صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 69 از 69

نام تاپیک: گرفتن شماره سریال CPU

سلام

درباره سوالتون این ججواب وجود داره که راه هست ولی خیلی سخته. شما اینکار را میتونید با فعال کردن برنامه در سرور و بوجود آوردن یک ارتباط از طریق پورتها بین کامپیوتر ها بوجود آورید. البته پیشنهاد ندادم چون خیلی سخته.

در مورد اینکه پرسش و پاسخ حذف شود: شما در ابتدای ثبت نام در این سایت یک موافقت نامه را متعهد شده اید. و در صورتیکه برابر آن نباشد پست حذف میشود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    آقای توکل
    بی نهایت از لطف شما سپاسگزارم
    ولی در خصوص حذف سپوال و جواب چیزی خارج از عرف و خدای ناکرده خلاف نبوده بود اتفاقا یکی از دوستان نیز جواب داده بودند(آقای binya.... و از من توضیحات بیشتری خواسته بودند که هر دو مورد حذف شده

بنظر من میتوانید شماره سریالها را در یک فیلد memo ذخیره کنید و در ابتدای برنامه چک کنید که این شماره سریال موجود است یا نه . این کار برای برنامه هایی که به ازا هر کاربر مبلغ جداگانه ای میگیرند هم خوب است.

در مورد حذف پستها من فکر میکنم اشکال از این فروم است . چون من هم 2 بار جواب دادم ولی هر دو پاک شده. خیلی به دل نگیرید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    ممنون از لطف شما
    اگر بنا باشد که نرم افزار را نصب کنیم و ما ندانیم که چند تا user دارد یا بعبارتی نرم افزار را خود استفاده کننده گان نصب کنند بدول دخالت من
    و خلاصه کلام اینکه فقط سریال server را چک کند مشکل حل است

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    سلام
    من کلا برای برنامه هایی که می نویسم یک سرور و یک کلاینت دارم و کلاینتها از طریق سرور اداره می شوند بنابراین فقط برای سرور قفل(چه نرم افزاری چه سخت افزاری) تهیه می کنم
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی آواتار R_BABAZADEH
    محل زندگی
    Iran
    به نظر من قفل سخت افزاری هم ساختش راحتره و هم می توان در ان از منطق فازی یا هوش مصنوعی استفاده کرد و هم کاربر دیگر نیاز به نویسنده برنامه برای باز کردن ان ندارد تازه امنیت بسیار بالایی هم داره

سلام.
    به نظر من از همه بهتر اینکه قانون کپی رایت رعایت بشه.

در این که قفل سخت افزاری بهترین هست شکی نیست.
    اتفاقا بر خلاف انتظار قیمت بالایی هم در نمی آد.
    ولی بالاخره بد نیست راه های نرم افزاری هم بررسی بشه.
    اما از بعضی دوستان تعجب می کنم که استفاده از قفل های یک شرکت را توصیه می کنند.
    فکر می کنم این دوستان زیاد در جریان قراردادهای نرم افزاری نیستند.

محل زندگی
    کرمان
    ما منتظریم نظرات و تجربیات شما رو بدونیم!
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

بنده برنامه آقای س.حمیدیانفر را ندیدم (گویا بعد از تغییر فروم فایلهای ضمیمه حذف شدند) ولی دوست داشتم این بخش را دوباره فعال کنیم
    فایل dll ضمیمه که البته برای برنامه پرولاک هست (از نسخه نمایشی آن می توان دان لود کنید) که قابلیت این را دارد که می تواند شماره cpu را بصورت انحصاری بدهد (البته با اجازه آقای کرامتی)
    کافی است تا الگوریتمی برای آن پیاده کنید و از ترکیبی چند از قفل های دیگر نیز استفاده کنید (مثلا استفاده از شماره سریال هارد (که فکر کنم dll مربوطه را در بخش vb دیدم) (که البته هنوز در حال رفع اشکال با هارد های اسکازی و ساتا هست) و یا موارد دیگری (شماره سریال خود درایو (پارتیشن فعال) ) و یا ....
    و راحتترین راه استفاده از شماره سریالی که خودتان به هنگام ارائه برنامه به مشتری می دهید (یا روی سی دی وارد می کنید) و سپس توسط برنامه نصب این شماره سریال را وارد کرده و با شماره pc (که توسط dll ضمیمه) بدست می آورید می تونید شماره اکتیو سازی (که مثلا یک عملیات ریاضی پیچیده را بر روی آن پیاده کنید) ) را بدست آورده و ادامه دهید
    و بالطبع این کار را برای بار اول انجام می دهید کافی است تا کد فعال سازی را در جایی در رجیستری یا یک فایل ذخیره کنید (البته این فایل یا آدرس رجیستری در صورت یافتن نیز خطری را بوجود نمی آورد چرا که در حقیقت کد فعال سازی است و در صورت ادیت و یا کپی بر روی سیستم به علت انجام عملیات اولیه (فوق) که نهایتا به کد فعال سازی می رسد باعث ایجاد اشکال نمی شود و مطمئمنا بر روی سیستم های مختلف کد متفاوتی ایجاد می کند و این فایل تنها به دلیل این است که در هر بار شروع از کاربر شماره سریال و ... را نخواهد و این کار فقط در برنامه نصب انجام شود و در برنامه اصلی تنها به خواندن آن و تست آن اکتفا می کنید)
    برای ارائه کد فعال سازی برنامه شما می تونید اطلاعات را بصورت آنلاین از طریق سایت نیز پیاده کنید (تا دیگر مشکل پاسخگویی و ... کاربران در سایت غیرکاری نیز نباشد) مشابه بسیاری از برنامه های خارجی که از طریق سایت کد فعال سازی را ارائه می دهند (کافی است تا شماره سریال و کد pc سیستم را در صفحه ای از صفحات برنامه نصب خود به آدرس خاصی از سایت ارائه دهید و در آن صفحه مشابه پیاده سازی فرمول اصلی ریاضی خود را پیاده کرده و خروجی را به کاربر نمایش دهید (والبته نیز می تونید از بانک اطلاعات در سایت استفاده کرده و درصورت ثبت قبلی این شماره سریال از ثبت مجدد آن خودداری کنید) و ....)
    شاید بسیاری از دوستان به عنوان مشکل این نوع قفل گذاری عدم دسترسی افراد به اینترنت و یا جا نیوفتادن این طرح می باشد که به نظر من با توجه به سابقه همین تایپیک می توان گفت که بسیاری از نرم افزارهای جدید را اینگونه دیدم
    و در مقابل قفل خود سی دی متاسفانه اکثریت برنامه های رایت به راحتی می توانند از آن رد شوند (منظور لیزرلوک هست) و .... (والبته برخی مدل ها را دیدم که انصافا خوب بودند یعنی کاربر میتونست رایت کنه ولی برنامه تشخیص می داد که این نسخه رایتی هست و اجازه نصب نمی داد (اگر کسی از دوستان درمورد الگوریتم این نوع قفل اطلاعاتی داشت ممنون میشم ارائه دهد) و ....)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    کرمان
    سلام
    لطفا اسم تابعی که در این dll هست رو بفرمایید تا بتونیم استفاده کنیم
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    کرمان
    کجایی پدرخوانده؟
    وب سایت شخصی

با عرض پوزش ندیدم این تایپیک رو (بعضا که روی پستهای جدید کلیک می کنی و قبل از اینکه همش رو بخونی دی سی بشی سری بعد که بخواهی پستهای جدید رو بخونی (به علت اینکه تاریخ ورود در سری قبل ثبت شده و منبعد را برایت می آورد) پستهای قبل رو دیگه اینجوری (از طریق لینک پستهای جدید ) نمی تونی ببینی

به هر حال شرمنده
    برای تعریف اولیه تابع در فایل دی ال ال
    Declare String GetMachineID In pl_dll.Dll
    و نحوه فراخوانی آن نیز
    GetMachineID() اینچنین می باشد

محل زندگی
    کرمان
    آقا خیلی ممنون لطف کردی
    این آیدی دیگه حتما غیر تکراری هست دیگه؟!!
    وب سایت شخصی

و آیا روی همه cpuها از جمله AMD و IBM هم جواب میده؟

محل زندگی
    کرمان
    فکر کنم جواب چند تا تابع دیگه که مقادیری رو برگردونه داشته باشه فقط نمیدونم اسم توابعش رو چطور در بیارم
    با object browser فاکس باز نمیکنه تو vb هم refrence نمیگیره!چطوری؟
    وب سایت شخصی

من روی سی پی یوهای ای ام دی چند نمونه تست کردم جواب مشابه نداشت ولی روی سی پی یو های دیگه تست نداشتم؟
    ولی در کل نسبت به اینگونه ابهامات آقای کرامتی باید جواب بدهند؟
    (همانطور که قبلا گفتم این دی ال ال درحقیقت بیس اصلی در برنامه پرولاک (تبلیغاتش بالای صفحه هست) می باشد و باتوجه به سطح تبلیغات و .... فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشد.)

من قبلا روی این موضوع خیلی جستجو کردم ولی متاسفانه دیدم که این اشکال وجود داره و جالب اینه که حتی توابعی که شماره سریال هارد رو هم میخونن همین مشکل رو دارند. مثلا چند وقت قبل برنامه ام روی یک سیستم که مادربرد ASUS داشت و CPU AMD داشت جواب نمیداد و مجبور شدم قفل رو عوض کنم .
    ولی اشکال توابعی که شماره سریال سی پی یو رو میخونن بیشتره ( بنظر من البته )

کاربر گرامی rezamim خوشحال میشم این نمونه رو هم چک کنیدو شما هم روی سیستم های مختلف امتحان کنید ببیند جواب مشابه یا ... دارد یا خیر چونکه بنده روی سیستم های مختلف ای ام دی و اینتل امتحان کردم مشکل نداشت به هر حال من می خواستم قفل برنامه هایم را روی این مبنا ارائه دهم خوشحال میشم درصورت وجود مشکل در این برنامه ما را هم مطلع کنید

چشم چک میکنم ولی نمیتونم خیلی زود جواب بدم.
    ضمنا من تست کردم گویا دمو هست . قیمت اصلیش چنده ؟

من یک برنامه دارم به زبان پاسکال که یکسری خصوصیات مادربرد رو میخونه و یک کلید تولید میکنه .از کامپیوتر های مدل 386 تا حالا هم روی همه چیز جواب میده و فوق العاده است . ولی من برنامه ای رو که استفاده میکنم exe هست و پاسکال هم سر در نمی آرم . اگر کسی از دوستان پاسکال وارده بشرطی که چیزی که تولید کنه به خودم هم بده ! حاضرم سورس را برای تبدیل بدم.

dll کجاس (چون میگه جمله کمه اینو نوشتم)

قبلا آپلود شده
    در صفحه پنجم از همین تایپیک می تونید اون رو پیدا کنید
    http://www.barnamenevis.org/sh...9&postcount=50

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    با سلام و تشکر
    من فایل pl_dll را دانلود کردم ولی زمان برگرداندن شمار cpu خطای you are using a TRIAL version of prolock SDK را میگیره لطفا راهنمائی فرمائید

محل زندگی
    کرمان
    خطا نیست بلکه فایل شما رجیستر شده نیست باید اونو بخرید.از مدیر سایت میتونید بپرسید
    وب سایت شخصی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad

بدست اوردن سریال

این dll بد نیست برای بدست اوردن سریال
    و استفاده بردن از ان نیز ایچنین است
    Declare String GetMachineID IN SerialShield.dll

من نمیتونم از این dll استفاده کنم . اگر امکان دارد بیشتر راهنمایی کنید

با سلام

راه حل پیشنهادی اینتل ضمیمه این پست شده است.

نمیدونم تو فاکس هم بدرد میخوره یا نه ولی راه حل استاندارده با اسمبلی.میشه تو VC به DLL تبدیلش کرد.

اگر آف تاپیکه مدیران زحمت حذفش رو بکشند.

مخلصیم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    mashhad
    ضمن عض تبریک عید فطر به کلیه عزیزان
    همانطوریکه نوشتم
    Declare String GetMachineID IN SerialShield.dll
    GetmachineID()=شماره سریال

نقل قول: گرفتن شماره سریال CPU

با سلام
    نود 32 فایل SerialShield.dll را ویروس میدونه و پاکش میکنه ایا dll دیگه مثل اون سراغ دارید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •