نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: Access violation at address در Fast

Access violation at address در Fast

سلام. من برای گزارش گیری در برنامه ام از Fast 3.0 استفاده کرده ام . حال یک چند وقتی است که در لحظه showreport کردن Fast پیغام
    'Access violation at address
    005CDFE0 in module 'Window.exe'. Read of address 00000000'. Process stopped. Use Step or Run to
    continue
    را مشاهده می کنم. البته این پیغام پس از چند دقیقه کار کردن با قسمت های مختلف برنامه مشاهده می گردد . من تمام حالت هایی را که ممکن بود باعث این خطا گردد را بررسی کردم. کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده یا اینکه راه حلی برای این مشکل به نظرش می رسه؟ ممنون.

کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده. من فکر می کنم از باگ های Fast report 3.0 می تونه باشه.

کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده.
    خطایی که ذکر کردید بیش از حد کلی هست و با این داده هایی که ارائه کردید، کمک خاصی نمیشه کرد، غیر از اینکه کسی فقط چند پیشنهاد کلی مطرح کنه.

من فکر می کنم از باگ های Fast report 3.0 می تونه باشه.
    می تونید به ورژن بالاتر ارتقاش بدید (فکر کنم الان ورژن 4.5 باشه).

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار ali_abbasi22145
    محل زندگی
    يك جايي در پايتخت
    سلام
    ممكن است يك Report شما ايرادي داشته باشد ببين كدام Report است كه ايراد مي دهد ان را دوباره از صفر بساز.

از راهنمایی شما ممنونم ولی فکر کنم باید روی ورژن های بالاتر Fast report این مشکل را امتحان کنم . وقتی تونستم تست کنم خبرش را می دهم.

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

نقل قول: Access violation at address در Fast

نقل قول نوشته شده توسط alireza_dpn مشاهده تاپیک
    از راهنمایی شما ممنونم ولی فکر کنم باید روی ورژن های بالاتر Fast report این مشکل را امتحان کنم . وقتی تونستم تست کنم خبرش را می دهم.
    اگه راهشو پيدا كردي ، بنويس ما هم استفاده كنيم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •