صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 54 از 54

نام تاپیک: تست قفل نرم افزاری (یک برنامه نمونه)

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    قصد كرك نداشتم ولي مجبور شدم حرف دلم رو گوش بدم و كركش كنم تا دست برداري .....
    دوست گرامي ما كه كسي را مجبور نمي كنيم كه وقت خودش را در اختيار كارهاي ما قرار بدهد .
    دوستان زيادي دارند تلاش مي كنند كه اين فايل اجرايي كرك كنند . شما هم اگر نتوانستيد اشكال نداشت .
    نيازي به تقلب نبود .
    توضيح : شما فايل اجرايي قبلي من را كه سيستم حفاظتي بسيار ساده اي را داشت آورده ايد در كنار فايلهاي اكيو كد و DLL فايل جديد كه هنوز كسي نتوانسته بيشتر از 50% كركش كند قرار داده ايد و مي گويد كه فايل را كرك كرده ايد .

نكته : من در نسخه جديد اصلا يك خط هم در رويداد OnCreate ننوشته ام . ولي در فايلي كه شما گذاشته ايد تمامي فرامين در OnCreate نوشته شده است. مراجعه شود به PE Explorer يا Resource Tuner .

من 2 روزه وارد دنياي كرك و امنيت شدم ولي تونستم توي 10 دقيقه كركش كنم ...
    اصلا اين فايل با فرامين اسمبلي كرك نمي شه تغييرات اين فايل بعد از توليد فايل اجرايي بوده .

تنها راه كرك شدن اين فايل پيدا كردن كد Active دي كد حافظه در حالت RunTime است كه بسيار پيچيده با سيستم رمزگذاري LC4 و +LC4 رمز و كد شده است . آن وقت شما موفق شديد با 10 دقيقه اين كار را انجام دهيد .

....( البته ناگفته نماند كه بر روي اسمبلي تسلط دارم و شايد دليلش اين بوده )
    شايد به خاطر اين بوده .

... موفق و سربلند باشيد ...

بيشتر تلاش كنيد

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    نقل قول نوشته شده توسط bardia_dst مشاهده تاپیک
    این هم فایل کرک شده
    فکر کنم فایل شما ویروسی بود

پیوست» برنامه هایی که قسمتی از کد اصلی رمزنگاری شده باشه ، معمولا تا یک نمونه کدش بیرون نیاد ، کرکری وقت خودش را صرف رمزیابی و سروکله زدن با این مورد نمیکنه ( روش خوبیه ) منتها کرک می ها باید شامل روشهای آنتی کرک و ایده های جدید باشن تا Cryptography ها :)

پیوست:fh_prg جزو بزرگانی هست که وقتی میگه easy یعنی واقعا Easy :)
    آخرین ویرایش به وسیله joker : پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387 در 01:36 صبح

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    نتيجه گيري : با توجه به نوع حفاظت انجام شده براي اين برنامه (Crack Me) بدون وجود حداقل يك نسخه رجيستر شده كرك و اجراي برنامه بسيار مشكل شايد هم با روشها و ابزارهاي موجود امكان پذير نباشد .
    پس اين روش تا حدي به صورت يك امضاي ديجيتال تلقي مي شود .

من همين روش را پيش مي گيرم . . .

پیوست» برنامه هایی که قسمتی از کد اصلی رمزنگاری شده باشه ،
    آیا کد کردن برنامه های نوشته شده دات نت توسط یکی از obfuscator ها هم جزو این دسته اند؟

نقل قول نوشته شده توسط دنیای دلفی مشاهده تاپیک
    Fh_prg سلام
    يك سوال : اگر من بتوانم اين رشته هاي كد شده رو در فايل اجرايي مخفي بكنم آيا در كرك كردن شما تاثيري دارد يا نه
    آيا شما محتواي اصلي رشته هاي من را با استفاده از Register ها كشف كرديد يا با بدست آوردن كاركترهاي كد شده و كليد آنها كه در فايل Exe بود و با استفاده از IceLicense عكس عمل كد كردن من را انجام داديد .

ممنون اگر توضيح دهيد .

البته يك ضحمت بكشيد تا اينجا آمده ايد اون 50 درصد آخرش رو هم بررسي كنيد
    -خير
    -رشته توسط خود IceLicense ديكد ميشه و ميشه به راحتي اونو در حافظه ديد.
    -50 درصد بقيه بدون داشتن كد فعال سازي كار راحتي نيست البته غير ممكن هم نيست. تنها روشي كه براي دور زدن اين نوع پروتكشنها بدون داشتن كد فعال سازي وجود داره Bruteforce هست. مثل اين ميمونه كه شما يك فايل زيپ شده پسورد دار داشته باشي و بخواي بازش كني. حذف كردن اين نوع پروتكشن در صورت داشتن كد فعال سازي فوق العاده راحت هست.

دوستاني كه پيغام خصوصي دادن... من به دليل تعداد پست كم نميتونم جوابشون رو بدم.

اصلا موضوع چيه ؟؟؟ اقاي دنیای دلفی ميخواد كرك مي خودش رو بسنجه يا قدرت پروتكشني كه استفاده كرده ؟؟ ماجراي اين پروتكشن چيه دوست عزيز ؟؟ فرض كنيد حالا ما كد رو هم داشته باشيم ... خوب حالا چه جوري بايد با اون كد وارد عمل بشيم ؟؟؟

يكم بيشتر توضيح بده ....

من تمامي محدوديتهاي crackMe دنیای دلفی رو از بين بردم فقط مونده اون پروتكشني كه استفاده كرده ...

محدوديتها عبارت بود از ::: چك كردن CRC - چك كردن حجم - چك كردن در حال اجرا بودن Olly يا DeDe كه در يك تايمر بود و ...

خوب اگه لطف كنيد در مورد اون پروتكشني كه استفاده كرده ايد يكم بيشتر توضيح بديد خيلي بهتر ميشه ...

کاربر تازه وارد آواتار Masoudxb
    محل زندگی
    Tehran

Wink

نقل قول نوشته شده توسط Fh_prg مشاهده تاپیک
    -خير
    -رشته توسط خود IceLicense ديكد ميشه و ميشه به راحتي اونو در حافظه ديد.
    -50 درصد بقيه بدون داشتن كد فعال سازي كار راحتي نيست البته غير ممكن هم نيست. تنها روشي كه براي دور زدن اين نوع پروتكشنها بدون داشتن كد فعال سازي وجود داره Bruteforce هست. مثل اين ميمونه كه شما يك فايل زيپ شده پسورد دار داشته باشي و بخواي بازش كني. حذف كردن اين نوع پروتكشن در صورت داشتن كد فعال سازي فوق العاده راحت هست.

دوستاني كه پيغام خصوصي دادن... من به دليل تعداد پست كم نميتونم جوابشون رو بدم.
    ............................
    آخرین ویرایش به وسیله Masoudxb : یک شنبه 22 دی 1392 در 01:49 صبح

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    چون دوست گرامي Fh_prg گفتند اگر يك كد فعال سازي باشد مي توان اين نوع پروتكشن را غيرفعال ساخت فايل حاوي كد فعال سازي را ارسال كردم مربوط به 50 درصد دوم كرك. اون رو برهم نويسي كنيد :
    توجه اين رو فرستادم كه اين نوع پروتكشن شو غير فعال كنيد يعني اگر روي يك سيستم ديگه رفت نيازي به اين كد نداشته باشه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

Unpacked
    Lock Removed

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    Unpacked
    Lock Removed
    فایل های ضمیمه LockRemoved.rar (592.1 کیلوبایت, 0 دیدار)
    اشكال: 1 - سيستم بررسي قفل بعد از يك دقيقه كركينگ شما را شناسايي و برنامه را Terminate مي نمايد .

بنده فقط چيزي رو كه خواسته بوديد انجام دادم. در مورد درجه سختي آنتي ديباگ استفاده شده در پست اول توضيح دادم و فكر نميكنم كه ارزش بحث فني داشته باشه. اگه قبول نداريد بقيه دوستان ميتونن به راحتي اين قسمتي كه شما اشاره كرديد حذف كنن.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    نقل قول نوشته شده توسط Fh_prg مشاهده تاپیک
    بنده فقط چيزي رو كه خواسته بوديد انجام دادم. در مورد درجه سختي آنتي ديباگ استفاده شده در پست اول توضيح دادم و فكر نميكنم كه ارزش بحث فني داشته باشه. اگه قبول نداريد بقيه دوستان ميتونن به راحتي اين قسمتي كه شما اشاره كرديد حذف كنن.
    روی فایلی که استاد زحمتشو کشیدن این 2بایت را تغییر بدین ، اون یک دقیقه هم دیگه نیست :) ( فکر کنم یکیش هم کافی باشه :)

پچ اماده ش ضمیمه.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه  

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    دست همتون درد نكنه :
    حالا مي خوام اين تاپيك ديگه جم و جور بشه :
    اگر من برنامه ها ي خودم را با روشهايي بالا محافظت و به وسيله SVKP 1.44 رجيستر شده محافظت كنم آيا حداقل سطح امنيت نرم افزار هاي نوشته شده من مانند برنامه هاي نوشته شده در بازار خارج از كشور هست يا خير . خيلي پايين تر است .
    و امتياز سيستم محافظتي برنامه ها من با استفاده از روش فوق و Svkp 1.44 نسبت به ساير نرم افزارهاي ايراني توي بازار چند است .
    ممنون ختم كلام

کاربر تازه وارد آواتار Sir.V65j
    محل زندگی
    IRan,X

نقل قول: تست قفل نرم افزاری (یک برنامه نمونه)

بنظر بنده بیخیال این بشی بهتره چون راه و روش هست و یه برنمه ای هستش که معروفه
    از برنامه های آماده برای محافظت استفاده نکن چون خیلی زود روش دور زدنشون ارائه می شه
    اگه خیلی گیره این هستین که حداقل یه نسخه از برنامتون به فروش بره می تونین از آرمادیلو استفاده کنین.
    یا علی

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •