نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: پروژه انتخاب واحد

کاربر تازه وارد آواتار sohrabi11
    محل زندگی
    تهران

پروژه انتخاب واحد

یه پروژه دارم آماده می کنم ولی خوردم به بن بست.
    فعلا دو فرمشو آماده کردم. فرم یکش اعلام نمره و فرم دوم انتخاب واحد.
    فرم انتخاب واحد ، کاربر مشخصات رو وارد می کنه و دکمه ی "ادامه" رو می زنه تا فرم 3 نمایش داده بشه. برای رجوع به فرم 3 شرطی گذاشتم که اگر شماره دانشجویی وارد شده توسط کاربر در بانک بود به فرم 3 رجوع بشه. در این مرحله است که در اجرا با مشکل مواجه شدم. هرچی گشتم مشکلشو پیدا نکردم. فقط می دونم مشکل تو ارتباط با بانکه. دستورات sql رو هم چند بار چک کردم ولی بنظرم درستن. از خدایان برنامه نویس تقاضای کمک می کنم.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip db.zip‏ (209.2 کیلوبایت, 170 دیدار)

نقل قول: پروژه انتخاب واحد

سلام
    من خدای برنامه نویسی نیستم و مثل خودت تازه کارم
    یه سئوال
    ارتباط های داخل بانکت درسته ؟ ارتباط چند به چند نداشته باشی؟
    یا اینکه مثلا توی diagram یه ارتباطی برقرار کرده باشی که باعث بروز این مشکل شده باشه ؟

نقل قول نوشته شده توسط sohrabi11 مشاهده تاپیک
    یه پروژه دارم آماده می کنم ولی خوردم به بن بست.
    فعلا دو فرمشو آماده کردم. فرم یکش اعلام نمره و فرم دوم انتخاب واحد.
    فرم انتخاب واحد ، کاربر مشخصات رو وارد می کنه و دکمه ی "ادامه" رو می زنه تا فرم 3 نمایش داده بشه. برای رجوع به فرم 3 شرطی گذاشتم که اگر شماره دانشجویی وارد شده توسط کاربر در بانک بود به فرم 3 رجوع بشه. در این مرحله است که در اجرا با مشکل مواجه شدم. هرچی گشتم مشکلشو پیدا نکردم. فقط می دونم مشکل تو ارتباط با بانکه. دستورات sql رو هم چند بار چک کردم ولی بنظرم درستن. از خدایان برنامه نویس تقاضای کمک می کنم.
    سلام دوست عزيز
    اول بگم كه UI شما يكم بده درستش كنيد
    اما سوالتون
    اينجور كه من نگاه كردم شما بايد اول بياد يه جستجو كنيد تو ديتا بيستون اگر مه موجود نبود اونوقت بيايد و fill كنيد اگر كه هست به فرم بعدي بريد
    چون شما مجددن اطلاعاتي كه موجود هست مياين اضافه ميكنيد و تو يه Table ميخواد ركوردي با همون نام درج بشه

محل زندگی
    تهران

همون پروژه انتخاب واحد رو دارم روش کار می کنم. دیدم مشکل خیلی حادتر از اینهاست. آقا ما حالا می خوایم رکورد اضافه کنیم بازم خوردیم به بن بست. همون دستورایی که باهاش کار می کردم و هیچ مشکلی باهاشون نداشتم رو اووردم تو یه پروژه جدید دیدم هی رو اعصاب راه می ره و ارور میده. نمی دونم مشکل از کجاشه. خواهشا یه امتحانی بکنین. ببینین چه مرگشه! ببخشید. خیلی اعصابم خرده!

همون پروژه انتخاب واحد رو دارم روش کار می کنم. دیدم مشکل خیلی حادتر از اینهاست. آقا ما حالا می خوایم رکورد اضافه کنیم بازم خوردیم به بن بست. همون دستورایی که باهاش کار می کردم و هیچ مشکلی باهاشون نداشتم رو اووردم تو یه پروژه جدید دیدم هی رو اعصاب راه می ره و ارور میده. نمی دونم مشکل از کجاشه. خواهشا یه امتحانی بکنین. ببینین چه مرگشه! ببخشید. خیلی اعصابم خرده!
    شما چند نكته رو رعايت كنيد
    1- قبل از اضافه كردن جستجو كنيد
    2-سعي نوع فيلد ها رو چك كنيد
    3- اگه كدتون استاندارد است بياين تو يه پروژه ديگه استفاده كنيد
    4 - اگه تازه وارد هستين سعي كنيد كد بنويسيد تا كپي پيست كنيد

محل زندگی
    تهران

دوست خوبم "خوش تیپ" . من همه ی اینکارارو کردم. البته اونقدر هم تازه وارد نیستم. بخشی از کدها توسط خودم تولید شدن و جواب دادن. ولی تو یه بخش دیگه میخوام ازشون استفاده کنم جواب نمی دن. خواهشا با دقت پروژه رو بررسی کنین و اگر متوجه شدین مشکل از کجاس اشاره ای بکنین. ممنون

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

دوست خوبم "خوش تیپ" . من همه ی اینکارارو کردم. البته اونقدر هم تازه وارد نیستم. بخشی از کدها توسط خودم تولید شدن و جواب دادن. ولی تو یه بخش دیگه میخوام ازشون استفاده کنم جواب نمی دن. خواهشا با دقت پروژه رو بررسی کنین و اگر متوجه شدین مشکل از کجاس اشاره ای بکنین. ممنون
    خیلی ها این مشکلات را دارند، اگر دوست دارید از ابتدا قدم به قدم شروع کنیم با طراحی دیتابیس و بعدش کد نویسی که این مثال خوبی باشه برای اکثر کسانی که مانند شما مشکلات اینجوری دارند.
    در ابتدا،
    1- برای انتخاب دیتابیس آیا محدودیت بوده که access را انتخاب کردید؟
    2- اول شما باید دیتابیس را طراحی کنید وقتی طراحی دیتابیس به اتمام رسید بعدش شروع کنید به کد نویسی، شما فقط یک جدول ایجاد کردید که همان آغاز کار هم چندتا اشتباه داشتید.
    برای طراحی دیتابیس ما باید بدانیم چکارهایی می خواهیم انجام بدهیم.
    یک جدول می خواهیم برای ذخیزه مشخصات دانشجویان
    جدولی برای تعریف رشته های درسی، جدولی برای درسها، جدولی برای نمره ها و ...

با لينوكس جون موافقم
    خدايي خيلي بد كد نوشتي خودت نگاه كن فرض كن من اين كد رو نوشتم سعي كن متغييراتو كامل بنويسي نه نصفه نيمه يا اينكه سعي كن موقع نوشتن كد بهمون ترتيبي كه تو ديتابيست هست تو كد نويسيت بياري الان خودت نگاه كن جاي 2 تاي
    اخر واسه دستور اينزرت جابه جاست يا اينكه اومدي كد تيبلتو يه تكس باكس درست كردي كه اسمش معدله
    حق بده آدم بازش كنه نگاش كنه همينجوري ميبنددش
    يكم مرتبش كن دوباره بزارش كه انشالا تو مرتب نوشتنت مشكلت حل ميشه
    در آخر سعي كن نام متغييرهات به نام فيد هاي ديتا بيست نزديك باشه
    آخرین ویرایش به وسیله khoshtip118 : دوشنبه 20 خرداد 1387 در 02:20 صبح

اما مشكلتون
    به جاي دستور قبلي اينو بنويسيد
    string query = "insert into stud VALUES ('" + stdcode + "', '" + firstname + "', '" + lastname + "','" + entnum + "','" + espte + "')";

اليته من متغيير employment رو به نام stdcode تغيير دادم
    لزومي نداره بياين فرم ديتا بيستون رو معرفي كنيد
    موفق باشيد

محل زندگی
    تهران

به دوست خوبم "خوش تیپ" حق میدم. منم یه دونه تمیزترشو آماده کردم. که بهش insert , search , delete رو اضافه کردم. که insert کار میکنه. ولی delete , search ارور میده. بانک خیلی ساده ایه که فقط دوتا فیلد نام و شماره داره. فرمایشات "لینوکس" هم متینه و نکاتی که اشاره کردن رو رعایت کردم. نمی دونم مشکل ازچیه کدها هم ظاهرا درستن. من این مشکلات رو نداشتم. مدام با این چیزا سروکار داشتم. فقط یه وقفه دوماهه تو کارم ایجاد شد. شاید مسئله ای هست که یادم رفته. خواهشا ببینین اگه واسه شما هم مشکل داشت ، به مشکلاتش اشاره ای بکنین. خیر سرم میخوام پایان نامه مو آماده کنم. ممنون از همتون.

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

به دوست خوبم "خوش تیپ" حق میدم. منم یه دونه تمیزترشو آماده کردم. که بهش insert , search , delete رو اضافه کردم. که insert کار میکنه. ولی delete , search ارور میده. بانک خیلی ساده ایه که فقط دوتا فیلد نام و شماره داره. فرمایشات "لینوکس" هم متینه و نکاتی که اشاره کردن رو رعایت کردم. نمی دونم مشکل ازچیه کدها هم ظاهرا درستن. من این مشکلات رو نداشتم. مدام با این چیزا سروکار داشتم. فقط یه وقفه دوماهه تو کارم ایجاد شد. شاید مسئله ای هست که یادم رفته. خواهشا ببینین اگه واسه شما هم مشکل داشت ، به مشکلاتش اشاره ای بکنین. خیر سرم میخوام پایان نامه مو آماده کنم. ممنون از همتون.
    :) هدف من کمک به یادگیری شما بود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

دوست عزيز هيچ وقت در زمينه برنامه نويسي عصباني نشو . من هر وقت عصباني ميشم به اين فكر مي كنم كه چه مشكلاتي داشتم و چه error هايي برخورد كردم كه حالا مي بينم چيز خيلي جزيي بوده و .....

محل زندگی
    تهران

ممنون از راهنماییتون.
    انگار کسی حاضر نیست پروژه مارو مشکلشو حل کنه

برنامه انتخاب واحد دانشگاهی با دلفی و Sql Server

سلام دوستان داشتم وب گردی می کردم که به این پروژه بر خوردم جالبه
    http://anyproject.blogfa.com/post-5.aspx
    توضیحات برنامه انتخاب واحد از سایت www.anyproject.blogfa.com

برنامه انتخاب واحد دانشگاهی شامل تمام امکانات یک نرم افزار انتخاب واحد دانشگاهی بدون نقص می باشد که به زبان دلفی وپایگاه داده Sql Server نوشته شده است .دوستان میتوانند فایل گزارش این پروژه را که شامل توضیح کلیه امکانات نرم افزار میباشد را به صورت رایگان اززیر دانلود کنند
    http://www.anyprojects.googlepages.c...ctDocument.zip

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •