نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: استفاده از قفل سخت افزاری

استفاده از قفل سخت افزاری

سلام
    یه برنامه دارم که وی اون باید از قفل سخت افزاری استفاده کنم . متاسفانه من تاحالا با این موضوع برخورد نکرده بودم . میشه یکی منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟

استخدام برنامه نویس دات نت (Asp.net,C#‎‎‎‎,jquery,...)
    ترجیحا خراسان شمالی ، بجنورد
    به صورت پاره وقت و تمام وقت

ارسال اطلاعات و رزومه کاری به Job@tosa.ir

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    كشور فرشته گانِ اروپا سوئد

Smile

سلام
    والا زمانِ ما يك مدل قفل بر كه سى دى رو ميگذاشتيم تو سى دى رم و يه disket داش يا يه فيش از پشت ميزديم جاى پرينتر و اون برنامه كار ميكرد يه مدل هم اين بود كه برنامه رو تو سى دى ميگذاشتيم بد يه شماره بهت ميده كه اون شماره رو زنگ ميزديم به sherkatesh و نسبت به اون يه كدِ ميداد كه وارد ميكرديم و ديگه برنامه ok ميشد يعنى درواقع شماره hdd رو ميگرفت كه به ما كدِ وارد شدن بخواد

اما اگه ميتونى اسم برنامه اى كه باهاش كار ميكنى رو بدى بنويس اينجا كه search كنم ببينم چيزى در موردش يافت ميشود يا نه

کاربر دائمی آواتار amirferdowsi
    محل زندگی
    تهران
    سلام
    دوست عزیز الان قفلهای سخت افزاری که استفاده میشه اکثرا از پورت USB استفاده می کنند که یک نمونه اون قفل سخت افزاری Tiny USB محصول شرکت منشور سیمین هست که هم قیمت مناسبی داره و هم اینکه احتیاجی به نسب درایور روی سیستم استفاده کننده نیست .
    اینم آدرس سایت شرکت : http://www.dedj.com

موفق باشید

دوست عزیز الان قفلهای سخت افزاری که استفاده میشه اکثرا از پورت USB استفاده می کنند که یک نمونه اون قفل سخت افزاری Tiny USB محصول شرکت منشور سیمین هست که هم قیمت مناسبی داره و هم اینکه احتیاجی به نسب درایور روی سیستم استفاده کننده نیست .
    سلام امیر جان
    شما خودت تا حالا از این قفل ها استفاده کردین ؟؟؟؟
    اگر آره و اونو قبول دارین بگید . آخه توی این مسئله امنیت خیلی خیلی مهمه ؟؟؟
    ممنون .

من از این قفل زیاد استفاده کردم . تا حالا هیچ مشکلی با هاش نداشتم .
    تا حالا هم نشنیدم کسی تونسته باشه قفل رو بشکنه. خودشون هم 350.000 تومان جایزه برا کسی که ابتونه قفل رو بشکنه گذاشتند.

من از این قفل زیاد استفاده کردم . تا حالا هیچ مشکلی با هاش نداشتم .
    تا حالا هم نشنیدم کسی تونسته باشه قفل رو بشکنه. خودشون هم 350.000 تومان جایزه برا کسی که ابتونه قفل رو بشکنه گذاشتند.
    خوب حالا برای کار با این قفل های سخت افزاری باید چکار کنیم . من تا حالا با قفل های سخت افزاری کار نکردم . میشه راهنمایی کنید . ممنون میشم مراحل کار رو بگید .

همراه قفلهای خریداری شده توسط شرکت مذکور ، SDK کاملی ارائه میشه که کاملا شما را راهنمایی میکنه. با اوم SDK هیچ مشکلی نخواهید داشت. فقط کافیه قفل ها رو سفارش بدید و بخرید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •