نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشکل باگزینه ی Edit در برنامه ی در ارتباط با sql

کاربر دائمی آواتار بیتافرهی
    محل زندگی
    Tehran

مشکل باگزینه ی Edit در برنامه ی در ارتباط با sql

سلام
    من دارم برنامه ای می نویسم که پایگاه داده اش sql server 2005 است.برنامه به این قرار است که از تعدادی textbox تشکیل شده که در واقع هر کدام از این ها به عنوان فیلد های نام و نام خ وشماره آیدی تلفن و.... است.این فرم از چند باتن تشکیل شده که کار هر یک از این باتن ها(insert ,delet,Save,Edit) است .1-مشکلی که من دارم اینه که چطوری باید برای دکمه ی Edit کد بزنم؟؟(با توجه به این که این برنامه در ارتباط با sql است)(من خودم اگه قرار نبود این برنامه داده هایش در اس کیو ال ذخیره نشود می تونستم کد بزنم.سختی کار به خاطر ارتباط با sql است.لطفا در صورت امکان کدش را برایم بنویسید.)

2-در فرم دیگرم یکی از فیلد ها را در sqlserver2005 از نوع identity در نظر گرفتم.
    هنگام ارائه فرم به کاربر با توجه به اینکه این فیلد به طور اتوماتیک از طرف sql fhdn پر میشود،موقع برگشت و save فرم در پایگاه با مشکل روربه رو میشوم.راه حل چیست؟

کاربر دائمی آواتار Yama12
    محل زندگی
    قم

نقل قول: مشکل باگزینه ی Edit در برنامه ی در ارتباط با sql

سلام
    اگر درست سوالتو متوجه شده باشم
    برای ویرایش از دستور UPDATE میتونی استفاده کنی
    اگر سطرت کلید اصلی داره اول اون رو ذخیره کن و بعد سطری رو که اون کلید اصلی رو داره Update کن

UPDATE Table1 SET Name='Milad' WHERE Field='value'

جای field فیلدی رو بزار که کلید اصلیه و شرط update هست و جای value هم مقدارش رو بزار

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •