نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: حل مشکل وارونه شدن کلمات فارسی در کریستال ریپورت و رجیستر کردن کریستال ریپورت

کاربر دائمی آواتار peymannaji
    محل زندگی
    تو یکی از صفرهای گوگل ...

حل مشکل وارونه شدن کلمات فارسی در کریستال ریپورت و رجیستر کردن کریستال ریپورت

با سلام

من هنگامی که اقدام به نمایش ریپورت میکنم کلمات فارسی رو وارنه نمایش میده برای این مشکل چه راه حلی وجود داره ؟

در ضمن چگونه میشه کریستال رپورت رو رجیستر کرد چون شنیدم بعد از آپلود به علت رجیستر نبودن مشکلاتی بوجود میاره ؟

با تشکر

نقل قول: حل مشکل وارونه شدن کلمات فارسی در کریستال ریپورت و رجیستر کردن کریستال ریپورت

من هنگامی که اقدام به نمایش ریپورت میکنم کلمات فارسی رو وارنه نمایش میده برای این مشکل چه راه حلی وجود داره ؟
    توی هر المانی نشونش میدی RTL کن ببین درست میشه ؟! اگر body رو Rtl کنی بهتره ! البته اگر بقیه المان ها رو بهم نمیریزه

در ضمن چگونه میشه کریستال رپورت رو رجیستر کرد چون شنیدم بعد از آپلود به علت رجیستر نبودن مشکلاتی بوجود میاره ؟
    باید بخریش دیگه (خیلی متاسفم که این خبر نا گوار ناگهانی رو بهت میدم ، صبور باش ، خدا کریمه p-:) البته با هاستت باید مشورت بنمایی.

کاربر دائمی آواتار peymannaji
    محل زندگی
    تو یکی از صفرهای گوگل ...

نقل قول: حل مشکل وارونه شدن کلمات فارسی در کریستال ریپورت و رجیستر کردن کریستال ریپورت

مرسی دوست عزیز مشکل حل شد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •