نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: انتخاب ایتم در لیست ویو براساس نام ایتم؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

Lightbulb انتخاب ایتم در لیست ویو براساس نام ایتم؟؟؟

من تو برنامم از یه لیست ویو استفاده کردم

وقتی میخوام یکی از این ردیف ها رو ویرایش کنم (مثلا همین ردیف انتخاب شده) میخوام نام و توضیحات اونو تغییر بدم و بعد در دیتابیسم ذخیره کنم .
    (تا اینجا مشکلی نیست)

----- مشکل من ------------------------------------------------------------------------------------
    1- و در پایان بعد از ذخیره تغییرات همین ردیف و با نام جدیدش در لیست ویو به صورت انتخاب شده باشد.؟؟؟

2- وقتی ردیفهام زیاد میشه یک اسکرولبار به لیست ویو اضافه میشه و برخی از ایتم ها در انتهای لست ویو قرار میگیرند که باید حتما توسط اسکرولبار اونا رو دید
    راهی نیست که توسط کد روی یکی ایتمی که در انتها قرار گرفته فوکوس کرد (البته منظورم انتخاب اخرین ایتم نیست)(مثلا: ممکنه ایتم من 5 تا مانده به اخرین ایتم باشه)

-------------------------------------------------------------------------------------
    آخرین ویرایش به وسیله Hadiir.net : پنج شنبه 27 تیر 1387 در 18:12 عصر

کاربر دائمی آواتار ALI TT
    محل زندگی
    C:\WINDOWS\system32

نقل قول: انتخاب ایتم در لیست ویو براساس نام ایتم؟؟؟

خوب چرا از دیتا گرید ویو استفاده نمی کنی ؟

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: انتخاب ایتم در لیست ویو براساس نام ایتم؟؟؟

یه راه حل به شما : شما توی جدولتون یک فیلد بنام تاریخ و زمان ثبت اضافه کنید هنگامیکه یک رگورد جدید اضافه یا رکوردی ویرایش میکنید این فیلد رو هم با جدیدترین تاریخ و زمان آپدیت یا اضافه کنید هنگامی که قصد نمایش رکورد در لیست ویو دارید بنا بر همین فیلد تاریخ مرتب کنید ولی بصورت نزولی فکر کنم این رکورد جدید اولین ایتم در لبیست ویو شما نمایش داده بشه
    آبژکت دیتاویو DataView و DataRow هم متدهایی جهت این کار داره میتونید از اون استفاده کنید ولی فکر کنم راه اولی ساده تر باشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •