نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: جستجو و فیلتر کردن

کاربر دائمی آواتار فرزاد دلفی باز
    محل زندگی
    ایـــران ....

جستجو و فیلتر کردن

با سلام خدمت دوستان گرامی :
    من می خواهم در بانک ابتدا اطلاعات مورد نظر خودم را که در یک بازه مشخص می باشد را جستجو و بعد آنهایی را که دارای فلان شرط خاص هستند را پیدا کنم چطور باید این کار را انجام داد . از توجه شما متشکرم .....

select * from یه جدول where مشخصه خاص between شروع محدوده and پایان محدوده and فلان شرط خاص

مقاله ای در بخش دلفی هست با عنوان روشهای جستجو در دلفی
    نویسنده : Javan_Soft

حتما حتما آنرا دانلود کنید

کاربر دائمی آواتار فرزاد دلفی باز
    محل زندگی
    ایـــران ....
    من فکر می کنم باید یک بانک فرعی مثل Temp ایجاد کرد و محدوده اول را به داخل آن بانک برد و شرط دوم یا شرص های بعدی را روی این بانک اعمال کرد . اگر ایده من درست نیست لطفا مرا راهنمایی کنید . متشکرم ...

با سلام
    خوب خیلی راحت می تونی شرطهایی را که برای مشخص کردن محدوده مشخص از بانک گذاشتی را به شرطهای فیلتر اضافه کنی.اینکه قسمتی از بانک را در داخل بانک دیگر قرار بدی کار جالبی نیست. بهتر است که از قدرت برخی از امکانات دلفی بخوبی استفاده شود.

با سلام به همه دوستان

چطور میشود یک دکمه برای فیلتر کردن شرط خاص یا چند شرطی بر روی فیلدهای از نوع رشته درست کرد
    16/10/83 ::نوشتن::

چطور میشود یک دکمه برای فیلتر کردن شرط خاص یا چند شرطی بر روی فیلدهای از نوع رشته درست کرد
    لطفا سوال خودتون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

تمامی روشهای جستجو دارای اصول ثابتی هستند
    اما ترکیب انها به ذوق و سلیقه برنامه نویس برمیگردد شما باید فکر کنید چگونه بجای 1 شرط در Where یا فیلتر ترکیبی از شرطها ایجاد / بررسی صحت / Optimizeو استفاده نمود

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •