نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: در موردdot net framework

Exclamation در موردdot net framework

سلام
    دوستان عزیز
    DOtnet2003
    خواهشمند است اگر ممکن است یک پروژه نصب درست کنید و در این تاپیک قرار دهید
    ویا پاس درست کردن آن Dll آن vbdotnetfxredist_86 ورژن 1.1 را برایم در این تاپیک قرار دهید

با تشکر

کاربر دائمی آواتار reza6384
    محل زندگی
    تهران - شهرک ژاندارمری

نقل قول: در موردdot net framework

نقل قول نوشته شده توسط zarrin_306 مشاهده تاپیک
    سلام
    دوستان عزیز
    DOtnet2003
    خواهشمند است اگر ممکن است یک پروژه نصب درست کنید و در این تاپیک قرار دهید
    ویا پاس درست کردن آن Dll آن vbdotnetfxredist_86 ورژن 1.1 را برایم در این تاپیک قرار دهید

با تشکر
    سلام. حجم فایل هایی که اینجا آپلود میشه محدودیت داره و نمیشه یک پروژه Setup رو اینجا گذاشت، البته مگر اینکه خیلی کوچک باشه. من دقیقا متوجه منظور شما نشدم. ببینید هر پروژه ای که ساخته میشه، بسته به کدی که داره ( از چه Library هایی استفاده کرده ) و همچنین اینکه چه کامپوننت هاو کنترل هایی رو فرم هاش داره، برای اجرا به یک سری Dll و Ocx نیاز داره. حالا، پروژه ای که با امکانات NET. نوشته شده، برای اجرا نیاز به همون Dll هایی از مجموعه net framework. داره که ازشون استفاده شده ( نه تمام Dll های net framework. ) . حالا شما می تونید یا کل net framework. رو نصب کنید یا اینکه مثلا با یه نرم افزار مثل Install Shield بیاید Dependency های نرم افزارتون رو که همون Dll ها و ... هستند پیدا کنید و هنگام نصب به Dll های ویندوز اضافه کنید تا برنامه اجرا بشه.

نه می دونم درست منظور شما رو متوجه شدم، نه می دونم درست تونستم منظورم رو به شما برسونم یا نه.

نقل قول: در موردdot net framework

در پروژه ستاب خودش در کادر سمت چپ گزینه dll مربوط به دات نت را دارد اما وقتی آنرا include می کنم به پروژه ام اضافه نمی شود

2- برای قرار دادن یک پروژه ستاب که به صورت زیپ شده هستش حجمی رو نمی گیره شما یک پروژه خالی و بدون فرم بذارید من فقط dll اضافه شده به پروژه رو می خواهم که شما به پروژتون اضافه کردهاید
    با تشکر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •