نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: راهنمایی

Smile راهنمایی

سلام.
    ببخشید که این سوال رو می پرسم . شاید تکراری باشه ولی ممنون میشم جواب بدین .
    من رشته دانشگاهیم الکترونکیه . الان تو مقطع کارشناسی ناپیوسته هستم و 2 ترم دیگه انشاالله درسم تموم میشه . من بیشتر از اینکه رشته ی خودمو دوست داشته باشم خیلی بیشتر به کامپیوتر و برنامه نویسی علاقه دارم . البته اینو بگم که من این علاقه رو از دوران داشتم نه اینکه یکدفعه برام پیش بیاد . مخصوصا دوست دارم تو برنامه نویسی # C موفق باشم . شما چه پیشنهادی برای من دارین؟ الان هم تقریبا 3 ماهه که کار با C#‎ رو شروع کردم . البته قبلا مقداری Vb کار کردم . لطفا راهنماییم کنید . ا
    ضمنا برای تمرین بیشتر از کجا تمرین بیارم . خودم برای خودم تمرین درست کنم یا از کتاب پیدا کنم .
    ازتون ممنون میشم....

نقل قول نوشته شده توسط klinux مشاهده تاپیک
    ضمنا برای تمرین بیشتر از کجا تمرین بیارم . خودم برای خودم تمرین درست کنم یا از کتاب پیدا کنم .
    از ديدن نمونه سورس هاي آماده در سايت هاي مختلف شروع كنيد و بتدريج خودتون يك پروژه رو شروع كنيد.
    نحوه ی آغاز سی شارپ و معرفی منابع و کتابهای مفید
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

شما اول باید ببینید هدفتون از این کار چیه ؟
    می خواید کلی یاد بگیرید . گرافیک کار کنید . بانک اطلاعاتی کار کنید یا نه.
    اگر می خوای کلی یاد بگیری باید این کتاب ها رو اول بخونی : ASP.net , C#‎.net , ADO.net و اگر بعداً قصد کار در جایی رو داری حتماً RUP , UML رو بخون تقریباً در مورد مهندسی نرم افزاره.
    اگر می خوای بانک اطلاعاتی یاد بگیری : SQL Server و ADO.net رو حتماً یاد بگیر.
    اگر می خوای Web Application کار کنی : ASP.net
    اگر میخوای بازی بسازی : DirectX
    لازم به ذکر هست که در همه موارد باید C#‎.net رو لااقل در حد مقدماتی بلد باشی.

اگر توضیحات بیشتری خواستی بگو حالا از هر طریقی شده اطلاعات رو در اختیارتئن می ذارم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •