نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: یک کمپوننت یا سورس کد برای کار با اینترفیس های شبکه

کاربر تازه وارد

Tick یک کمپوننت یا سورس کد برای کار با اینترفیس های شبکه

با سلام خدمت تمامی دوستان،

این سومین تاپیکی هست که دارم برای حل مشکلی که دارم ایجاد می کنم (البته نه بدین معنا که من قوانین انجمن رو نمی دونم و تاپیک صدبار باز می کنم ، بلکه چون کلا اون دو تا بحث رو بی خیال شدم چون اگه به نتیجه هم برسه بازم نمی تونم خوب به ریزالتی که میخوام برسم واسه همین یه حالت کلی تر سؤالم رو بیان می کنم).

عرض شود بنده یه کامپوننت یا سورس کدی میخوام که برای کار با Interface های شبکه (نصب شبکه روی ویندوز) باشه که بتونم اطلاعات زیر رو بدست بیارم.

1- نام Interface شبکه
    2- فعال یا غیر فعال بودن هر یک از Interface ها
    3- ServiceName اینترفیس که یه رشته ای شبیه این هست (برای اینکه میخوام تو رجیستری تغییراتی بدم این لازم هست و ServiceName ها رو می تونید از کلید زیر در رجیستری مشاهده کنید:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\T cpip\Parameters\Interfaces\
    {A1C0F94A-76DA-4E13-88D7-701F168C0F00}

4- آدرس MAC اینترفیس
    5- آدرس IP های ست شده
    6- اگه امکان تغییر دادن آدرس IP رو هم داشته باشه که عالی میشه.
    7- و اگه یه حالتی هم باشه که بتونیم بفهمیم مثلا یه اینترفیس Wireless هست یا کارت شبکه معمولی که بازم عالی تر میشه.
    ... - و در کل یه چیز کامل باشه برای کار با کانفیگ های اینترفیس های شبکه

ممنون

کاربر دائمی آواتار babak_delphi
    محل زندگی
    آستارا
    چرا خودتون کدش رو نمی نویسید؟

کاربر تازه وارد
    نقل قول نوشته شده توسط babak_delphi مشاهده تاپیک
    چرا خودتون کدش رو نمی نویسید؟
    بابک جان مسئله همین هست که تا الان برای کاری که میخوام انجام بدم کد زیاد نوشتم اما باز نتونستم به هدفی که دارم برسم. من میخوام که توسط برنامه IP کارت شبکه مورد نظرم رو (حالا یا براساس شناسه ویژه ای که داره یا MAC Address) تغییر بدم و بعد اون رو Restart (Enable/Disable) کنم ولی راه هایی که تست کردم مشکلی نداره منتها بدیش اینه که نتونستم کارت رو ریستارت کنم و با توجه به اینکه برنامه ای که میخوام بنویسم برای شبکه وایرلس خودمون هست من میخوام برنامه طوری تنظیم شده باشه که براساس اطلاعات کارت شبکه وایرلس طرف IP مخصوص اون رو براش در نظر بگیره.

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    یک سری به این سایت بزن
    www.nicomsoft.com

کامپونت خواستی pm بده

کاربر تازه وارد
    نقل قول نوشته شده توسط Valadi مشاهده تاپیک
    یک سری به این سایت بزن
    www.nicomsoft.com

کامپونت خواستی pm بده
    آقا دمت گرم، این برنامه رو من قبلا هم دانلود کرده بودم اما بهش توجهی نکردم و فکر کردم به دردنخور هست اما الان که اسم کمپوننت رو آوردی رفتن سورسشو که داشت با دلفی باز کردم دیدم همونی هست که این همه مدت دنبالش بودم. واقعا ممنون.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •