مشکل شماره دو فائق شد؟
    جواب را در بالا دادم.
    4:دو ابزار(DBEdit) برای گرفتن نام جدید وشماره جدید و سه ابزار(Button) به اسمهای جدید و تایید وحذف قرار دادم .می خواستم که دوستان کدهای لازم برای اتصال (Button)ها به (DBEdit)ها را اگر ممکن است برایم بنویسند.
    با تشکر
    به نظر من بهتر است Edit معمولی استفاده کنید و در AfterScroll مربوط به ADO اطلاعات را واکشی کنید.(با استفاده از FieldByName)
    موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •