نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: وقتی که یک ارتباط راه دورساخته میشه خاصیت کدام برنامه ست میش

وقتی که یک ارتباط راه دورساخته میشه خاصیت کدام برنامه ست میش

سلام

فرض کنید که بانکهای شما توسط ODBC از Sql-Server گرفته میشه. و فرض کنیم که شما جداول حجیمی دارید. میدانید که حداکثر 2 گیگا بایت حجم جداول فاکس است ولی Sql-server خیلی بیشتره حالا محدودیت فاکس اثر داره یا نه؟

اگر منظورتون اینه که فاکس رو از طریق odbc و ... به دیتابیس sqlerver ربط بدیم باید بگم که نه
    چون در این جا کامپوننت های سیستم هستند که کار شما رو مدیریت میکنند و نحوه بافر بندی فاکس هیچ دخالتی در موضوع ندارد و بدیهی است که محدودیتهای این بافر بندی گریبانگیر شما نشود
    البته میتوان بصورت عملی این موضوع رو هم تست کرد
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

سلام

من با یک بانک 3 گیگا بایتی که توی MySql ساخته بودم این کار را کردم مشکل اینجاست که فاکس برای ارتباط باید یک view راه دور بسازد و خب به عبارتی این یک نوع جدول فاکس است. وقتی که این فایل را خواستم Load کنم فاکس حافظه زیادی طلب کرد و ویندوز هم پیغام اخطار صادر کرد. (تا یک گیگا بایت پیشرفت و بعد اخطار داد) برای حل این موضوع به نظر من باید View ساخته شده کم حجم باشد. و در اینجا حجم View محدود میشود. البته راه دیگه ای مثل Ado شاید این گونه نباشد.
    آخرین ویرایش به وسیله rezaTavak : چهارشنبه 09 آبان 1386 در 12:47 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •